Na sygnalePijany 60-latek kierował autem, zatrzymał go mężczyzna i przekazał...

Pijany 60-latek kierował autem, zatrzymał go mężczyzna i przekazał policjantom

-

- Reklama -

GMINA MAŁDYTY. Odwagą i odpowiedzialnością wykazał się mężczyzna, który w Małdytach zatrzymał nietrzeźwego kierowcę. Po badaniu na zawartość alkoholu okazało się, że zatrzymany 60-latek “wydmuchał” 1,5 promila.

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu / Fot. policja.pl

Do zdarzenia doszło w niedzielne popołudnie w Małdytach. Podróżujący samochodem mężczyzna zwrócił uwagę na kierującego osobowym mercedesem. Jego sposób jazdy wydał się podejrzany. Mężczyzna jechał całą szerokością jezdni, wykonywał gwałtowne manewry oraz bezzasadnie używał sygnałów dźwiękowych w swoim pojeździe.

– Podejrzewając, że kierowca może znajdować się pod wpływem alkoholu postanowili go zatrzymać i uniemożliwić mu dalszą jazdę – poinformował oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie. Zgłaszający powiadomił służby, dzwoniąc na numer alarmowy i informując o zdarzeniu.

Przeprowadzone przez funkcjonariuszy badanie stanu trzeźwości 60-latka wykazało obecność ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Nieodpowiedzialny kierowca stracił prawo jazdy, a jego pojazd został odprowadzony na parking strzeżony. Mężczyzna spędził noc w policyjnym areszcie. Teraz za swoje czyny odpowie przed sądem. Za popełniony czyn grozi kara ograniczenia wolności lub kara pozbawienia wolności do lat 3.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze posty

Tyrowo przerwało zwycięską passę Miłakowa, Iskra rozgromiła Pogrom

PIŁKA NOŻNA. Piłkarze naszych drużyn strzelali aż miło na boiskach klasy A i B. Na Estadio Toronto zawodnicy LKS Tyrowo przerwali zwycięską passę MKS Miłakowo. W klasie B aż czternaście goli strzeliła Iskra Smykówko.

Wrócił “Nowik” i dał Sokołowi zwycięstwo, Huragan strzelił cztery gole i przegrał

PIŁKA NOŻNA. Kormoran ambitnie walczy o utrzymanie i w 26. kolejce okręgówki pokonał Drwęcę. O jedną bramkę lepszy od Ossy na własnym stadionie był Sokół. Jeden gol mniej z dziewięciu strzelonych w Rudzienicach przyniósł porażkę Huraganowi.

Ostródzcy strażacy są cenieni w regionie, spotkali się na Dniu Strażaka

OSTRÓDA. W ostatnich latach jest popyt na dowódców z KP PSP Ostróda. Świadczy to o dobrej robocie jaką na co dzień wykonują ostródzcy strażacy. Na placu przed Starostwem Powiatowym w Ostródzie w niedzielę świętowano Dzień Strażaka.

Ostródzianie wysoko przegrali pierwszy mecz barażowy o LOTTO Superligę

TENIS STOŁOWY. Już w pierwszym spotkaniu barażu o awans do LOTTO Superligi zespół Energi-Morliny Ostróda stracił na to szansę. Ostródzianie wysoko przegrali u siebie z Villa Verde KS Olesno.
- Reklama -Portal Informacyjny | Ostróda i okolice - Reklama

Kolorowy peleton w pełnym słońcu “zakręcił” na najwyższą górę Warmii i Mazur

GMINA OSTRÓDA. Miło było popatrzeć jak na długości kilku kilometrów rozciągał się wielki kolorowy wąż kolarski. Było to na drodze z Kajkowa do Wysokiej Wsi. Blisko 600 rowerzystów pojechało w 23. Rodzinnym Rajdzie Rowerowym Dylewska Góra.

Dzieci z miasta i gminy Ostróda rozpoczęły 34. Ostródzkie Biegi Uliczne [FOTO]

BIEGI. Na stadionie lekkoatletyczny przy ul. Wyszyńskiego rozpoczął się dwudniowy festiwali biegania 34. Ostródzkie Biegi Uliczne. W pierwszej części ostródzkiego biegania na tartanie rywalizowali uczniowie szkół podstawowych.

Musisz przeczytać

Tyrowo przerwało zwycięską passę Miłakowa, Iskra rozgromiła Pogrom

PIŁKA NOŻNA. Piłkarze naszych drużyn strzelali aż miło na boiskach klasy A i B. Na Estadio Toronto zawodnicy LKS Tyrowo przerwali zwycięską passę MKS Miłakowo. W klasie B aż czternaście goli strzeliła Iskra Smykówko.

Wrócił “Nowik” i dał Sokołowi zwycięstwo, Huragan strzelił cztery gole i przegrał

PIŁKA NOŻNA. Kormoran ambitnie walczy o utrzymanie i w 26. kolejce okręgówki pokonał Drwęcę. O jedną bramkę lepszy od Ossy na własnym stadionie był Sokół. Jeden gol mniej z dziewięciu strzelonych w Rudzienicach przyniósł porażkę Huraganowi.
- Reklama -

Może Ci się spodobaćPOWIĄZANE
Polecane dla Ciebie