SportPrezes PZPN, delegat FIFA i kandydaci na skautów pojawili...

Prezes PZPN, delegat FIFA i kandydaci na skautów pojawili się w Ostródzie

-

- Reklama -

OSTRÓDA. Utalentowani piłkarsko nastolatkowie w Ostródzie trenowali podczas Makroregionalnego Zgrupowania Kadr Wojewódzkich. Młodzież ćwiczyła pod okiem trenerów PZPN, a wszystko obserwowali skauci związkowi.

Młodzi piłkarze z kilku województw trenowali w Ostródzie na obiektach OCSiR / Fot. Archiwum OCSiR

Kilka roczników piłkarskich trenowało i było testowanych na obiektach Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji. Pod opieką czołowych szkoleniowców młodego pokolenia pracujących w Polskim Związku Piłki Nożnej najpierw przygotowywali się zawodnicy z rocznika 2011. W kolejnych dniach z obiektów OCSiR korzystały kolejne piłkarskie roczniki. Swoje piłkarskie walory na stadionach przy ul. Wyszyńskiego i 3 Maja prezentowali zawodnicy z województw warmińsko-mazurskiego, podlaskiego, świętokrzyskiego i lubelskiego.

Pobyt młodzieży w Ostródzie był jednocześnie okazją do przeprowadzenie kursu skauta PZPN B. Na zajęciach pojawili się m.in. przedstawiciele Norweskiej Federacji Piłkarskiej, zajmujący się wyszukiwaniem futbolowych perełek. Zajęcia w na obiektach OCSiR monitorował Hannu Thinnen, delegat FIFA ds. rozwoju talentów. W poprzednim tygodni na ostródzkich obiektach piłkarskich gościł też Cezary Kulesza, prezes PZPN.

W Ostródzie odbyły się Kurs Skautów PZPN B / Fot. Archiwum WMZPN

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze posty

Tyrowo przerwało zwycięską passę Miłakowa, Iskra rozgromiła Pogrom

PIŁKA NOŻNA. Piłkarze naszych drużyn strzelali aż miło na boiskach klasy A i B. Na Estadio Toronto zawodnicy LKS Tyrowo przerwali zwycięską passę MKS Miłakowo. W klasie B aż czternaście goli strzeliła Iskra Smykówko.

Wrócił “Nowik” i dał Sokołowi zwycięstwo, Huragan strzelił cztery gole i przegrał

PIŁKA NOŻNA. Kormoran ambitnie walczy o utrzymanie i w 26. kolejce okręgówki pokonał Drwęcę. O jedną bramkę lepszy od Ossy na własnym stadionie był Sokół. Jeden gol mniej z dziewięciu strzelonych w Rudzienicach przyniósł porażkę Huraganowi.

Ostródzcy strażacy są cenieni w regionie, spotkali się na Dniu Strażaka

OSTRÓDA. W ostatnich latach jest popyt na dowódców z KP PSP Ostróda. Świadczy to o dobrej robocie jaką na co dzień wykonują ostródzcy strażacy. Na placu przed Starostwem Powiatowym w Ostródzie w niedzielę świętowano Dzień Strażaka.

Ostródzianie wysoko przegrali pierwszy mecz barażowy o LOTTO Superligę

TENIS STOŁOWY. Już w pierwszym spotkaniu barażu o awans do LOTTO Superligi zespół Energi-Morliny Ostróda stracił na to szansę. Ostródzianie wysoko przegrali u siebie z Villa Verde KS Olesno.
- Reklama -Portal Informacyjny | Ostróda i okolice - Reklama

Kolorowy peleton w pełnym słońcu “zakręcił” na najwyższą górę Warmii i Mazur

GMINA OSTRÓDA. Miło było popatrzeć jak na długości kilku kilometrów rozciągał się wielki kolorowy wąż kolarski. Było to na drodze z Kajkowa do Wysokiej Wsi. Blisko 600 rowerzystów pojechało w 23. Rodzinnym Rajdzie Rowerowym Dylewska Góra.

Dzieci z miasta i gminy Ostróda rozpoczęły 34. Ostródzkie Biegi Uliczne [FOTO]

BIEGI. Na stadionie lekkoatletyczny przy ul. Wyszyńskiego rozpoczął się dwudniowy festiwali biegania 34. Ostródzkie Biegi Uliczne. W pierwszej części ostródzkiego biegania na tartanie rywalizowali uczniowie szkół podstawowych.

Musisz przeczytać

Tyrowo przerwało zwycięską passę Miłakowa, Iskra rozgromiła Pogrom

PIŁKA NOŻNA. Piłkarze naszych drużyn strzelali aż miło na boiskach klasy A i B. Na Estadio Toronto zawodnicy LKS Tyrowo przerwali zwycięską passę MKS Miłakowo. W klasie B aż czternaście goli strzeliła Iskra Smykówko.

Wrócił “Nowik” i dał Sokołowi zwycięstwo, Huragan strzelił cztery gole i przegrał

PIŁKA NOŻNA. Kormoran ambitnie walczy o utrzymanie i w 26. kolejce okręgówki pokonał Drwęcę. O jedną bramkę lepszy od Ossy na własnym stadionie był Sokół. Jeden gol mniej z dziewięciu strzelonych w Rudzienicach przyniósł porażkę Huraganowi.
- Reklama -

Może Ci się spodobaćPOWIĄZANE
Polecane dla Ciebie