PlebiscytSzykujcie się do głosowania na sportowców powiatu ostródzkiego, ruszamy...

Szykujcie się do głosowania na sportowców powiatu ostródzkiego, ruszamy we wtorek

-

- Reklama -Portal Informacyjny | Ostróda i okolice - Reklama

POWIAT OSTRÓDZKI. Wracamy po dwóch latach przerwy! We wtorek startujemy z plebiscytem na sportowca powiatu ostródzkiego 2022. Patronem honorowym wydarzenia jest Andrzej Wiczkowski, starosta ostródzki.

Od wtorku zapraszamy na głosowanie w 25. Plebiscycie na Najpopularniejszych Sportowców Powiatu Ostródzkiego 2022 / Fot. Archiwum

Powiatowy sport nie dał się pandemii. Wprawdzie covid wyhamował nas na dwa lata, ale przez ten czas moce w nas skumulowały się i wracamy ze zdwojoną siłą. Od wtorku zapraszamy na głosowanie w 25. Plebiscycie na Najpopularniejszych Sportowców Powiatu Ostródzkiego 2022. Pierwszy raz w historii tego wydarzenia będziemy mieć zasięg powiatowy. Patronat honorowy nad tym ćwierćwiekowym plebiscytem objął starosta ostródzki Andrzej Wiczkowski.

– Sport jest jednym z najważniejszych elementów w naszym życiu i mieszkańców powiatu ostródzkiego – mówi Andrzej Wiczkowski, starosta ostródzki. – Sport powiatowy wymaga wsparcia i docenienia. Dlatego przyłączyliśmy się do tego projektu i objęliśmy patronat honorowy już drugi raz w historii plebiscytu. Chcemy docenić naszych lokalnych sportowców i podziękować im za ich codzienny trud oraz promowanie powiatu ostródzkiego w Polsce, a także na całym świecie, ponieważ wśród nominowanych jest też mistrz świata.

Pierwszy raz wybierzemy najpopularniejszych sportowców powiatu ostródzkiego / Fot. Kinga Pulkowska

Jak wiele rzeczy w tych czasach większość rzeczy odbywa się online, dlatego też podczas wydarzenia organizowanego przez NOS Portal nasze głosowanie też przeprowadzone zostanie w sieci. Za kompletną darmochę: nie trzeba kupować gazet, wycinać kuponów, wypełniać ich i dokądś tam nosić; nie naciągamy Was na wysyłanie sms-ów. Wystarczy jedynie wejść na fanpage lub serwis internetowy NOS Portal i zagłosować. W naszym głosowaniu najważniejsza będzie wielka sportowa rodzina internautów. Spośród nich na koniec najwięksi farciarze zdobędą nagrody ufundowane przez naszych sponsorów.

Startujemy we wtorek (17 stycznia) w samo południe, wtedy to otwarte zostanie głosowanie na portalu NOS Portal. Będzie to nasz pierwszy raz na tej platformie. Mamy jednak bogate doświadczenie, ponieważ realizowaliśmy 24 wcześniejsze plebiscyty, dlatego wiemy, że zabawa będzie przednia.

Wśród nominowanych mamy już blisko 40 sportowców z powiatu ostródzkiego. Zgłoszeni zostali przedstawiciele różnych dyscyplin sportu, najliczniej reprezentowana jest piłka ręczna przez morąskich drugoligowców. Poza tym są medaliści mistrzostw świata, roi się o sportowców, którzy stawali podiach mistrzostw Polski. Sport łączy pokolenia, dlatego na liście nominowanych są kilkunastolatkowie, ale znajdziecie tam też sportowych weteranów. Wszyscy zasługują na docenienie, bo promują zdrowy tryb życia, cieszą się z tego, a jednocześnie są świetnymi ambasadorami powiatu na arenach krajowych, europejskich i światowych.

