SportPatrycja Milewska z Drwęcy i Jakub Świder z Grunwaldu...

Patrycja Milewska z Drwęcy i Jakub Świder z Grunwaldu pokazali plecy rywalom

-

- Reklama -Portal Informacyjny | Ostróda i okolice - Reklama

SPORTU MOTOCYKLOWE. W Głogowie sezon 2023 rozpoczęli motocykliści rywalizujący o Puchar Polski cross country. Na Dolnym Śląsku dobrze pojechali zawodnicy z powiatu ostródzkiego.

Ekipa AMK Enduro Grunwald pojechała dobre zawody na początku sezonu 2023 w Głogowie / Fot. Archiwum

Na pierwsze zawody w sezonie 2023 pojechało aż 18 motocyklistów z AMK Enduro Grunwald, Drwęcy Ostróda i ostródzkiego Moto Klubu. Okazją do inauguracyjnego ścigania był Puchar Polski cross country. Zawodnicy z powiatu ostródzkiego bardzo dobrze pojechali w na bezdrożach w okolicach Głogowa. Kilkoro naszych zawodników po dwóch dniach ścigania zawody zakończyło na miejscach medalowych.

Formę z poprzedniego sezonu utrzymała Patrycja Milewska z ostródzkiej Drwęcy. Pod Głogowem w rywalizacji kobiet nie miała sobie równych. Na drugi stopień podium po pierwszych zawodach wjechała Małgorzata Zalewska z AMKS Enduro Grunwald. W klasie Senior 1 rewelacyjnie manetkę gazu w swoim motocyklu Gas Gas odkręcał Jakub Świder. Zawodnik z Grunwaldu wygrał pierwszą rundę, w drugiej był drugi, ale całe zawody pod Głogowem zakończył na pozycji lidera. Po pierwszym Pucharze Polski cross country wiceliderem w klasie Junior został Kacper Ceberek z grunwaldzkiego Enduro.

Dziewczyny z naszych klubów sezon rozpoczęły na podium, tak trzymać / Fot. Archiwum AMK Drwęca
Miejsca pozostałych naszych zawodników na zawodach w Głogowie: klasa Kobiety: 6. Anna Jabłońska (Drwęca Ostróda) 9. Adrianna Agaciak , Julia Wilczewska (obie Enduro Grunwald); klasa Junior: 4. Maciej Michalak (Enduro Grunwald), 6. Mateusz Leśniewski (Moto Klub Ostróda), 8. Mateusz Rarak (Enduro Grunwald); klasa Senior 1: 4. Mateusz Gawlik (Moto Klub Ostróda), 8. Bartosz Śliwiński (Moto Klub Ostróda), 9. Sebastian Bruzda (Enduro Grunwald); klasa Senior 2: 9. Michał Kłodowski (Moto Klub Ostróda), 12. Mateusz Myśliński (Enduro Grunwald); klasa Masters: 7. Michał Leśniewski (Moto Klub Ostróda), 8. Paweł Ćwik, 9. Grzegorz Podlipski, 10. Artur Ciecierski, 11. Paweł Wilczewski, 14. Dariusz Jaworski (wszyscy Enduro Grunwald).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najnowsze posty

Góra strzelała do przerwy i ograła Żabiankę, dramatyczny finisz w Dąbrównie

Huśtawkę nastrojów przeżyli kibice w Dąbrównie, gdzie A-klasowy Vel uratował remis w końcowych sekundach. Bez dramatów było na boisku B-klasowej Góry Idzbark, która pokonała Żabiankę Żabi Róg.

Cztery medale z młodzieżówki dla Energi-Morliny, mistrz Polski Michał Małachowski

We wszystkich konkurencjach na podium Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Szczawnie Zdroju stanęli pingpongiści Energa-Morliny Ostróda. Zdobyli cztery medale, a deblowym mistrzem został Michał Małachowski.

Tęcza i Miłakowo gonią Wałszę, Tyrowo ograło Warmiaka, Iskra pokonała Wel

Im bliżej finiszu ligowych rozgrywek, tym lepiej strzelają nasi piłkarze w klasach A i B. Siedem zwycięskich bramek strzeliła Tęcza Miłomłyn, pięć LKS Tyrowo tylko trzy MKS Miłakowo.

Nasi słabo zagrali w okręgówce, kolejne porażki Płomienia i Kormorana

Kłopoty kadrowe Płomienia Turznica w meczu z Zatoką Braniewo zakończyły się drugą z kolei porażką ekipy z gminy Ostróda. Bez cudu nad Drwęcą w Nowym Mieście Lubawskim przegrał Kormoran Zwierzewo.
- Reklama -Portal Informacyjny | Ostróda i okolice - Reklama

Jakub Żegunia w Świnoujściu zdobył wicemistrzostwo Polski seniorów

Poprawił kondycję, siła poszła w górę, wróciła chęć do walki i jest srebrny medal. Jakub Żegunia z Ostródzkiego Klubu Kyokushin Karate zdobył wicemistrzostw Polski seniorów.

Na razie bez zwycięstw ostródzkich drużyn na turnieju 12-latków Ostróda Cup

Szesnaście zespołów rywalizuje na stadionie miejskim przy ul. 3 Maja na turnieju 12-latków Ostróda Cup. Młodzi piłkarze mają za sobą rozgrzewkowy piątek. Zespoły ostródzkie nie wygrały meczu.

Musisz przeczytać

Góra strzelała do przerwy i ograła Żabiankę, dramatyczny finisz w Dąbrównie

Huśtawkę nastrojów przeżyli kibice w Dąbrównie, gdzie A-klasowy Vel uratował remis w końcowych sekundach. Bez dramatów było na boisku B-klasowej Góry Idzbark, która pokonała Żabiankę Żabi Róg.

Cztery medale z młodzieżówki dla Energi-Morliny, mistrz Polski Michał Małachowski

We wszystkich konkurencjach na podium Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Szczawnie Zdroju stanęli pingpongiści Energa-Morliny Ostróda. Zdobyli cztery medale, a deblowym mistrzem został Michał Małachowski.
- Reklama -

Może Ci się spodobaćPOWIĄZANE
Polecane dla Ciebie