SportLKS Tyrowo wysoko pokonał Kormorana, trwa zwycięska passa MKS...

LKS Tyrowo wysoko pokonał Kormorana, trwa zwycięska passa MKS Miłakowo

-

- Reklama -

PIŁKA NOŻNA. Przez 43 minuty na boisku w Bynowie piłkarze LKS Tyrowo przeważali, ale nie mogli zdobyć gola. Zdobyli bramkę do szatni i później już poszło. Tymczasem siódme z kolei trzy punkty zdobył MKS Miłakowo.

W pierwszych 45 minutach piłkarze LKS Tyrowo długo nie mogli pokonać bramkarza Kormorana / Fot. Marcin Tchórz

Solidnie wynudził się bramkarz A-klasowego LKS Tyrowo na boisku w Bynowie. W meczu 21. kolejki grupy tyrowianie większość czasu spędzali na połowie Kormorana, ale futbolówka długo nie wpadała do siatki. Piłkarze LKS obili różne elementy bramki, strzelali też obok i nad poprzeczką. W końcu jednak po wielkich problemach ze skutecznością, w 43. min zdobyli gola do szatni, dosłownie wpychając piłkę do bramki Kormorana.

Obserwując spotkanie było widać, że trafienie otwierające wynik rozwiąże bramkowy worek. Po zmianie stron podopieczni Łukasza Goździejewskiego przeważali i kolejne bramki w wykonaniu gości były kwestią czasu. W konfrontacji z przedostatnim zespołem ligi piłkarze z gminy Ostróda zrobili swoje, wykonali zadanie i odnieśli zwycięstwo, choć w niższych rozmiarach niż na to zapracowali.

Kormoran Bynowo - LKS Tyrowo 0:7 
Bramki dla LKS Tyrowo: Tomasz Klimek 2, Radosław Gajewski 2, Łukasz Goździejwski, Michał Rutkowski, Roco De Rosa
W Miłakowie miejscowy MKS (granatowe stroje) wygrał siódmy mecz z kolei / Fot. Mariusz Gardecki

Walczący o miejsce barażowe piłkarze MKS Miłakowo wiosną kroczą od zwycięstwa do zwycięstwa. Właśnie podopieczni Dariusza Giemzy wygrali siódmy z kolei mecz. W sobotę na boisku opodal rzeki Miłakówki podejmowali Syrenę Młynary. Miłakowianie jak rasowy pięściarz wypunktowali rywali z Żuław i wyprowadzili dwa skuteczne ciosy piłkarskie. Najpierw po asyście Daniela Giemzy bramkarza Syreny pokonał Piotr Małysa. Na drugie trafienie kibice gospodarzy czekali do drugiej części gry. Wtedy to po dośrodkowaniu z rzutu rożnego walkę o pozycję wygrał Sebastian Kozłowski, który ustalił wynik spotkania na 2:0.

MKS Miłakowo - Syrena Młynary 2:0 
Bramki dla MKS Miłakowo: Piotr Małysa, Sebastian Kozłowski

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze posty

Tyrowo przerwało zwycięską passę Miłakowa, Iskra rozgromiła Pogrom

PIŁKA NOŻNA. Piłkarze naszych drużyn strzelali aż miło na boiskach klasy A i B. Na Estadio Toronto zawodnicy LKS Tyrowo przerwali zwycięską passę MKS Miłakowo. W klasie B aż czternaście goli strzeliła Iskra Smykówko.

Wrócił “Nowik” i dał Sokołowi zwycięstwo, Huragan strzelił cztery gole i przegrał

PIŁKA NOŻNA. Kormoran ambitnie walczy o utrzymanie i w 26. kolejce okręgówki pokonał Drwęcę. O jedną bramkę lepszy od Ossy na własnym stadionie był Sokół. Jeden gol mniej z dziewięciu strzelonych w Rudzienicach przyniósł porażkę Huraganowi.

Ostródzcy strażacy są cenieni w regionie, spotkali się na Dniu Strażaka

OSTRÓDA. W ostatnich latach jest popyt na dowódców z KP PSP Ostróda. Świadczy to o dobrej robocie jaką na co dzień wykonują ostródzcy strażacy. Na placu przed Starostwem Powiatowym w Ostródzie w niedzielę świętowano Dzień Strażaka.

Ostródzianie wysoko przegrali pierwszy mecz barażowy o LOTTO Superligę

TENIS STOŁOWY. Już w pierwszym spotkaniu barażu o awans do LOTTO Superligi zespół Energi-Morliny Ostróda stracił na to szansę. Ostródzianie wysoko przegrali u siebie z Villa Verde KS Olesno.
- Reklama -Portal Informacyjny | Ostróda i okolice - Reklama

Kolorowy peleton w pełnym słońcu “zakręcił” na najwyższą górę Warmii i Mazur

GMINA OSTRÓDA. Miło było popatrzeć jak na długości kilku kilometrów rozciągał się wielki kolorowy wąż kolarski. Było to na drodze z Kajkowa do Wysokiej Wsi. Blisko 600 rowerzystów pojechało w 23. Rodzinnym Rajdzie Rowerowym Dylewska Góra.

Dzieci z miasta i gminy Ostróda rozpoczęły 34. Ostródzkie Biegi Uliczne [FOTO]

BIEGI. Na stadionie lekkoatletyczny przy ul. Wyszyńskiego rozpoczął się dwudniowy festiwali biegania 34. Ostródzkie Biegi Uliczne. W pierwszej części ostródzkiego biegania na tartanie rywalizowali uczniowie szkół podstawowych.

Musisz przeczytać

Tyrowo przerwało zwycięską passę Miłakowa, Iskra rozgromiła Pogrom

PIŁKA NOŻNA. Piłkarze naszych drużyn strzelali aż miło na boiskach klasy A i B. Na Estadio Toronto zawodnicy LKS Tyrowo przerwali zwycięską passę MKS Miłakowo. W klasie B aż czternaście goli strzeliła Iskra Smykówko.

Wrócił “Nowik” i dał Sokołowi zwycięstwo, Huragan strzelił cztery gole i przegrał

PIŁKA NOŻNA. Kormoran ambitnie walczy o utrzymanie i w 26. kolejce okręgówki pokonał Drwęcę. O jedną bramkę lepszy od Ossy na własnym stadionie był Sokół. Jeden gol mniej z dziewięciu strzelonych w Rudzienicach przyniósł porażkę Huraganowi.
- Reklama -

Może Ci się spodobaćPOWIĄZANE
Polecane dla Ciebie