SportDrwęca na piątkę popłynęła w Miłomłynie, MKS Miłakowo u...

Drwęca na piątkę popłynęła w Miłomłynie, MKS Miłakowo u siebie trafił dychę

-

- Reklama -

PIŁKA NOŻNA. Tęcza Miłomłyn kieruje się w stronę klasy A. Kolejny krok w kierunku spadku zrobiła w niedzielę przegrywając z Drwęcą Nowe Miasto Lubawskie. Tymczasem w klasie A MKS Miłakowo rozbił Kormorana Bynowo.

Tęcza Miłomłyn przez siedem minut zachowała czyste konto w meczu z Drwęcą / Fot. Marcin Tchórz

Dojechać na mecz 24. kolejki grupy 2 klasy okręgowej w Miłomłynie nie było łatwo. Od strony ul. Pasłęckiej dziura w ziemi głęboka na kilka metrów. Natomiast od strony Bynowa ulicą Sportową nie wszyscy kibice znali drogę. Z utrudnieniami drogowymi podobnie jak z rywalem poradzili sobie piłkarze z Nowego Miasta Lubawskiego. Dotarli na obiekt Tęczy, a na murawie nad Kanałem Ostródzko-Elbląskim szybko zaczęli rozmontowywanie miłomłyńskiej defensywy. Goście już w 7. min otworzyli wynik i później przez ponad 20 minut Maciej Pietkiewicz nic więcej nie wpuścił. Szerzej worek z bramkami dla nowomieszczan rozerwał się po 30. min. Drwęca niespełna 300 sekund podwyższyła prowadzenie do wyniku 0:4. W drugiej połowie Piotr Kuciński zdobył honorowe trafienie dla Tęczowych. Jednak ostatnie słowo należało do gości, którzy wygrali w Miłomłynie 5:1.

Tęcza Miłomłyn - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1:5 (0:4) 
Bramka dla Tęczy: Piotr Kuciński
Dojazd na boisko w Miłomłynie, jak widać, nie był łatwy / Fot. Marcin Tchórz

Derbami powiatu ostródzkiego zakończyła się seria spotkań w grupie 2 klasy A. Na boisku w Miłakowie miejscowy MKS podejmował Kormorana Bynowo. Mecz rozpoczął się sensacyjnie ponieważ prze jakiś czas goście prowadzili na obiekcie sportowym opodal rzeki Miłakówki. I może lepie było nie drażnić gospodarzy. To bodziec, który podziałał mega motywująco na drużynę prowadzoną przez Dariusza Giemzę. Trzy szybkie trafienia autorstwa Daniela Giemzy, Artura Giemzy oraz Sebastiana Kozłowskiego i na przerwę MKS schodził prowadząc 3:1. W drugiej części gry piłkarze z Miłakowa już mieli wszystko pod swoją kontrolą i regularnie dorzucali następne bramki. Licznik MKS zatrzymał się na wyniku dwucyfrowym.

MKS Miłakowo - Kormoran Bynowo 10:1 
Bramki dla MKS Miłakowo: Daniel Giemza 3, Sebastian Kozłowski 3, Przemysław Krysiak 2, Artur Giemza, Kacper Bernatowski

Inne wyniki, grupa 3 klasy A: Vel Dąbrówno – Avista Łążyn 0:1; klasa B, grupa 2: GKS Małdyty – Sparta Kwietniewo 2:1, Iskra Smykówko – Mewa Smykowo 3:0, Góra Idzbark – Barkas II Tolkmicko 2:5, Granica Zagaje – Żabianka Żabi Róg 2:5.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze posty

Tyrowo przerwało zwycięską passę Miłakowa, Iskra rozgromiła Pogrom

PIŁKA NOŻNA. Piłkarze naszych drużyn strzelali aż miło na boiskach klasy A i B. Na Estadio Toronto zawodnicy LKS Tyrowo przerwali zwycięską passę MKS Miłakowo. W klasie B aż czternaście goli strzeliła Iskra Smykówko.

Wrócił “Nowik” i dał Sokołowi zwycięstwo, Huragan strzelił cztery gole i przegrał

PIŁKA NOŻNA. Kormoran ambitnie walczy o utrzymanie i w 26. kolejce okręgówki pokonał Drwęcę. O jedną bramkę lepszy od Ossy na własnym stadionie był Sokół. Jeden gol mniej z dziewięciu strzelonych w Rudzienicach przyniósł porażkę Huraganowi.

Ostródzcy strażacy są cenieni w regionie, spotkali się na Dniu Strażaka

OSTRÓDA. W ostatnich latach jest popyt na dowódców z KP PSP Ostróda. Świadczy to o dobrej robocie jaką na co dzień wykonują ostródzcy strażacy. Na placu przed Starostwem Powiatowym w Ostródzie w niedzielę świętowano Dzień Strażaka.

Ostródzianie wysoko przegrali pierwszy mecz barażowy o LOTTO Superligę

TENIS STOŁOWY. Już w pierwszym spotkaniu barażu o awans do LOTTO Superligi zespół Energi-Morliny Ostróda stracił na to szansę. Ostródzianie wysoko przegrali u siebie z Villa Verde KS Olesno.
- Reklama -Portal Informacyjny | Ostróda i okolice - Reklama

Kolorowy peleton w pełnym słońcu “zakręcił” na najwyższą górę Warmii i Mazur

GMINA OSTRÓDA. Miło było popatrzeć jak na długości kilku kilometrów rozciągał się wielki kolorowy wąż kolarski. Było to na drodze z Kajkowa do Wysokiej Wsi. Blisko 600 rowerzystów pojechało w 23. Rodzinnym Rajdzie Rowerowym Dylewska Góra.

Dzieci z miasta i gminy Ostróda rozpoczęły 34. Ostródzkie Biegi Uliczne [FOTO]

BIEGI. Na stadionie lekkoatletyczny przy ul. Wyszyńskiego rozpoczął się dwudniowy festiwali biegania 34. Ostródzkie Biegi Uliczne. W pierwszej części ostródzkiego biegania na tartanie rywalizowali uczniowie szkół podstawowych.

Musisz przeczytać

Tyrowo przerwało zwycięską passę Miłakowa, Iskra rozgromiła Pogrom

PIŁKA NOŻNA. Piłkarze naszych drużyn strzelali aż miło na boiskach klasy A i B. Na Estadio Toronto zawodnicy LKS Tyrowo przerwali zwycięską passę MKS Miłakowo. W klasie B aż czternaście goli strzeliła Iskra Smykówko.

Wrócił “Nowik” i dał Sokołowi zwycięstwo, Huragan strzelił cztery gole i przegrał

PIŁKA NOŻNA. Kormoran ambitnie walczy o utrzymanie i w 26. kolejce okręgówki pokonał Drwęcę. O jedną bramkę lepszy od Ossy na własnym stadionie był Sokół. Jeden gol mniej z dziewięciu strzelonych w Rudzienicach przyniósł porażkę Huraganowi.
- Reklama -

Może Ci się spodobaćPOWIĄZANE
Polecane dla Ciebie