TENIS STOŁOWY. W warmińsko-mazurskiej III lidze ze zmiennym szczęściem radzi sobie zespół Energi-Morliny III Ostróda. We wtorek przegrał wyjazdowe spotkanie z Dekorglassem III Działdowo.

Jeszcze kilka lat temu spotkania pingpongowych pierwszych drużyn z Ostródy i Działdowa na poziomie Superligi cieszyły się rekordową jak na te czasy frekwencją na trybunach. To jednak było jakiś czas temu. Teraz ostródzianie pożegnali się z najwyższą klasą rozgrywkową, a działdowianie walczą o drugie mistrzostwo Polski.
Tymczasem trzy poziomy niżej w rywalizacji warmińsko-mazurskiej III ligi we wtorek trzecie zespoły Energi-Morliny oraz Dekorglassu walczyły o punkty. Ostródzianie zagrali w osłabionym składzie bez Pawła Deski, którego z rywalizacji w tym spotkaniu wykluczyły obowiązki zawodowe. Ciężar gry wziął na siebie Igor Jankowski i zrobił co mógł, ponieważ wygrał cztery pojedynki singlowe. Jednak trochę za mało punktów zdobyli jego koledzy z drużyny i spotkanie zakończyło się porażką Energi-Morliny III.
Dekorglass III Działdowo – Energa-Morliny III Ostróda 11:7 Punkty dla Energi-Morliny III: Igor Jankowski 4, Mateusz Smurzyński 2, Igor Paździorko 1



