OSTRÓDA. Specjalny ambulans zaparkuje w środę (3 sierpnia) pod siedzibą policji przy ul. Handlowej. Odbędzie się akcja krwiodawstwa. Krew będą oddawać policjanci, można do nich dołączyć.

Przyjdźcie w środowy poranek pod Komendę Powiatową Policji w Ostródzie. Bez obaw nie będzie przesłuchań, no może poza jednym krótkim dotyczącym stanu zdrowia. Na parkingu przy ul. Handlowej pod komendą zaparkowany zostanie ambulans, a w nim będzie można honorowo oddać krew.
Akcja organizowana jest przez Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów KPP w Ostródzie w porozumieniu z RCKiK w Olsztynie. W godzinach 8-12 w ambulansie będzie można oddać krew. Działania propagujące krwiodawstwo to jeden z elementów obchodów święta policji w garnizonie warmińsko-mazurskim.
Oprócz policjantów w akcji mogą wziąć udział wszyscy mieszkańcy Ostródy i okolicznych miejscowości. Namówcie znajomych jeśli mają ukończone 18 lat i podzielcie się swoją krwią. Zbiórka w środę na parkingu przy ul. Handlowej w godz. 8-12. Polecamy.



