BiznesLazuryty dla przedsiębiorców, samorządowcy z powiatu nagrodzili dobre firmy

Lazuryty dla przedsiębiorców, samorządowcy z powiatu nagrodzili dobre firmy

-

- Reklama -Portal Informacyjny | Ostróda i okolice - Reklama

POWIAT OSTRÓDZKI. W dziesięciu kategoriach rozdane zostały Lazuryty Przedsiębiorczości Powiatu Ostródzkiego 2022. Po pandemicznej przerwie samorządowcy wrócili do dobrej tradycji spotkań z przedsiębiorcami z regionu.

Lazuryty przedsiębiorczości powiatu ostródzkiego 2022 zostały rozdane w 10 kategoriach / Fot. www.nos-portal.pl

Tegoroczna gala Lazuryty Przedsiębiorczości Powiatu Ostródzkiego 2022 odbyła się w Hotelu Anders w Starych Jabłonkach. Po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią ponownie doszło do dorocznego spotkania samorządowców z prawie wszystkich gmin powiatu ostródzkiego z przedstawicielami lokalnego biznesu. Jest to projekt wymyślony i realizowany przez Telewizję Mazury.

– Samorządy funkcjonują między innymi dzięki wpływom z podatków, które są płacone przez lokalnych przedsiębiorców, dlatego wpadłem na pomysł, żeby co roku organizować spotkanie, podczas którego samorządowcy będą mieli okazję podziękować przedstawicielom biznesu za to, że działają w tym regionie – powiedział Piotr Wasześcik, szef Telewizji Mazury i producent gali. – Stąd pomysł by co roku nagradzać przedsiębiorców Lazurytami Przedsiębiorczości Powiatu Ostródzkiego.

Gustaw Marek Brzezin odebrał Lazuryt w kategorii Przyjaciel Przedsiębiorczości i Samorządu / Fot. www.nos-portal.pl

Gospodarzem tegorocznej gali był Andrzej Wiczkowski, starosta ostródzki, a patronat honorowy nad wydarzeniem objął Gustaw Marek Brzezin, marszałek województwa warmińsko-mazurskiego. Podczas uroczystości w Starych Jabłonkach Lazuryty rozdane zostały w 10 kategoriach. Jedną ze statuetek w kategorii Przyjaciel Przedsiębiorczości i Samorządu odebrał marszałek województwa warmińsko mazurskiego Gustaw Marek Brzezin. Wśród nagrodzonych statuetkami były też firmy, których marki w ich branży rozpoznawalne są w również poza granicami Polski, jak OSIA Food Solutions Poland Sp. z o.o. czy R-GOL.com sąsiadujące z sobą w podostródzkiej Górce.

Lazuryty przyznawane są przez kapitułę, którą w tym roku tworzyli: Andrzej Wiczkowski – przewodniczący oraz członkowie: Tadeusz Sobierajski, burmistrz Morąga; Stanisław Siwkowski, burmistrz miasta i gminy Miłomłyn; Bogusław Fijas, wójt gminy Ostróda; Marcin Krajewski, wójt gminy Małdyty; Piotr Zwaliński, wójt gminy Dąbrówno; Robert Malinowski, wójt gminy Łukta; Adam Szczepkowski, wójt gminy Grunwald i Piotr Wasześcik, szef Telewizji Mazury.

LAZURYTY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI POWIATU OSTRÓDZKIEGO 2022 
OSI Food Solutions Poland Sp. z o.o. - kat. Najlepsza Firma Odpowiedzialnego Biznesu; 
Kalbornia Mazury - kat. Najlepsza Inwestycja, Innowacja lub Inicjatywa; 
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe GRUNWALD Sp. z o.o. - kat. Najlepsza Firma Rodzinna; 
Sonarol Sp. j. Najda - kat. Najlepszy Producent lub Usługa; 
Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" w Łukcie - kat. Najlepsza Usługa lub Produkt Regionalny; 
Zajazd pod Kłobukiem w Małdytach - kat. Najlepsza Firma lub Produkt Turystyczny; 
Marszal Tomasz Marchalewski - kat. Najlepszy Przedsiębiorca-Rolnik lub Usługa dla Rolnictwa; 
R-GOL.com - kat. Przyjaciel Sportu; 
EKOBUD Sp. z o.o. - kat. Przyjaciel Kultury; 
Gustaw Marek Brzezin, marszałek województwa warmińsko-mazurskiego - kat. Przyjaciel Przedsiębiorczości i Samorządu.
Lazuryty Przedsiębiorczości Powiatu Ostródzkiego 2022 / Fot. www.nos-portal.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najnowsze posty

Ostródzianin Maciej Wiśniewski w Abu Dhabi został mistrzem świata w triathlonie

Jego triathlonowi znajomi mówią o nim: "To jest koń nie człowiek". Maciej Wiśniewski z UKS Ostróda Sport Team (OST) w sobotnie przedpołudnie w Abu Dhabi został mistrzem świata.

Czternastolatka z Ostródzianki walczy w mistrzostwach Polski kobiet do lat 20

Dopiero w 6. rundzie przerwana została seria gier bez porażki Wiktorii Zapałowskiej z Ostródzianki Ostróda podczas Indywidualnych Mistrzostw Polski Kobiet do lat 20 w Karpaczu.

W niedzielę morsy 20. raz zainaugurują sezon zimowych kąpieli w Starych Jabłonkach

Nie jak rozebrać się do kąpieli, ale jak się do niej zjawiskowo ubrać. To zadanie dla morsów, którzy w niedzielę po raz 20. rozpoczną sezon zimowych kąpieli na plaży Hotelu Anders. Nagrody czekają.

Świt nad Radissonem Blu w tabeli po czterech kolejkach ostródzkiej ALTS

Klaruje się czołówka w drużynowych mistrzostwach Ostródy. Po 4. kolejce spotkań do pierwszej trójki wskoczył OSK Świt, który w tych rozgrywkach ALTS może namieszać.
- Reklama -Portal Informacyjny | Ostróda i okolice - Reklama

Zadbajcie o kręgosłup, 1 grudnia dzień otwarty w SWP Zdrowie Rehabilitacja

Bezpłatne porady dietetyczne, konsultacje fizjoterapeutyczne oraz zajęcia fitness, zdrowy kręgosłup i wiele innych atrakcji. To wszystko w czwartek 1 grudnia w SWP ZDROWIE REHABILITACJA.

Wiktoria Zapałowska jest trzecia po pięciu rundach mistrzostw Polski U 20

Bardzo dobrze w mistrzostwach Polski do lat 20 kobiet spisuje się Wiktoria Zapałowska. Zawodniczka Ostródzianki Ostróda nie przegrała gry i po pięciu rundach zajmuje 3. miejsce.

Musisz przeczytać

Ostródzianin Maciej Wiśniewski w Abu Dhabi został mistrzem świata w triathlonie

Jego triathlonowi znajomi mówią o nim: "To jest koń nie człowiek". Maciej Wiśniewski z UKS Ostróda Sport Team (OST) w sobotnie przedpołudnie w Abu Dhabi został mistrzem świata.

Czternastolatka z Ostródzianki walczy w mistrzostwach Polski kobiet do lat 20

Dopiero w 6. rundzie przerwana została seria gier bez porażki Wiktorii Zapałowskiej z Ostródzianki Ostróda podczas Indywidualnych Mistrzostw Polski Kobiet do lat 20 w Karpaczu.
- Reklama -

Może Ci się spodobaćPOWIĄZANE
Polecane dla Ciebie