GMINA OSTRÓDA. Miejscowe oblodzenia mogły przyczynić się do kolizji dostawczego volkswagena, który dachował w środę rano na starej „siódemce” niedaleko Grabina. Auto, którym podróżowało sześć osób dachowało. Nikomu nic się nie stało.

Poranny przymrozek w regionie utrudnił warunki do jazdy na podostródzkich drogach. Miejscami pojawiła się gołoledź i niektórzy nieźle się na miejscowych oblodzeniach poślizgnęli. Po godzinie 7 rano niedaleko Grabina w gminie Ostróda na odcinku starej drogi krajowej nr 7 samochód dostawczy wypadł z drogi i dachował. W aucie jechało sześciu mężczyzn. Kolizja wyglądała groźnie, na szczęście wszyscy uczestnicy zdarzenia o własnych siłach opuścili auto leżące do góry kołami. Strażaccy ratownicy wstępnie sprawdzili stan zdrowia uczestników kolizji. Podróżujący samochodem dostawczym odnieśli powierzchowne rany i nie wymagali hospitalizacji.