MOŻNA JESZCZE ZGŁASZAĆ SPORTOWCÓW 
Na mail: redakcja@nos-portal.pl można przesyłać nazwiska sportowców, którzy Waszym zdaniem zasłużyli na to by znaleźć się na liście nominowanych. Należy załączyć zdjęcie nominowanego oraz w dwóch zdaniach opisać jego osiągnięcia sportowe w 2022 roku. Lista kandydatów ostatecznie zostanie zamknięta  w sobotę (21 stycznia). Więcej szczegółów regulaminowych kiedy już wystartuje głosowanie.

Podsumowanie 25. Plebiscytu na Najpopularniejszych Sportowców Powiatu Ostródzkiego odbędzie się na Balu Sportowca, który odbędzie się 17 lutego w Hotelu Anders w Starych Jabłonkach. O dobrą zabawę zadba najlepszy didżej sportowy w Polsce. Ten człowiek w weekend prowadził Puchar Świata w skokach narciarskich w Zakopanem. Liczba wejściówek na nasz Bal ograniczona. Szczegóły wkrótce…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najnowsze posty

Czwartoligowy Motor Lubawa za mocny dla piłkarzy Kormorana Zwierzewo

Dzięki bramkarzom tylko 0:2 przegrali piłkarze zwierzewskiego Kormorana. Zespół z gminy Ostróda na stadionie przy 3 Maja okazał się za słaby dla czwartoligowców z Motoru Lubawa.

Hat-trick Dawida Kasprzyka i Sokół Ostróda trafił szóstkę ze Spartą Brodnica

Sześć goli, to najniższy wymiar kary jaki dostali w Ostródzie piłkarze czwartoligowej Sparty Brodnica. Trzecioligowcy Sokola odnieśli pewne zwycięstwo.

Śnieg nie pokrzyżował planów, LKS Tyrowo wygrał pierwszy zimowy sparing

Piłkarze A-klasowego LKS Tyrowo zagrali pierwszy mecz kontrolny w tym roku. Na dobry początek na boisku częściowo pokrytym śniegiem tyrowianie wygrali z Żabianką Żabi Róg (klasa B).

Przy 3 Maja będą sparingi cały weekend, zacznie LKS Tyrowo, skończy Tęcza

Kibice piłki kopanej mogą znaczną część weekendu spędzić na stadionie miejskim przy ul. 3 Maja. Tam mecze kontrolne naszych ekip od piątku niedzieli. Zobaczcie kto z kim i kiedy zagra.
- Reklama -Portal Informacyjny | Ostróda i okolice - Reklama

Policjanci jak nauczyciele, uczą seniorów jak nie stać się ofiarą przestępstw

Policjanci uświadamiają seniorom jak ustrzec się przed niebezpieczeństwami w przestrzeni publicznej. W tym celu spotykają się z osobami starszymi i mówią im jak żyć bezpiecznie.

Rozpoczęły się zapisy online na 2. Bieg „W samo południe”, limit 200 miejsc

W ostatnią niedzielę marca w Samborowie 2. edycja Biegu "W samo południe" na dystansie 10 km. Ruszyły zapisy online, liczba startujących limitowana do 200 biegaczy.

Musisz przeczytać

Czwartoligowy Motor Lubawa za mocny dla piłkarzy Kormorana Zwierzewo

Dzięki bramkarzom tylko 0:2 przegrali piłkarze zwierzewskiego Kormorana. Zespół z gminy Ostróda na stadionie przy 3 Maja okazał się za słaby dla czwartoligowców z Motoru Lubawa.

Hat-trick Dawida Kasprzyka i Sokół Ostróda trafił szóstkę ze Spartą Brodnica

Sześć goli, to najniższy wymiar kary jaki dostali w Ostródzie piłkarze czwartoligowej Sparty Brodnica. Trzecioligowcy Sokola odnieśli pewne zwycięstwo.
- Reklama -

Może Ci się spodobaćPOWIĄZANE
Polecane dla Ciebie