BiznesLazuryty dla przedsiębiorców, samorządowcy z powiatu nagrodzili dobre firmy

Lazuryty dla przedsiębiorców, samorządowcy z powiatu nagrodzili dobre firmy

-

- Reklama -Portal Informacyjny | Ostróda i okolice - Reklama

POWIAT OSTRÓDZKI. W dziesięciu kategoriach rozdane zostały Lazuryty Przedsiębiorczości Powiatu Ostródzkiego 2022. Po pandemicznej przerwie samorządowcy wrócili do dobrej tradycji spotkań z przedsiębiorcami z regionu.

Lazuryty przedsiębiorczości powiatu ostródzkiego 2022 zostały rozdane w 10 kategoriach / Fot. www.nos-portal.pl

Tegoroczna gala Lazuryty Przedsiębiorczości Powiatu Ostródzkiego 2022 odbyła się w Hotelu Anders w Starych Jabłonkach. Po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią ponownie doszło do dorocznego spotkania samorządowców z prawie wszystkich gmin powiatu ostródzkiego z przedstawicielami lokalnego biznesu. Jest to projekt wymyślony i realizowany przez Telewizję Mazury.

– Samorządy funkcjonują między innymi dzięki wpływom z podatków, które są płacone przez lokalnych przedsiębiorców, dlatego wpadłem na pomysł, żeby co roku organizować spotkanie, podczas którego samorządowcy będą mieli okazję podziękować przedstawicielom biznesu za to, że działają w tym regionie – powiedział Piotr Wasześcik, szef Telewizji Mazury i producent gali. – Stąd pomysł by co roku nagradzać przedsiębiorców Lazurytami Przedsiębiorczości Powiatu Ostródzkiego.

Gustaw Marek Brzezin odebrał Lazuryt w kategorii Przyjaciel Przedsiębiorczości i Samorządu / Fot. www.nos-portal.pl

Gospodarzem tegorocznej gali był Andrzej Wiczkowski, starosta ostródzki, a patronat honorowy nad wydarzeniem objął Gustaw Marek Brzezin, marszałek województwa warmińsko-mazurskiego. Podczas uroczystości w Starych Jabłonkach Lazuryty rozdane zostały w 10 kategoriach. Jedną ze statuetek w kategorii Przyjaciel Przedsiębiorczości i Samorządu odebrał marszałek województwa warmińsko mazurskiego Gustaw Marek Brzezin. Wśród nagrodzonych statuetkami były też firmy, których marki w ich branży rozpoznawalne są w również poza granicami Polski, jak OSIA Food Solutions Poland Sp. z o.o. czy R-GOL.com sąsiadujące z sobą w podostródzkiej Górce.

Lazuryty przyznawane są przez kapitułę, którą w tym roku tworzyli: Andrzej Wiczkowski – przewodniczący oraz członkowie: Tadeusz Sobierajski, burmistrz Morąga; Stanisław Siwkowski, burmistrz miasta i gminy Miłomłyn; Bogusław Fijas, wójt gminy Ostróda; Marcin Krajewski, wójt gminy Małdyty; Piotr Zwaliński, wójt gminy Dąbrówno; Robert Malinowski, wójt gminy Łukta; Adam Szczepkowski, wójt gminy Grunwald i Piotr Wasześcik, szef Telewizji Mazury.

LAZURYTY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI POWIATU OSTRÓDZKIEGO 2022 
OSI Food Solutions Poland Sp. z o.o. - kat. Najlepsza Firma Odpowiedzialnego Biznesu; 
Kalbornia Mazury - kat. Najlepsza Inwestycja, Innowacja lub Inicjatywa; 
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe GRUNWALD Sp. z o.o. - kat. Najlepsza Firma Rodzinna; 
Sonarol Sp. j. Najda - kat. Najlepszy Producent lub Usługa; 
Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" w Łukcie - kat. Najlepsza Usługa lub Produkt Regionalny; 
Zajazd pod Kłobukiem w Małdytach - kat. Najlepsza Firma lub Produkt Turystyczny; 
Marszal Tomasz Marchalewski - kat. Najlepszy Przedsiębiorca-Rolnik lub Usługa dla Rolnictwa; 
R-GOL.com - kat. Przyjaciel Sportu; 
EKOBUD Sp. z o.o. - kat. Przyjaciel Kultury; 
Gustaw Marek Brzezin, marszałek województwa warmińsko-mazurskiego - kat. Przyjaciel Przedsiębiorczości i Samorządu.
Lazuryty Przedsiębiorczości Powiatu Ostródzkiego 2022 / Fot. www.nos-portal.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze posty

Wybierzcie Radę Osiedla Centrum, na wybory zapraszamy 4 grudnia

W najbliższy poniedziałek (4 grudnia) niektórych ostródzian czekają kolejne wybory. Do urny wyborczej pójdą mieszkańcy Ostródy, którzy wybiorą Radę Osiedla Centrum.

Dzięki niebiesko-zielonym grantom Pietrzwałd zwiększy lokalne zasoby wody

Ponad 50 tys. zł kosztowało utworzenie zbiornika wodnego do retencjonowania wód deszczowych i roztopowych w Pietrzwałdzie. Pomocne były pieniądze z niebiesko-zielonych grantów od marszałka województwa.

Zagłosujcie na sześć nominacji w plebiscycie organizowanym przez WMZPN

Anna Gliszczyńska, Paweł Dawidowicz, Łukasz Goździejwski, Dawid Idzikowski, Grzegorz Sobotka i turniej Ostróda Cup. Namawiamy do zagłosowania na tych sześć naszych nominacji w plebiscycie WMZPN.

Prezes ostródzkiego klubu piłkarskiego zatrzymany przez funkcjonariuszy KAS

Od kilku dni funkcjonariusze KAS wspólnie z policją w kilku województwach zatrzymują osoby powiązane z grupą organizującą nielegalne gry hazardowe. W Ostródzie zatrzymany został m.in. Tomasz H., działacz klubu piłkarskiego.
- Reklama -Portal Informacyjny | Ostróda i okolice - Reklama

W przyszłym roku będzie większość Wojewódzkich Autobusowych Linii Komunikacyjnych

Samorząd Województwa kontynuuje i rozwija rozpoczęty w 2021 roku program Wojewódzkich Autobusowych Linii Komunikacyjnych. Większość połączeń zostanie utrzymanych w 2024 roku.

Ostródzcy karatecy powalczyli na szóstkę w zawodach IKO Warsaw Open

Pojechali na podbój stolicy i jak chcieli tak zrobili. Karatecy z Ostródy aż sześć razy stawali na podium podczas zawodów IKO Warsaw Open. Rosną następcy Natalii Stachowicz i Jakuba Żeguni.

Musisz przeczytać

Wybierzcie Radę Osiedla Centrum, na wybory zapraszamy 4 grudnia

W najbliższy poniedziałek (4 grudnia) niektórych ostródzian czekają kolejne wybory. Do urny wyborczej pójdą mieszkańcy Ostródy, którzy wybiorą Radę Osiedla Centrum.

Dzięki niebiesko-zielonym grantom Pietrzwałd zwiększy lokalne zasoby wody

Ponad 50 tys. zł kosztowało utworzenie zbiornika wodnego do retencjonowania wód deszczowych i roztopowych w Pietrzwałdzie. Pomocne były pieniądze z niebiesko-zielonych grantów od marszałka województwa.
- Reklama -

Może Ci się spodobaćPOWIĄZANE
Polecane dla Ciebie