SportPatrycja Milewska z Drwęcy i Jakub Świder z Grunwaldu...

Patrycja Milewska z Drwęcy i Jakub Świder z Grunwaldu pokazali plecy rywalom

-

- Reklama -

SPORTU MOTOCYKLOWE. W Głogowie sezon 2023 rozpoczęli motocykliści rywalizujący o Puchar Polski cross country. Na Dolnym Śląsku dobrze pojechali zawodnicy z powiatu ostródzkiego.

Ekipa AMK Enduro Grunwald pojechała dobre zawody na początku sezonu 2023 w Głogowie / Fot. Archiwum

Na pierwsze zawody w sezonie 2023 pojechało aż 18 motocyklistów z AMK Enduro Grunwald, Drwęcy Ostróda i ostródzkiego Moto Klubu. Okazją do inauguracyjnego ścigania był Puchar Polski cross country. Zawodnicy z powiatu ostródzkiego bardzo dobrze pojechali w na bezdrożach w okolicach Głogowa. Kilkoro naszych zawodników po dwóch dniach ścigania zawody zakończyło na miejscach medalowych.

Formę z poprzedniego sezonu utrzymała Patrycja Milewska z ostródzkiej Drwęcy. Pod Głogowem w rywalizacji kobiet nie miała sobie równych. Na drugi stopień podium po pierwszych zawodach wjechała Małgorzata Zalewska z AMKS Enduro Grunwald. W klasie Senior 1 rewelacyjnie manetkę gazu w swoim motocyklu Gas Gas odkręcał Jakub Świder. Zawodnik z Grunwaldu wygrał pierwszą rundę, w drugiej był drugi, ale całe zawody pod Głogowem zakończył na pozycji lidera. Po pierwszym Pucharze Polski cross country wiceliderem w klasie Junior został Kacper Ceberek z grunwaldzkiego Enduro.

Dziewczyny z naszych klubów sezon rozpoczęły na podium, tak trzymać / Fot. Archiwum AMK Drwęca
Miejsca pozostałych naszych zawodników na zawodach w Głogowie: klasa Kobiety: 6. Anna Jabłońska (Drwęca Ostróda) 9. Adrianna Agaciak , Julia Wilczewska (obie Enduro Grunwald); klasa Junior: 4. Maciej Michalak (Enduro Grunwald), 6. Mateusz Leśniewski (Moto Klub Ostróda), 8. Mateusz Rarak (Enduro Grunwald); klasa Senior 1: 4. Mateusz Gawlik (Moto Klub Ostróda), 8. Bartosz Śliwiński (Moto Klub Ostróda), 9. Sebastian Bruzda (Enduro Grunwald); klasa Senior 2: 9. Michał Kłodowski (Moto Klub Ostróda), 12. Mateusz Myśliński (Enduro Grunwald); klasa Masters: 7. Michał Leśniewski (Moto Klub Ostróda), 8. Paweł Ćwik, 9. Grzegorz Podlipski, 10. Artur Ciecierski, 11. Paweł Wilczewski, 14. Dariusz Jaworski (wszyscy Enduro Grunwald).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze posty

Żołnierze śpiewali i walczyli w oktagonie na gali “Walkę mamy we krwi 4”

OSTRÓDA. Trochę jak na festiwalu piosenki żołnierskiej. Bardziej jak na gali sportów walki było w piątkowy wieczór w ostródzkim amfiteatrze. Lokalne wojsko spotkało się tam podczas gali "Walkę mamy we krwi 4".

Drużyna Energi-Morliny Ostróda drużynowym wicemistrzem Polski młodzieżowców

TENIS STOŁOWY. Przynajmniej z dwoma medalami 36. Młodzieżowych Mistrzostw Polski wrócą z Gliwic pingpongiści Energi-Morliny. Pierwszy ostródzki zespół zdobył srebrny medal, a "dwójka" Ostródzianki wywalczył brąz.

Ustępujący mistrz Polski podpisał kontrakt z wychowankiem ostródzkiego klubu

PIŁKA NOŻNA. Kontraktem z Rakowem Częstochowa ponownie związał się trener Marek Papszun. Niemal w tym samym czasie z ustępującym mistrzem Polski pierwszy profesjonalny kontrakt podpisał ostródzianin Borys Dmytryszyn.

Wypadek autobusu w Durągu, trzy osoby zostały odwiezione do szpitala

GMINA OSTRÓDA. Policja wyjaśnia okoliczności wypadku na drodze powiatowej między Durągiem a Glądami. Na prostym odcinku drogi doszło do wypadku autobusu, w którym podróżowało dziesięcioro pasażerów.
- Reklama -Portal Informacyjny | Ostróda i okolice - Reklama

W listopadzie ukradł zagęszczarki, teraz został zatrzymany przez policjantów

OSTRÓDA. Sprawę kradzieży z listopada ubiegłego roku kilka dni temu zakończyli ostródzcy policjanci. Złodziej w środę usłyszał zarzuty kradzieży sprzętu budowlanego na jednej z ostródzkich budów. Sprawca przyznał się do zarzucanych czynów.

Trybuny w Starych Jabłonkach prawie gotowe na Beach Pro Tour Warmia Mazury

GMINA OSTRÓDA. Na plaży Hotelu Anders w Starych Jabłonkach trybuny wspięły się do góry. Metalowa konstrukcja otoczyła piaskową arenę zmagań, gdzie rozegrane zostaną mecze i finały Beach Pro Tour Warmia Mazury w siatkówce plażowej.

Musisz przeczytać

Żołnierze śpiewali i walczyli w oktagonie na gali “Walkę mamy we krwi 4”

OSTRÓDA. Trochę jak na festiwalu piosenki żołnierskiej. Bardziej jak na gali sportów walki było w piątkowy wieczór w ostródzkim amfiteatrze. Lokalne wojsko spotkało się tam podczas gali "Walkę mamy we krwi 4".

Drużyna Energi-Morliny Ostróda drużynowym wicemistrzem Polski młodzieżowców

TENIS STOŁOWY. Przynajmniej z dwoma medalami 36. Młodzieżowych Mistrzostw Polski wrócą z Gliwic pingpongiści Energi-Morliny. Pierwszy ostródzki zespół zdobył srebrny medal, a "dwójka" Ostródzianki wywalczył brąz.
- Reklama -

Może Ci się spodobaćPOWIĄZANE
Polecane dla Ciebie