SportDwa gole na Dzień Kobiet zdobyła Anna Gliszczyńska w...

Dwa gole na Dzień Kobiet zdobyła Anna Gliszczyńska w meczu kadry Polski U-17

-

- Reklama -

PIŁKA NOŻNA. Piękny Dzień Kobiet zrobiła sobie pochodząca z Tyrowa Anna Gliszczyńska. W meczu kwalifikacyjnym mistrzostw Europy piłkarka z gminy Ostróda zdobyła dwa gole dla kadry Polski kobiet U-17.

Anna Gliszczyńska (numer 13) w dzisiejszym meczu z Estonią strzeliła dwie bramki / Fot. laczynaspilka.pl

Zaczynała w AP Ostróda, a teraz zdobywa kolejne stopnie piłkarskiego wtajemniczenia w Górniku Łęczna. Pochodząca z podostródzkiego Tyrowa Anna Gliszczyńska intensywnie rozpoczęła Dzień Kobiet. Wychowanka ostródzkiej “APki” właśnie przebywa w Rumunii z reprezentacją Polski U-17 na turnieju drugiej rundy kwalifikacji mistrzostw Europy. Dzisiaj w mieście Buftea Polki z Anną Gliszczyńską w pierwszej jedenastce zmierzyły się z reprezentacją Estonii.

Biało-czerwone m.in. za sprawą pochodzącej z gminy Ostróda piłkarki dobrze rozpoczęły spotkanie, bo już w 18 . min zawodniczka Górnika Łęczna zdobyła bramkę na 1:0. Nie było to ostatnie słowo piłkarki spod Ostródy. W doliczonym czasie gry pierwszej części gry Anna Gliszczyńska podwyższyła prowadzenie Polek na 2:0 i ustaliła wynik spotkania.

Mieszkanka gminy Ostróda rozegrała całe spotkanie. W czwartek wychowanka AP Ostróda będzie miała okazję poprawić swój strzelecki dorobek. O godz. 15 Polki, których trenerem jest Marcin Kasprowicz, zmierzą się z gospodyniami turnieju Rumunkami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze posty

Tyrowo przerwało zwycięską passę Miłakowa, Iskra rozgromiła Pogrom

PIŁKA NOŻNA. Piłkarze naszych drużyn strzelali aż miło na boiskach klasy A i B. Na Estadio Toronto zawodnicy LKS Tyrowo przerwali zwycięską passę MKS Miłakowo. W klasie B aż czternaście goli strzeliła Iskra Smykówko.

Wrócił “Nowik” i dał Sokołowi zwycięstwo, Huragan strzelił cztery gole i przegrał

PIŁKA NOŻNA. Kormoran ambitnie walczy o utrzymanie i w 26. kolejce okręgówki pokonał Drwęcę. O jedną bramkę lepszy od Ossy na własnym stadionie był Sokół. Jeden gol mniej z dziewięciu strzelonych w Rudzienicach przyniósł porażkę Huraganowi.

Ostródzcy strażacy są cenieni w regionie, spotkali się na Dniu Strażaka

OSTRÓDA. W ostatnich latach jest popyt na dowódców z KP PSP Ostróda. Świadczy to o dobrej robocie jaką na co dzień wykonują ostródzcy strażacy. Na placu przed Starostwem Powiatowym w Ostródzie w niedzielę świętowano Dzień Strażaka.

Ostródzianie wysoko przegrali pierwszy mecz barażowy o LOTTO Superligę

TENIS STOŁOWY. Już w pierwszym spotkaniu barażu o awans do LOTTO Superligi zespół Energi-Morliny Ostróda stracił na to szansę. Ostródzianie wysoko przegrali u siebie z Villa Verde KS Olesno.
- Reklama -Portal Informacyjny | Ostróda i okolice - Reklama

Kolorowy peleton w pełnym słońcu “zakręcił” na najwyższą górę Warmii i Mazur

GMINA OSTRÓDA. Miło było popatrzeć jak na długości kilku kilometrów rozciągał się wielki kolorowy wąż kolarski. Było to na drodze z Kajkowa do Wysokiej Wsi. Blisko 600 rowerzystów pojechało w 23. Rodzinnym Rajdzie Rowerowym Dylewska Góra.

Dzieci z miasta i gminy Ostróda rozpoczęły 34. Ostródzkie Biegi Uliczne [FOTO]

BIEGI. Na stadionie lekkoatletyczny przy ul. Wyszyńskiego rozpoczął się dwudniowy festiwali biegania 34. Ostródzkie Biegi Uliczne. W pierwszej części ostródzkiego biegania na tartanie rywalizowali uczniowie szkół podstawowych.

Musisz przeczytać

Tyrowo przerwało zwycięską passę Miłakowa, Iskra rozgromiła Pogrom

PIŁKA NOŻNA. Piłkarze naszych drużyn strzelali aż miło na boiskach klasy A i B. Na Estadio Toronto zawodnicy LKS Tyrowo przerwali zwycięską passę MKS Miłakowo. W klasie B aż czternaście goli strzeliła Iskra Smykówko.

Wrócił “Nowik” i dał Sokołowi zwycięstwo, Huragan strzelił cztery gole i przegrał

PIŁKA NOŻNA. Kormoran ambitnie walczy o utrzymanie i w 26. kolejce okręgówki pokonał Drwęcę. O jedną bramkę lepszy od Ossy na własnym stadionie był Sokół. Jeden gol mniej z dziewięciu strzelonych w Rudzienicach przyniósł porażkę Huraganowi.
- Reklama -

Może Ci się spodobaćPOWIĄZANE
Polecane dla Ciebie