Tag:KPP Ostróda

Trzeźwy – nie u wszystkich – poranek na ostródzkich drogach, policja kontroluje

OSTRÓDA. Czwartkową akcję "Trzeźwość" na ulicach miasta ostródzcy policjanci rozpoczęli bladym świtem. Do godziny 7 wyeliminowali z ruchu trzech nietrzeźwych kierujących. Nie jest dobrze szanowni kierowcy.

Płacił znalezioną kartą bankomatową, usłyszał siedem zarzutów i rozliczy go sąd

OSTRÓDA. 52-letni mężczyzna znalazł kartę bankomatową i wykorzystał ją do własnych potrzeb. Kilka razy zapłacił "plastikiem" za transakcje. Za zakupy na cudzy rachunek znalazcę karty zatrzymali policjanci i przedstawili mu siedem zarzutów.

Od 100 lat kobiety pracują w polskiej policji, policjanci z powiatu świętowali

OSTRÓDA. Z wyprzedzeniem policjanci z powiatu ostródzkiego świętowali na okoliczność 106. rocznicy uchwalenia Ustawy o Policji. W tym roku funkcjonariusze policji świętowali na placu przed Centrum Użyteczności Publicznej w Ostródzie.

W Tułodziadzie nawet latem nie zwalniają, kolejny pirat drogowy jechał przez wieś

GMINA DĄBRÓWNO. O 61 km/h za szybko przez Tułodziad jechał 31-latek kierujący transportowym volkswagenem. Namierzyli go policjanci z ostródzkiej grupy Speed i surowo ukarali mandatem, punktami karnymi i tymczasowo zatrzymali "prawko".

Kierowcy coraz częściej eliminują pijanych kierujących, jak na Curie-Skłodowskiej

OSTRÓDA. Ujęcie obywatelskie pozwoliło wyeliminować z ruchu drogowego nietrzeźwego kierowcę. "Pijaka" zatrzymał inny kierowca, który na ulicy Curie-Skłodowskiej w Ostródzie zabrał kluczyki od auta kierującemu na "dwóch gazach".

18-latka na trzy miesiące straciła prawo jazdy, które miała od trzech miesięcy

GMINA DĄBRÓWNO. Jazda z nadmierną prędkością to najczęstsza przyczyna wypadków i kolizji drogowych. Nic sobie z tego nie robiła 18-latka kierująca audi. Przez Tułodziad, gdzie obowiązuje ograniczenie do 50 km/h mknęła z prędkością 112 km/h.

Znalazła kartę płatniczą, kilka razy jej użyła i odpowie za to przed sądem

OSTRÓDA. Okazja czyni złodzieja. 39-latka z Ostródy w jednym ze sklepów wielkopowierzchniowych znalazła kartę bankomatową. Nie zgłosiła tego nigdzie, ale "zagospodarowała" na własne potrzeby i kilkukrotnie skorzystała z karty.

W Miłomłynie mężczyzna zatrzymał pijanego kierowcę i wezwał policję

GMINA MIŁOMŁYN. Oby więcej takich odpowiedzialnych, czujnych i odważnych obywateli. Na ulicy Twardej w Miłomłynie w niedzielny wieczór mężczyzna uniemożliwił dalszą jazdę nietrzeźwemu kierowcy audi, który "wydmuchał" blisko 2,5 promila alkoholu.

Latest news

Lena Galanek stanęła na podium zawodów Pucharu Świata w Norymberdze

TAEKWONDO OLIMPIJSKIE. Dobrze na zawodach World Cup w Norymberdze zaprezentowali się taekwondziści Victorii Morąg. Podopieczni Bartosza Małeckiego na turnieju w Niemczech wywalczyli jedno miejsce medalowe.
- Advertisement -spot_imgspot_img

Paweł Tadejewski po mistrzowsku zorientował się na sprincie w Toruniu

BIEGI NA ORIENTACJĘ. Ostródzianin Paweł Tadejewski po kontuzji z przytupem wrócił do rywalizacji na trasy biegu na orientację. Podczas rozegranych w Toruniu mistrzostw Polski w sprincie biegacz z Ostródy pobiegł po złoty medal.

Huragan zdmuchnął Czarnych, MKS Miłakowo traci punkt, Małdyty i Vel z awansem

PIŁKA NOŻNA. Niektórzy od kilku tygodni są jakby na wakacjach, a inni walczą o byt w okręgówce. W regionalnej Serii A o wejście do klasy okręgowej walczy MKS Miłakowo. Dwóch B-klasowiczów - GKS Małdyty i Vel Dąbrówno - zapewniły sobie awans, przed szansą jest Góra Idzbark.

Must read

Lena Galanek stanęła na podium zawodów Pucharu Świata w Norymberdze

TAEKWONDO OLIMPIJSKIE. Dobrze na zawodach World Cup w Norymberdze zaprezentowali się taekwondziści Victorii Morąg. Podopieczni Bartosza Małeckiego na turnieju w Niemczech wywalczyli jedno miejsce medalowe.

Paweł Tadejewski po mistrzowsku zorientował się na sprincie w Toruniu

BIEGI NA ORIENTACJĘ. Ostródzianin Paweł Tadejewski po kontuzji z przytupem wrócił do rywalizacji na trasy biegu na orientację. Podczas rozegranych w Toruniu mistrzostw Polski w sprincie biegacz z Ostródy pobiegł po złoty medal.