KulturaIława Gospel Singers w niedzielę zapraszają na Koncert Wielkanocny

Iława Gospel Singers w niedzielę zapraszają na Koncert Wielkanocny

-

- Reklama -

KULTURA. W niedzielę 14 kwietnia o godz. 19.30 w kościele Parafii Przemienienia Pańskiego w Iławie odbędzie się Koncert Wielkanocny. Wystąpi zespół Iława Gospel Singers z towarzyszeniem zespołu wspaniałych muzyków.

Iława Gospel Singers zapraszają na niedzielny koncert / Fot. Artur Kijewski

“Żyje na wieki nasz uwielbiony Pan, żyje na wieki Król Jezus, Król Jezus Zmartwychwstał. Alleluja!”

Utwór “Risen” (Zmartwychwstały) z repertuaru Israela Houghtona doskonale wyraża sens i nastrój tego wydarzenia. Trwamy w wielkanocnej radości, obserwujemy budzącą się wiosnę, ogrzewamy twarze w pierwszych promieniach słońca, a serca nadzieją, która płynie z niedawno przeżytej Wielkanocy i wiary w Zmartwychwstanie, wieczne życie. Koncert Wielkanocny ma wyrażać tę radość i moc.

Z tej okazji członkowie Iława Gospel Singers (IGS) pod kierunkiem artystycznym Michała Wróblewskiego przygotowali specjalny repertuar. Po raz pierwszy cały koncert zostanie zaśpiewany całkowicie w języku polskim. Wśród utworów znajdą się kompozycje znanych artystów gospel z tekstami w pięknych polskich tłumaczeniach. Pojawi się także premierowy autorski utwór Iława Gospel Singers napisany przez chórzystkę Dagmarę Kowalewską, a skomponowany i zaaranżowany przez Michała Wróblewskiego. Zespół instrumentalny wystąpi w składzie: Marcin Sawicki – instrumenty klawiszowe, Wojtek Olszewski – gitara, Robert Tokarski – bas, Krzysiek Olszewski – perkusja

Wielkanocne Alleluja zabrzmi donośnie i radośnie! Iława Gospel Singers zaprasza wszystkich do wspólnego śpiewania i wychwalania Zmartwychwstałego. Wstęp na koncert jest wolny.

Do udziału w wydarzeniu zapraszają: Parafia Przemienienia Pańskiego w Iławie, Iławskie Centrum Kultury oraz Stowarzyszenie Gospel nad Jeziorakiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze posty

Tyrowo przerwało zwycięską passę Miłakowa, Iskra rozgromiła Pogrom

PIŁKA NOŻNA. Piłkarze naszych drużyn strzelali aż miło na boiskach klasy A i B. Na Estadio Toronto zawodnicy LKS Tyrowo przerwali zwycięską passę MKS Miłakowo. W klasie B aż czternaście goli strzeliła Iskra Smykówko.

Wrócił “Nowik” i dał Sokołowi zwycięstwo, Huragan strzelił cztery gole i przegrał

PIŁKA NOŻNA. Kormoran ambitnie walczy o utrzymanie i w 26. kolejce okręgówki pokonał Drwęcę. O jedną bramkę lepszy od Ossy na własnym stadionie był Sokół. Jeden gol mniej z dziewięciu strzelonych w Rudzienicach przyniósł porażkę Huraganowi.

Ostródzcy strażacy są cenieni w regionie, spotkali się na Dniu Strażaka

OSTRÓDA. W ostatnich latach jest popyt na dowódców z KP PSP Ostróda. Świadczy to o dobrej robocie jaką na co dzień wykonują ostródzcy strażacy. Na placu przed Starostwem Powiatowym w Ostródzie w niedzielę świętowano Dzień Strażaka.

Ostródzianie wysoko przegrali pierwszy mecz barażowy o LOTTO Superligę

TENIS STOŁOWY. Już w pierwszym spotkaniu barażu o awans do LOTTO Superligi zespół Energi-Morliny Ostróda stracił na to szansę. Ostródzianie wysoko przegrali u siebie z Villa Verde KS Olesno.
- Reklama -Portal Informacyjny | Ostróda i okolice - Reklama

Kolorowy peleton w pełnym słońcu “zakręcił” na najwyższą górę Warmii i Mazur

GMINA OSTRÓDA. Miło było popatrzeć jak na długości kilku kilometrów rozciągał się wielki kolorowy wąż kolarski. Było to na drodze z Kajkowa do Wysokiej Wsi. Blisko 600 rowerzystów pojechało w 23. Rodzinnym Rajdzie Rowerowym Dylewska Góra.

Dzieci z miasta i gminy Ostróda rozpoczęły 34. Ostródzkie Biegi Uliczne [FOTO]

BIEGI. Na stadionie lekkoatletyczny przy ul. Wyszyńskiego rozpoczął się dwudniowy festiwali biegania 34. Ostródzkie Biegi Uliczne. W pierwszej części ostródzkiego biegania na tartanie rywalizowali uczniowie szkół podstawowych.

Musisz przeczytać

Tyrowo przerwało zwycięską passę Miłakowa, Iskra rozgromiła Pogrom

PIŁKA NOŻNA. Piłkarze naszych drużyn strzelali aż miło na boiskach klasy A i B. Na Estadio Toronto zawodnicy LKS Tyrowo przerwali zwycięską passę MKS Miłakowo. W klasie B aż czternaście goli strzeliła Iskra Smykówko.

Wrócił “Nowik” i dał Sokołowi zwycięstwo, Huragan strzelił cztery gole i przegrał

PIŁKA NOŻNA. Kormoran ambitnie walczy o utrzymanie i w 26. kolejce okręgówki pokonał Drwęcę. O jedną bramkę lepszy od Ossy na własnym stadionie był Sokół. Jeden gol mniej z dziewięciu strzelonych w Rudzienicach przyniósł porażkę Huraganowi.
- Reklama -

Może Ci się spodobaćPOWIĄZANE
Polecane dla Ciebie