SportTomasz Golder wygrał indywidualny Puchar Ligi pingpongowej

Tomasz Golder wygrał indywidualny Puchar Ligi pingpongowej [FOTO]

-

- Reklama -

TENIS STOŁOWY. Najbardziej spragnieni gry uczestnicy ALTS rozegrali turniej o Indywidualny Puchar Ligi. Najwięcej trofeów zdobyli zawodnicy Grunwaldu, wygrał Tomasz Golder, a piątce było ich jeszcze trzech.

Sport i dobra zabawa, to elementy stałe podczas Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego / Fot. Archiwum organizatora

Mimo że od jesieni ubiegłego roku rywalizują w rozgrywkach Amatorskiej Lidze Tenisa Stołowego, to jeszcze przed końcem zmagań o drużynowe mistrzostwo Ostródy rozegrali Indywidualny Puchar Ligi. W rywalizacji wzięło udział 38 zawodników. Przy stołach w hali Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji pojawił się też burmistrz Ostródy Rafał Dąbrowski odziany w koszulkę podarowaną przez tenisistów stołowych ostródzkiej Energi-Morliny.

Współzawodnictwo indywidualne potwierdziło, że pozycja lidera w ALTS zajmowana przez Grunwald I nie jest dziełem przypadku. Podczas Pucharu Ligi do pierwszej piątki weszło aż czterech zawodników występujących w składzie lidera I ligi. Zmagania singlistów wygrał Tomasz Golder. Na podium pingpongistów Grunwaldu rozdzielił drugi w klasyfikacji Michał Gostół (Ośrodek Faltyjanki).

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNEGO PUCHARU LIGI 
1. Tomasz Golder (Grunwald I), 2. Michał Gostół (Ośrodek Faltyjanki), 3.-4. Szymon Borkowski, Szymon Witkowski (obaj Grunwald I), 5.-6. Leszek Wojda (Grunwald I), Grzegorz Rabij (Dywity), 7.-8. Tomasz Sewruk (Szybcy i wściekli), Tadeusz Czyczel (Radisson), 9.-12. Emilia Włodarska, Piotr Ferenc (oboje EM Ostróda), Tomasz Kęsik (Servo Ostróda), Zdzisław Paliwoda (Polkard).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze posty

Tyrowo przerwało zwycięską passę Miłakowa, Iskra rozgromiła Pogrom

PIŁKA NOŻNA. Piłkarze naszych drużyn strzelali aż miło na boiskach klasy A i B. Na Estadio Toronto zawodnicy LKS Tyrowo przerwali zwycięską passę MKS Miłakowo. W klasie B aż czternaście goli strzeliła Iskra Smykówko.

Wrócił “Nowik” i dał Sokołowi zwycięstwo, Huragan strzelił cztery gole i przegrał

PIŁKA NOŻNA. Kormoran ambitnie walczy o utrzymanie i w 26. kolejce okręgówki pokonał Drwęcę. O jedną bramkę lepszy od Ossy na własnym stadionie był Sokół. Jeden gol mniej z dziewięciu strzelonych w Rudzienicach przyniósł porażkę Huraganowi.

Ostródzcy strażacy są cenieni w regionie, spotkali się na Dniu Strażaka

OSTRÓDA. W ostatnich latach jest popyt na dowódców z KP PSP Ostróda. Świadczy to o dobrej robocie jaką na co dzień wykonują ostródzcy strażacy. Na placu przed Starostwem Powiatowym w Ostródzie w niedzielę świętowano Dzień Strażaka.

Ostródzianie wysoko przegrali pierwszy mecz barażowy o LOTTO Superligę

TENIS STOŁOWY. Już w pierwszym spotkaniu barażu o awans do LOTTO Superligi zespół Energi-Morliny Ostróda stracił na to szansę. Ostródzianie wysoko przegrali u siebie z Villa Verde KS Olesno.
- Reklama -Portal Informacyjny | Ostróda i okolice - Reklama

Kolorowy peleton w pełnym słońcu “zakręcił” na najwyższą górę Warmii i Mazur

GMINA OSTRÓDA. Miło było popatrzeć jak na długości kilku kilometrów rozciągał się wielki kolorowy wąż kolarski. Było to na drodze z Kajkowa do Wysokiej Wsi. Blisko 600 rowerzystów pojechało w 23. Rodzinnym Rajdzie Rowerowym Dylewska Góra.

Dzieci z miasta i gminy Ostróda rozpoczęły 34. Ostródzkie Biegi Uliczne [FOTO]

BIEGI. Na stadionie lekkoatletyczny przy ul. Wyszyńskiego rozpoczął się dwudniowy festiwali biegania 34. Ostródzkie Biegi Uliczne. W pierwszej części ostródzkiego biegania na tartanie rywalizowali uczniowie szkół podstawowych.

Musisz przeczytać

Tyrowo przerwało zwycięską passę Miłakowa, Iskra rozgromiła Pogrom

PIŁKA NOŻNA. Piłkarze naszych drużyn strzelali aż miło na boiskach klasy A i B. Na Estadio Toronto zawodnicy LKS Tyrowo przerwali zwycięską passę MKS Miłakowo. W klasie B aż czternaście goli strzeliła Iskra Smykówko.

Wrócił “Nowik” i dał Sokołowi zwycięstwo, Huragan strzelił cztery gole i przegrał

PIŁKA NOŻNA. Kormoran ambitnie walczy o utrzymanie i w 26. kolejce okręgówki pokonał Drwęcę. O jedną bramkę lepszy od Ossy na własnym stadionie był Sokół. Jeden gol mniej z dziewięciu strzelonych w Rudzienicach przyniósł porażkę Huraganowi.
- Reklama -

Może Ci się spodobaćPOWIĄZANE
Polecane dla Ciebie