Na sygnaleStarszy mężczyzna zginął w pożarze domu w podostródzkich Wirwajdach

Starszy mężczyzna zginął w pożarze domu w podostródzkich Wirwajdach

-

- Reklama -

GMINA OSTRÓDA. Starszy mężczyzna zginął dzisiaj w pożarze domu mieszkalnego w podostródzkich Wirwajdach. Nieznane są przyczyny tragicznego zdarzenia. Wyjaśni je policyjne i prokuratorskie śledztwo.

W pożarze budynku w Wirwajdach zginął 77-letni mężczyzna, jedna osoba została ranna / Fot. Damian Górski

O pożarze w Wirwajdach służby ratunkowe zostały poinformowane przed południem. W płomieniach stanął dom jednorodzinny. Kiedy na miejsce przyjechali strażacy zastali rozwinięty pożar, żeby wejść do środka musieli zabezpieczyć się w aparaty ochrony układu oddechowego. W działaniach gaśniczych wzięło udział aż siedem strażackich zastępów z JRG Ostróda, OSP Turznica i OSP Samborowo.

W płonącym budynku znajdował się 77-letni mężczyzna. Przed strażakami próbował uratować świadek zdarzenia, który pierwszy podjął walkę z żywiołem. Znajdującego się wewnątrz starszego mężczyznę udało się ewakuowań z płonącego domu.

– Po ewakuacji osoby poszkodowanej zespół ratownictwa medycznego rozpoznał objawy zgonu 77-letniego mężczyzny – poinformował oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ostródzie. –

Jednemu ze świadków zdarzenia, próbującemu ugasić pożar, ratownicy medyczni udzielili pierwszej pomocy m. in. podanie tlenu. Po ugaszeniu pożaru sprawą zajmują się policjanci i prokurator. Przyczyny pożaru wyjaśni biegły sądowy z zakresu pożarnictwa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze posty

Tyrowo przerwało zwycięską passę Miłakowa, Iskra rozgromiła Pogrom

PIŁKA NOŻNA. Piłkarze naszych drużyn strzelali aż miło na boiskach klasy A i B. Na Estadio Toronto zawodnicy LKS Tyrowo przerwali zwycięską passę MKS Miłakowo. W klasie B aż czternaście goli strzeliła Iskra Smykówko.

Wrócił “Nowik” i dał Sokołowi zwycięstwo, Huragan strzelił cztery gole i przegrał

PIŁKA NOŻNA. Kormoran ambitnie walczy o utrzymanie i w 26. kolejce okręgówki pokonał Drwęcę. O jedną bramkę lepszy od Ossy na własnym stadionie był Sokół. Jeden gol mniej z dziewięciu strzelonych w Rudzienicach przyniósł porażkę Huraganowi.

Ostródzcy strażacy są cenieni w regionie, spotkali się na Dniu Strażaka

OSTRÓDA. W ostatnich latach jest popyt na dowódców z KP PSP Ostróda. Świadczy to o dobrej robocie jaką na co dzień wykonują ostródzcy strażacy. Na placu przed Starostwem Powiatowym w Ostródzie w niedzielę świętowano Dzień Strażaka.

Ostródzianie wysoko przegrali pierwszy mecz barażowy o LOTTO Superligę

TENIS STOŁOWY. Już w pierwszym spotkaniu barażu o awans do LOTTO Superligi zespół Energi-Morliny Ostróda stracił na to szansę. Ostródzianie wysoko przegrali u siebie z Villa Verde KS Olesno.
- Reklama -Portal Informacyjny | Ostróda i okolice - Reklama

Kolorowy peleton w pełnym słońcu “zakręcił” na najwyższą górę Warmii i Mazur

GMINA OSTRÓDA. Miło było popatrzeć jak na długości kilku kilometrów rozciągał się wielki kolorowy wąż kolarski. Było to na drodze z Kajkowa do Wysokiej Wsi. Blisko 600 rowerzystów pojechało w 23. Rodzinnym Rajdzie Rowerowym Dylewska Góra.

Dzieci z miasta i gminy Ostróda rozpoczęły 34. Ostródzkie Biegi Uliczne [FOTO]

BIEGI. Na stadionie lekkoatletyczny przy ul. Wyszyńskiego rozpoczął się dwudniowy festiwali biegania 34. Ostródzkie Biegi Uliczne. W pierwszej części ostródzkiego biegania na tartanie rywalizowali uczniowie szkół podstawowych.

Musisz przeczytać

Tyrowo przerwało zwycięską passę Miłakowa, Iskra rozgromiła Pogrom

PIŁKA NOŻNA. Piłkarze naszych drużyn strzelali aż miło na boiskach klasy A i B. Na Estadio Toronto zawodnicy LKS Tyrowo przerwali zwycięską passę MKS Miłakowo. W klasie B aż czternaście goli strzeliła Iskra Smykówko.

Wrócił “Nowik” i dał Sokołowi zwycięstwo, Huragan strzelił cztery gole i przegrał

PIŁKA NOŻNA. Kormoran ambitnie walczy o utrzymanie i w 26. kolejce okręgówki pokonał Drwęcę. O jedną bramkę lepszy od Ossy na własnym stadionie był Sokół. Jeden gol mniej z dziewięciu strzelonych w Rudzienicach przyniósł porażkę Huraganowi.
- Reklama -

Może Ci się spodobaćPOWIĄZANE
Polecane dla Ciebie