RegionOstródzcy tenisiści stołowi mają pewną rękę i oko, są...

Ostródzcy tenisiści stołowi mają pewną rękę i oko, są mistrzami Ostródy w darta

-

- Reklama -

DART. Michał Małachowski i Łukasz Sokołowski, pingpongiści pierwszoligowej Energi-Morliny Ostróda świetnie rzucają lotkami do tarczy. Obaj byli najlepszymi zawodnikami pierwszego ostródzkiego turnieju darta.

Uczestnicy ostródzkiego turnieju darta rozegranego w małej hali OCSiR / Fot. Archiwum organiatora

W hali Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji szesnastu zawodników stanęło do rywalizacji w pierwszym ostródzkim turnieju darta. Pomysł organizacji zawodów okazał się strzałem w dziesiątkę, ponieważ lista startowa ekspresowo zapełniła się nazwiskami uczestników.

Od lewej: Łukasz Sokołowski, Michał Małachowski i Andrzej Rudziński / Fot. Archiwum organizatora

Szesnastka zawodników została podzielona na grupy, w których na początku odbyła się rywalizacja. Pierwszy etap zmagań pokazał, że dart jest dobrym uzupełnieniem dla tenisa stołowego. To właśnie pingpongiści wiedli prym w rzucani lotkami do tarczy. Pierwszego maksa (180 punktów) rzucił Łukasz Sokołowski, zawodnik pierwszoligowej Energi-Morliny. Ostródzcy tenisiści stołowi po kilku etapach kwalifikacji spotkali się w pojedynku o 1. miejsce. Tę rywalizację dość zdecydowanie (5:1) wygrał Michał Małachowski. W pojedynku o 3. miejsce Andrzej Rudziński pokonał innego pingpongistę z GKS Grunwald Michała Malikowskiego.

KLASYFIKACJA OSTRÓDZKIEGO TURNIEJU DARTA
1. Michał Małachowski, 2. Łukasz Sokołowski, 3. Andrzej Rudziński, 4. Michał Malikowski, 5-8.Bartłomiej Brdak, Kevin Krause, Agnieszka Pioruńska, Krystian Rosik, 9-16. Rafał Kamiński, Michał Kłosowski, Wiktoria Ciszewska, Dawid Wiśniewski, Łukasz Maciejewski, Michał Kamiński, Agata Bielańska, Bartosz Cymes
Łukasz Sokołowski to zawodnik pierwszoligowego zespołu pingpongistów Energa-Morliny Ostróda / Fot. Archiwum organizatora

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze posty

Tyrowo przerwało zwycięską passę Miłakowa, Iskra rozgromiła Pogrom

PIŁKA NOŻNA. Piłkarze naszych drużyn strzelali aż miło na boiskach klasy A i B. Na Estadio Toronto zawodnicy LKS Tyrowo przerwali zwycięską passę MKS Miłakowo. W klasie B aż czternaście goli strzeliła Iskra Smykówko.

Wrócił “Nowik” i dał Sokołowi zwycięstwo, Huragan strzelił cztery gole i przegrał

PIŁKA NOŻNA. Kormoran ambitnie walczy o utrzymanie i w 26. kolejce okręgówki pokonał Drwęcę. O jedną bramkę lepszy od Ossy na własnym stadionie był Sokół. Jeden gol mniej z dziewięciu strzelonych w Rudzienicach przyniósł porażkę Huraganowi.

Ostródzcy strażacy są cenieni w regionie, spotkali się na Dniu Strażaka

OSTRÓDA. W ostatnich latach jest popyt na dowódców z KP PSP Ostróda. Świadczy to o dobrej robocie jaką na co dzień wykonują ostródzcy strażacy. Na placu przed Starostwem Powiatowym w Ostródzie w niedzielę świętowano Dzień Strażaka.

Ostródzianie wysoko przegrali pierwszy mecz barażowy o LOTTO Superligę

TENIS STOŁOWY. Już w pierwszym spotkaniu barażu o awans do LOTTO Superligi zespół Energi-Morliny Ostróda stracił na to szansę. Ostródzianie wysoko przegrali u siebie z Villa Verde KS Olesno.
- Reklama -Portal Informacyjny | Ostróda i okolice - Reklama

Kolorowy peleton w pełnym słońcu “zakręcił” na najwyższą górę Warmii i Mazur

GMINA OSTRÓDA. Miło było popatrzeć jak na długości kilku kilometrów rozciągał się wielki kolorowy wąż kolarski. Było to na drodze z Kajkowa do Wysokiej Wsi. Blisko 600 rowerzystów pojechało w 23. Rodzinnym Rajdzie Rowerowym Dylewska Góra.

Dzieci z miasta i gminy Ostróda rozpoczęły 34. Ostródzkie Biegi Uliczne [FOTO]

BIEGI. Na stadionie lekkoatletyczny przy ul. Wyszyńskiego rozpoczął się dwudniowy festiwali biegania 34. Ostródzkie Biegi Uliczne. W pierwszej części ostródzkiego biegania na tartanie rywalizowali uczniowie szkół podstawowych.

Musisz przeczytać

Tyrowo przerwało zwycięską passę Miłakowa, Iskra rozgromiła Pogrom

PIŁKA NOŻNA. Piłkarze naszych drużyn strzelali aż miło na boiskach klasy A i B. Na Estadio Toronto zawodnicy LKS Tyrowo przerwali zwycięską passę MKS Miłakowo. W klasie B aż czternaście goli strzeliła Iskra Smykówko.

Wrócił “Nowik” i dał Sokołowi zwycięstwo, Huragan strzelił cztery gole i przegrał

PIŁKA NOŻNA. Kormoran ambitnie walczy o utrzymanie i w 26. kolejce okręgówki pokonał Drwęcę. O jedną bramkę lepszy od Ossy na własnym stadionie był Sokół. Jeden gol mniej z dziewięciu strzelonych w Rudzienicach przyniósł porażkę Huraganowi.
- Reklama -

Może Ci się spodobaćPOWIĄZANE
Polecane dla Ciebie