SportEnerga-Morliny w sobotę zagra pierwszy baraż o awans do...

Energa-Morliny w sobotę zagra pierwszy baraż o awans do LOTTO Superligi

-

- Reklama -

TENIS STOŁOWY. Na sobotnie popołudnie zapraszamy do hali OCSiR przy ul Kościuszki. O godz. 16 pingpongiści Energi-Morliny Ostróda rozpoczną barażowy dwumecz o awans do LOTTO Superligi, zagrają z Villa Verde Olesno.

Kuba Kwapiś w sezonie zasadniczym wygrał 24 gry indywidualne / Fot. Mariusz Gardecki

Mistrz grupy południowej I ligi Villa Verde Olesno będzie barażowym rywalem ostródzian, którzy sezon zasadniczy w rozgrywkach grupy północnej pierwszoligowców zakończyli na 2. miejscu. Na spotkanie zapraszamy w sobotę (18 maja) do hali Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji na godz. 16.

Będzie to pierwsza część barażowego dwumeczu, w którym na papierze faworytem wydają się być mistrzowie grupy południowej. Liderem zespołu z Olesna jest 38-letni Jakub Perek, który wiele lat występował w Superlidze, a w dobiegającym końca sezonie 2023/24 wygrał 25 z 36 ligowym pojedynków. Podobny do Perka dorobkiem legitymują się 21-letni Jakub Stecyszyn (25 zwycięstw) i 25-letni Daniel Lis (24). Skład z Olsena uzupełniają 19-letni Miłosz Sawczak (18) i czeski weteran 50-letni Radek Mrkvicka (16).

Natomiast trener Tomasz Sposób naprzeciw w ekipie wicemistrzów grupy północnej do dyspozycji będzie miał rekonwalescenta po kontuzji pleców Michała Małachowskiego, Kacpra Petasia, który będzie rozgrywał ostatnie mecze w ostródzkim zespole, Łukasza Sokołowskiego, Kubę Kwapisia i Aleksandra Majchrzaka. Na kogo postawi ostródzki szkoleniowiec przekonamy się w sobotę o godz. 16. Zapraszamy, wstęp wolny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze posty

Tyrowo przerwało zwycięską passę Miłakowa, Iskra rozgromiła Pogrom

PIŁKA NOŻNA. Piłkarze naszych drużyn strzelali aż miło na boiskach klasy A i B. Na Estadio Toronto zawodnicy LKS Tyrowo przerwali zwycięską passę MKS Miłakowo. W klasie B aż czternaście goli strzeliła Iskra Smykówko.

Wrócił “Nowik” i dał Sokołowi zwycięstwo, Huragan strzelił cztery gole i przegrał

PIŁKA NOŻNA. Kormoran ambitnie walczy o utrzymanie i w 26. kolejce okręgówki pokonał Drwęcę. O jedną bramkę lepszy od Ossy na własnym stadionie był Sokół. Jeden gol mniej z dziewięciu strzelonych w Rudzienicach przyniósł porażkę Huraganowi.

Ostródzcy strażacy są cenieni w regionie, spotkali się na Dniu Strażaka

OSTRÓDA. W ostatnich latach jest popyt na dowódców z KP PSP Ostróda. Świadczy to o dobrej robocie jaką na co dzień wykonują ostródzcy strażacy. Na placu przed Starostwem Powiatowym w Ostródzie w niedzielę świętowano Dzień Strażaka.

Ostródzianie wysoko przegrali pierwszy mecz barażowy o LOTTO Superligę

TENIS STOŁOWY. Już w pierwszym spotkaniu barażu o awans do LOTTO Superligi zespół Energi-Morliny Ostróda stracił na to szansę. Ostródzianie wysoko przegrali u siebie z Villa Verde KS Olesno.
- Reklama -Portal Informacyjny | Ostróda i okolice - Reklama

Kolorowy peleton w pełnym słońcu “zakręcił” na najwyższą górę Warmii i Mazur

GMINA OSTRÓDA. Miło było popatrzeć jak na długości kilku kilometrów rozciągał się wielki kolorowy wąż kolarski. Było to na drodze z Kajkowa do Wysokiej Wsi. Blisko 600 rowerzystów pojechało w 23. Rodzinnym Rajdzie Rowerowym Dylewska Góra.

Dzieci z miasta i gminy Ostróda rozpoczęły 34. Ostródzkie Biegi Uliczne [FOTO]

BIEGI. Na stadionie lekkoatletyczny przy ul. Wyszyńskiego rozpoczął się dwudniowy festiwali biegania 34. Ostródzkie Biegi Uliczne. W pierwszej części ostródzkiego biegania na tartanie rywalizowali uczniowie szkół podstawowych.

Musisz przeczytać

Tyrowo przerwało zwycięską passę Miłakowa, Iskra rozgromiła Pogrom

PIŁKA NOŻNA. Piłkarze naszych drużyn strzelali aż miło na boiskach klasy A i B. Na Estadio Toronto zawodnicy LKS Tyrowo przerwali zwycięską passę MKS Miłakowo. W klasie B aż czternaście goli strzeliła Iskra Smykówko.

Wrócił “Nowik” i dał Sokołowi zwycięstwo, Huragan strzelił cztery gole i przegrał

PIŁKA NOŻNA. Kormoran ambitnie walczy o utrzymanie i w 26. kolejce okręgówki pokonał Drwęcę. O jedną bramkę lepszy od Ossy na własnym stadionie był Sokół. Jeden gol mniej z dziewięciu strzelonych w Rudzienicach przyniósł porażkę Huraganowi.
- Reklama -

Może Ci się spodobaćPOWIĄZANE
Polecane dla Ciebie