SportGrunwald I liderem w walce o mistrzostwo, Budom ściga...

Grunwald I liderem w walce o mistrzostwo, Budom ściga się z Grunwaldem II

-

- Reklama -

TENIS STOŁOWY. Trudno powiedzieć kto zostanie drużynowym mistrzem Ostródy. Minimalne różnice są między prowadzącymi w I lidze ALTS Grunwaldem I, Polkardem i Faltyjankami. Podobnie sytuacja ma się w II lidze.

Rozgrywki Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego zmierzają do końca / Fot. Archiwum organizatora

Rozgrywki Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego w hali Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji dobiegają końca. W pingpongowym wyścigu po drużynowe mistrzostwo Ostródy liczą się trzy zespoły. Po ostatniej kolejce spotkań najbliżsi korony mistrzowskiej są pingpongiści Grunwaldu I, którzy prowadząc 5:2 nie dokończyli meczu z olsztyńskim Erjot-Plandeki. Mimo tego liderzy utrzymali swoje prowadzenie w tabeli i mają jeszcze jednopunktową przewagę nad Ośrodkiem Faltyjanki. W klasyfikacji trzeci jest Polkard, ale spośród zespołów z TOP 3 ma najmniej rozegranych meczów. W rywalizacji o tytuł mistrzów Ostródy będzie jeszcze się działo. Tymczasem u pierwszoligowców na uwagę zasłużył wyczyn pingpongistów Dywit, którzy dość niespodziewanie zgarnęli komplet punktów w konfrontacji z ostródzkim Radissonem.

Na drugoligowym froncie ostatnia seria spotkań bez szału. Swoje spotkania wygrali ci, którzy mieli je zwyciężyć. W tabeli na prowadzeniu Budom Orneta z jednym punktem przewagi nad drugą ekipą Grunwaldu.

WYNIKI 25. KOLEJKI SPOTKAŃ ALTS 
I liga: EM Ostróda - Geo-Info Morąg 7:3, OTSK Radisson - Dywity 4:6, Ośrodek Faltyjanki - Auto Serwis Iława 7:3; II liga: Flesz - Grunwald III 0:10, Grunwald II - Table 4Fun Junior Gwiżdziny 10:0, Budom Orneta - Lucrativus 10:0, Servo - Table 4Fun Gwiździny I 7:3; mecze zaległe: Ośrodek Faltyjanki - OTSK Radisson 6:3, Auto Serwis Iława Team - OTSK Radisson 6:4.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze posty

Tyrowo przerwało zwycięską passę Miłakowa, Iskra rozgromiła Pogrom

PIŁKA NOŻNA. Piłkarze naszych drużyn strzelali aż miło na boiskach klasy A i B. Na Estadio Toronto zawodnicy LKS Tyrowo przerwali zwycięską passę MKS Miłakowo. W klasie B aż czternaście goli strzeliła Iskra Smykówko.

Wrócił “Nowik” i dał Sokołowi zwycięstwo, Huragan strzelił cztery gole i przegrał

PIŁKA NOŻNA. Kormoran ambitnie walczy o utrzymanie i w 26. kolejce okręgówki pokonał Drwęcę. O jedną bramkę lepszy od Ossy na własnym stadionie był Sokół. Jeden gol mniej z dziewięciu strzelonych w Rudzienicach przyniósł porażkę Huraganowi.

Ostródzcy strażacy są cenieni w regionie, spotkali się na Dniu Strażaka

OSTRÓDA. W ostatnich latach jest popyt na dowódców z KP PSP Ostróda. Świadczy to o dobrej robocie jaką na co dzień wykonują ostródzcy strażacy. Na placu przed Starostwem Powiatowym w Ostródzie w niedzielę świętowano Dzień Strażaka.

Ostródzianie wysoko przegrali pierwszy mecz barażowy o LOTTO Superligę

TENIS STOŁOWY. Już w pierwszym spotkaniu barażu o awans do LOTTO Superligi zespół Energi-Morliny Ostróda stracił na to szansę. Ostródzianie wysoko przegrali u siebie z Villa Verde KS Olesno.
- Reklama -Portal Informacyjny | Ostróda i okolice - Reklama

Kolorowy peleton w pełnym słońcu “zakręcił” na najwyższą górę Warmii i Mazur

GMINA OSTRÓDA. Miło było popatrzeć jak na długości kilku kilometrów rozciągał się wielki kolorowy wąż kolarski. Było to na drodze z Kajkowa do Wysokiej Wsi. Blisko 600 rowerzystów pojechało w 23. Rodzinnym Rajdzie Rowerowym Dylewska Góra.

Dzieci z miasta i gminy Ostróda rozpoczęły 34. Ostródzkie Biegi Uliczne [FOTO]

BIEGI. Na stadionie lekkoatletyczny przy ul. Wyszyńskiego rozpoczął się dwudniowy festiwali biegania 34. Ostródzkie Biegi Uliczne. W pierwszej części ostródzkiego biegania na tartanie rywalizowali uczniowie szkół podstawowych.

Musisz przeczytać

Tyrowo przerwało zwycięską passę Miłakowa, Iskra rozgromiła Pogrom

PIŁKA NOŻNA. Piłkarze naszych drużyn strzelali aż miło na boiskach klasy A i B. Na Estadio Toronto zawodnicy LKS Tyrowo przerwali zwycięską passę MKS Miłakowo. W klasie B aż czternaście goli strzeliła Iskra Smykówko.

Wrócił “Nowik” i dał Sokołowi zwycięstwo, Huragan strzelił cztery gole i przegrał

PIŁKA NOŻNA. Kormoran ambitnie walczy o utrzymanie i w 26. kolejce okręgówki pokonał Drwęcę. O jedną bramkę lepszy od Ossy na własnym stadionie był Sokół. Jeden gol mniej z dziewięciu strzelonych w Rudzienicach przyniósł porażkę Huraganowi.
- Reklama -

Może Ci się spodobaćPOWIĄZANE
Polecane dla Ciebie