SPORTY SIŁOWE. Artur Wiśniewski, siłacz z Grizli Team Wirwajdy, najsilniejszy sołtys w Polsce nie zawodzi. Worek medali przywiózł z zawodów Pucharu Świata w wyciskaniu sztangi leżąc, które rozegrane zostały w Siedlcach.

Sołtys Wirwajd wymiata na krajowych oraz światowych pomostach i mierzy się z tonami żelastwa. Artur Wiśniewski, jeżeli niedawno narzekał na jakieś urazy, to już nie ma po nich śladu. Na to przynajmniej wskazują ostatni wynik siłacza z gminy Ostróda.
Artur Wiśniewski popis swojej mocy zaprezentował podczas zawodów Pucharu Świata XPC w Poland w Siedlcach. – Za mną weekend pełen emocji, ciężkiej walki i świetnej atmosfery – napisał na swoich mediach społecznościowych siłacz z Wirwajd.
Zawodnik Grizli Team wywalczył dwa srebrne medale w kategoriach. Wysoko też uplasował się w kategoriach Open MPF i Masters, w których stanął na najniższym stopniu podium. Brawo Arturo!



