Tag:KPP Ostróda
Na sygnale
W Ryńskiem na krajowej piętnastce ciężarówka zjechała z drogi do bagna
GMINA OSTRÓDA. Utrudniony ruch na drodze krajowej nr 15 w okolicach miejscowości Ryńskie. Z nieznanych przyczyn samochód ciężarowy z naczepą zjechał z jezdni i przewrócił się na bok, "nurkując" w przydrożnym bagnie.
Na sygnale
Policjanci z grupy SPEED wypunktowali i ukarali mandatem kierowcę mercedesa
GMINA OSTRÓDA. Zapomniał się w Szyldaku 27-letni kierowca mercedesa. O ponad 50 km/h przekroczył dozwoloną prędkość. Zarejestrowali to policjanci drogówki i surowo - zgodnie z przepisami - ukarali młodego kierującego.GMINA OSTRÓDA. Zapomniał się w Szyldaku 27-letni kierowca mercedesa. O ponad 50 km/h przekroczył dozwoloną prędkość. Zarejestrowali to policjanci drogówki i surowo - zgodnie z przepisami - ukarali młodego kierującego.
Na sygnale
Ukradł urządzenie za 3000 złotych, może za to posiedzieć nawet do 10 lat
POWIAT OSTRÓDZKI. Przez dwa dni 55-letni mężczyzna był posiadaczem ukradzionego wcześniej urządzenia spalinowego. Szybko złodzieja namierzyli ostródzcy policjanci, pojmali go i teraz mężczyźnie grozi kara nawet do 10 lat więzienia.
Na sygnale
Rowerzysta nie zatrzymał się na STOPie… i na pół roku pojechał do zakładu karnego
GMINA MIŁOMŁYN. Przez pięć lat unikał odsiadki za kratkami i głupio wpadł. Jechał rowerem i nie zatrzymał się tam gdzie wymagał tego znak STOP. Akurat w Miłomłynie była ostródzka drogówka. Policjanci zatrzymali cyklistę, który po kontroli pojechał do zakładu karnego.
Na sygnale
Jechał audi o 51 km/h za szybko i dostał mandacik za przekroczenie… prędkości
POWIAT OSTRÓDZKI. Mimo że nadmierna prędkość jest najczęstszą przyczyną wypadków i kolizji drogowych, to wielu kierowców i tak nie zdejmuje nogi z gazu. Tak było w środowe przedpołudnie. Policjanci "nagrali" kierowcę audi, który pędził w terenie zabudowanym.
Na sygnale
Ktoś nie zabrał gotówki z bankomatu, odliczony hajs czeka w komendzie policji
OSTRÓDA. Do ostródzkiej Komendy Powiatowej Policji przyszła kobieta, która przyniosła pewną kwotę gotówki, znalezioną w jednym z bankomatów w Ostródzie. Jeśli ktoś wybierał pieniądze, a nie zabrał ich, to banknoty czekają na policji przy ul. Handlowej 6.
Na sygnale
Akcja poszukiwawcza nas Sajmino odwołana, poszukiwany skontaktował się z policją
OSTRÓDA. Policja przerwała poszukiwania mężczyzny, który miał zaginąć w niedzielę na plaży nad jeziorem Sajmino. Poszukiwany skontaktował się z policją i potwierdził, że to on wskoczył z pomostu do wody i wyszedł na brzeg poza plażą.
Na sygnale
Policja kontynuuje poszukiwania nad Sajmino i czeka na znak życia poszukiwanego
OSTRÓDA. Nikt nie zgłosił zaginięcia, na plaży nie znaleziono rzeczy potencjalnego poszukiwanego. Zapis z monitoringu ujawnia, że rzeczywiście mężczyzna w wieku 30-40 lat wskoczył lub wpadł do wody. Od niedzielnego popołudnia różne służby, dzisiaj policja, szukają zaginionego człowieka.
Latest news
Lena Galanek stanęła na podium zawodów Pucharu Świata w Norymberdze
TAEKWONDO OLIMPIJSKIE. Dobrze na zawodach World Cup w Norymberdze zaprezentowali się taekwondziści Victorii Morąg. Podopieczni Bartosza Małeckiego na turnieju w Niemczech wywalczyli jedno miejsce medalowe.
Paweł Tadejewski po mistrzowsku zorientował się na sprincie w Toruniu
BIEGI NA ORIENTACJĘ. Ostródzianin Paweł Tadejewski po kontuzji z przytupem wrócił do rywalizacji na trasy biegu na orientację. Podczas rozegranych w Toruniu mistrzostw Polski w sprincie biegacz z Ostródy pobiegł po złoty medal.
Huragan zdmuchnął Czarnych, MKS Miłakowo traci punkt, Małdyty i Vel z awansem
PIŁKA NOŻNA. Niektórzy od kilku tygodni są jakby na wakacjach, a inni walczą o byt w okręgówce. W regionalnej Serii A o wejście do klasy okręgowej walczy MKS Miłakowo. Dwóch B-klasowiczów - GKS Małdyty i Vel Dąbrówno - zapewniły sobie awans, przed szansą jest Góra Idzbark.
Must read
Lena Galanek stanęła na podium zawodów Pucharu Świata w Norymberdze
TAEKWONDO OLIMPIJSKIE. Dobrze na zawodach World Cup w Norymberdze zaprezentowali się taekwondziści Victorii Morąg. Podopieczni Bartosza Małeckiego na turnieju w Niemczech wywalczyli jedno miejsce medalowe.
Paweł Tadejewski po mistrzowsku zorientował się na sprincie w Toruniu
BIEGI NA ORIENTACJĘ. Ostródzianin Paweł Tadejewski po kontuzji z przytupem wrócił do rywalizacji na trasy biegu na orientację. Podczas rozegranych w Toruniu mistrzostw Polski w sprincie biegacz z Ostródy pobiegł po złoty medal.




