SportZłote sety wyłoniły najlepszych zawodników w pingpongowym Grand Prix...

Złote sety wyłoniły najlepszych zawodników w pingpongowym Grand Prix [ZDJĘCIA]

-

- Reklama -

TENIS STOŁOWY. Dwa turnieje o Grand Prix Ostródy singlistów były rozgrzewką przed rozgrywkami drużynowymi w hali OCSiR.  Te zmagania już zapowiedziały mega emocje w drużynówce.

Pingpongiści amatorzy mieli rozgrzewkę przed zaczynająca się niedługo liga drużynową / Fot. Wojciech Chrząszcz

Blisko 50 zawodników wystartowało w indywidualnych zmaganiach amatorów o Grand Prix Ostródy pingpongistów. Dwa turnieje GP miały być swego rodzaju wstępem do tego co amatorów ping-ponga z regionu czeka podczas drużynowych mistrzostw Ostródy, które niedługo rozpoczną się w hali Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji.

Tymczasem przy stołach w hali OCSiR z obiektem zapoznali się albo przypomnieli sobie jak się na nim gra, ci którym już cniło się do pingpongowego współzawodnictwa. Podczas dwóch turniejów rozstrzygnęła się sprawa indywidualnych tytułów GP w trzech kategoriach wiekowych. W niektórych do wyłonienia zwycięzców potrzebne były tzw. złote sety, które organizator przewidział i zaplanował w regulaminie.

Po pierwsze w sezonie 2022/23 tytuły sięgnęli: kat. do 50 lat – Jakub Gołaszewski; kat. 50-65 lat – Zenon Kastrau; kat. 65+ – Bolesław K.rawczyk.

Klasyfikacje po dwóch turniejach, kat do 50 lat: 1. Jakub Gołaszewski, 2. Michał Surdykowski, 3. Daniel Buczyński, 4. Kamil Jurkiewicz, 5. Paweł Deska; kat. 50-65 lat: 1. Zenon Kastrau, 2. Tadeusz Czyczel, 3. Franciszek Jastrzębowski, 4. Bogdan Mydło, Krzysztof Maziec; kat. 65+: 1. Bolesław Krawczyk, 2. Ryszard Gruszkiewicz, 3. Henryk Tadejewski, 4. Tadeusz Krajewski, 5. Zygmunt Fleszar.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze posty

Tyrowo przerwało zwycięską passę Miłakowa, Iskra rozgromiła Pogrom

PIŁKA NOŻNA. Piłkarze naszych drużyn strzelali aż miło na boiskach klasy A i B. Na Estadio Toronto zawodnicy LKS Tyrowo przerwali zwycięską passę MKS Miłakowo. W klasie B aż czternaście goli strzeliła Iskra Smykówko.

Wrócił “Nowik” i dał Sokołowi zwycięstwo, Huragan strzelił cztery gole i przegrał

PIŁKA NOŻNA. Kormoran ambitnie walczy o utrzymanie i w 26. kolejce okręgówki pokonał Drwęcę. O jedną bramkę lepszy od Ossy na własnym stadionie był Sokół. Jeden gol mniej z dziewięciu strzelonych w Rudzienicach przyniósł porażkę Huraganowi.

Ostródzcy strażacy są cenieni w regionie, spotkali się na Dniu Strażaka

OSTRÓDA. W ostatnich latach jest popyt na dowódców z KP PSP Ostróda. Świadczy to o dobrej robocie jaką na co dzień wykonują ostródzcy strażacy. Na placu przed Starostwem Powiatowym w Ostródzie w niedzielę świętowano Dzień Strażaka.

Ostródzianie wysoko przegrali pierwszy mecz barażowy o LOTTO Superligę

TENIS STOŁOWY. Już w pierwszym spotkaniu barażu o awans do LOTTO Superligi zespół Energi-Morliny Ostróda stracił na to szansę. Ostródzianie wysoko przegrali u siebie z Villa Verde KS Olesno.
- Reklama -Portal Informacyjny | Ostróda i okolice - Reklama

Kolorowy peleton w pełnym słońcu “zakręcił” na najwyższą górę Warmii i Mazur

GMINA OSTRÓDA. Miło było popatrzeć jak na długości kilku kilometrów rozciągał się wielki kolorowy wąż kolarski. Było to na drodze z Kajkowa do Wysokiej Wsi. Blisko 600 rowerzystów pojechało w 23. Rodzinnym Rajdzie Rowerowym Dylewska Góra.

Dzieci z miasta i gminy Ostróda rozpoczęły 34. Ostródzkie Biegi Uliczne [FOTO]

BIEGI. Na stadionie lekkoatletyczny przy ul. Wyszyńskiego rozpoczął się dwudniowy festiwali biegania 34. Ostródzkie Biegi Uliczne. W pierwszej części ostródzkiego biegania na tartanie rywalizowali uczniowie szkół podstawowych.

Musisz przeczytać

Tyrowo przerwało zwycięską passę Miłakowa, Iskra rozgromiła Pogrom

PIŁKA NOŻNA. Piłkarze naszych drużyn strzelali aż miło na boiskach klasy A i B. Na Estadio Toronto zawodnicy LKS Tyrowo przerwali zwycięską passę MKS Miłakowo. W klasie B aż czternaście goli strzeliła Iskra Smykówko.

Wrócił “Nowik” i dał Sokołowi zwycięstwo, Huragan strzelił cztery gole i przegrał

PIŁKA NOŻNA. Kormoran ambitnie walczy o utrzymanie i w 26. kolejce okręgówki pokonał Drwęcę. O jedną bramkę lepszy od Ossy na własnym stadionie był Sokół. Jeden gol mniej z dziewięciu strzelonych w Rudzienicach przyniósł porażkę Huraganowi.
- Reklama -

Może Ci się spodobaćPOWIĄZANE
Polecane dla Ciebie