OSTRÓDA. Kiermasze, gry i zabawy, grillowanie, rozmaite animacje, czarowanie z iluzjonistą. Te i wiele innych atrakcji czeka na ostródzian w czwartek (6 czerwca) na placu przy Szkole Podstawowej nr 3. Zapraszamy na 2. Festyn Rodzinny.

Szkoła Podstawowa nr 3 i Rada Osiedla Centrum zapraszają do wspólnej zabawy i integracji. Czwartkowy 2. Festyn Rodzinny rozpocznie się na placu przed ostródzką „Trójką”. Bańkowy świat, karaoke, strefa leśna, strefa sportu, słodkości, potrawy z grilla. Oj zadzieje się w czwartek od godz. 15.30 na boisku szkolnym przy ul. Piłsudskiego 4. Do tego dmuchańce i skakańce dla dzieci i dorosłych. Wydarzenie odbędzie się pod honorowym patronatem burmistrza Ostródy Rafała Dąbrowskiego.
Zapraszamy mieszkańców Ostródy, czwartek 6 czerwca, start o godz. 15.30.



