SportTyrowo przerwało zwycięską passę Miłakowa, Iskra rozgromiła Pogrom

Tyrowo przerwało zwycięską passę Miłakowa, Iskra rozgromiła Pogrom

-

PIŁKA NOŻNA. Piłkarze naszych drużyn strzelali aż miło na boiskach klasy A i B. Na Estadio Toronto zawodnicy LKS Tyrowo przerwali zwycięską passę MKS Miłakowo. W klasie B aż czternaście goli strzeliła Iskra Smykówko.

Efektownym szczupakiem Radosław Gajewski skompletował hat-trick w meczy z MKS Miłakowo / Fot. Marcin Tchórz

Przez siedem tygodni na boiskach grupy 2 klasy A nie było mocnych na MKS Miłakowo. Zespół Dariusza Giemzy odprawiał z kwitkiem kolejnych ligowych przeciwników i w ligowej tabeli wspiął się na 3. miejsce. Każda passą ma swój koniec i ten dla miłakowian nastał na Estadio Toronto. Jadąc na derby powiatu ostródzkiego piłkarze z Miłakowa chyba nie spodziewali się, że dostaną taki łomot w gminie Ostróda. Tymczasem tyrowianie sąsiada z tabeli potraktowali z należytym szacunkiem i podjęli z pełnym rozmachem. Upał nie sprzyjał gościom, ale w tej atmosferze jak ryby w wodzie czuli się gospodarze. Generalnie sprawę wyniku zatwierdzili w pierwszych 45 minutach, po których prowadzili 4:0. Po zmianie stron LKS Tyrowo zamknął temat. Najpierw Radosław Gajewski efektownym szczupakiem skompletował hat-trick, a za chwil kilka Łukasz Goździejewski po dośrodkowaniu z rzutu rożnego efektowną główką sfinalizował strzelanie goli, trafiając na 6:0. Miłakowianie honorową bramkę strzeli po uderzeniu Kacpra Bernatowskiego.

Tak swoją bramkę zdobył grający trener LKS Tyrowo Łukasz Goździejewski / Fot. Marcin Tchórz
LKS Tyrowo - MKS Miłakowo 6:1 
Bramki: Radosław Gajewski 3, Tomasz Klimek, Michał Rutkowski, Łukasz Goździejewski - LKS Tyrowo; Kacper Bernatowski - MKS Miłakowo

Inne wyniki klasy A, grupa 2: Błękitni Orneta – Jastrząb Ględy 8:5, Zalew Frombork – Warmiak Łukta 5:0; grupa 3: Wałpusza 07 Jesionowiec – Grunwald Gierzwałd 5:1; grupa 4: Vel Dąbrówno – Jordan Kazanice 1:3.

Warto było wybrać się na mecz grupy 2 klasy B do Smykówka. Tam miejscowa Iskra podejmowała Pogrom Aniołowo. Tam wyścig na zdobywanie bramek urządzili sobie Marcin Kostiok i Amadeusz Witt. Pierwszy zaczął mecz z przytupem i po jego trafieniach Iskra prowadziła 3:0. Cierpliwie straty do kolegi z drużyny zaczął nadrabiać Witt. Uczynił to z nawiązką, bo na dystansie całego spotkania okazał się lepszy o jedną bramkę, a Iskra rozgromiła Pogrom aż 14:0!

Iskra Smykówko - Pogrom Aniołowo 14:0 
Bramki: Amadeusz Witt 6, Marcin Kostiok 5, Arkadiusz Ziółkowski, Damian Piejdak, Radosław Bolumiński

Inne wyniki naszych drużyn w klasie B: GKS Małdyty – Barkas II Tolkmicko 3:1, Góra Idzbark – Żabianka Żabi Róg 0:4.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze posty

Przy ostródzkim szpitalu działa pracownia rezonansu magnetycznego

OSTRÓDA. Pracownia rezonansu magnetycznego MR Diagnostic obsługuje już pacjentów w Ostródzie. Prowadzona jest rejestracja pacjentów na badania prywatne. Można zarejestrować się telefonicznie pod nr tel. (89) 506 55 99.

Concordia może dogonić Sokoła, w sobotę w Ostródzie finał Pucharu Polski

PIŁKA NOŻNA. Stadion miejski przy ul. 3 Maja w Ostródzie będzie w sobotę (22 czerwca) areną finału Wojewódzkiego Pucharu Polski. Niestety nie zagra w nim Sokół. O godz. 19 naprzeciw siebie staną Concordia Elbląg i Tęcza Biskupiec.

Strażacy w Ostródzie kopali najlepiej, rywali odprawili bez straty bramki

PIŁKA NOŻNA. Kadra wojewódzka Warmii i Mazur Straży Pożarnej najlepiej spisała się w Turnieju Służb Mundurowych. Strażacy wygrali wszystkie turniejowe spotkania, a przez całe zmagania zagrali na zero z tyłu.

W Dąbrównie radni staną przy garach do kulinarnej rywalizacji i integracji

GMINA DĄBRÓWNO. Kucharze kontra piłkarze, korespondencyjny pojedynek szykuje się w piątek na Kempingu Dąbrówno. Spore emocje na pewno będą w kuchni gdzie odbędzie się 1. Gminny Turniej Kulinarny.
- Reklama -Portal Informacyjny | Ostróda i okolice - Reklama

Szykujcie się na 23. Ostróda Reggae Festival, bilety są do nabycia w sieci

OSTRÓDA. Na ostatni weekend lipca Ostróda przywdzieje barwy czerwono-żółto-zielone i będzie filią muzyczną ambasady Jamajki w Polsce. W dniach 25-28 lipca zapraszamy na 23. Ostróda Reggae Festival 2024.

Jan Kacprzyk nowym przewodniczącym Zgromadzenia ZG “Czyste Środowisko” [FOTO]

OSTRÓDA. Po ponad dziewięciu latach nastąpiła zmiana przewodniczącego Zgromadzenia Związku Gmin Regionu Ostródzko-Iławskiego "Czyste Środowisko". Jan Kacprzyk, wójt gminy Grunwald został nowym przewodniczącym.

Musisz przeczytać

Przy ostródzkim szpitalu działa pracownia rezonansu magnetycznego

OSTRÓDA. Pracownia rezonansu magnetycznego MR Diagnostic obsługuje już pacjentów w Ostródzie. Prowadzona jest rejestracja pacjentów na badania prywatne. Można zarejestrować się telefonicznie pod nr tel. (89) 506 55 99.

Concordia może dogonić Sokoła, w sobotę w Ostródzie finał Pucharu Polski

PIŁKA NOŻNA. Stadion miejski przy ul. 3 Maja w Ostródzie będzie w sobotę (22 czerwca) areną finału Wojewódzkiego Pucharu Polski. Niestety nie zagra w nim Sokół. O godz. 19 naprzeciw siebie staną Concordia Elbląg i Tęcza Biskupiec.
- Reklama -

Może Ci się spodobaćPOWIĄZANE
Polecane dla Ciebie