RegionRozkopali ulicę Sportową w Miłomłynie i kibice mieli kłopoty...

Rozkopali ulicę Sportową w Miłomłynie i kibice mieli kłopoty z dojazdem na mecz

-

- Reklama -

GMINA MIŁOMŁYN. Niektórzy kibice mieli trudności w niedzielę z dojazdem na mecz piłkarski Tęczy Miłomłyn. Uniemożliwiał to głęboki wykop na ul. Sportowej pozostawiony przy stadionie na cały majowy weekend.

Między innymi z takiej perspektywy można było w niedzielę pooglądać mecz w Miłomłynie / Fot. Marcin Tchórz

– To się tylko nadaje do gazety, kilka lat temu położyli tutaj nowa nawierzchnię, a teraz rozryli kawał ulicy i nie można dojechać na mecz – uskarżali się kibice, którzy utknęli w niedzielę przed meczem Tęczy Miłomłyn z Drwęcą Nowe Miasto Lubawskie.

Fani piłki kopanej Miłomłyna trochę się napsioczyli w niedzielne popołudnie, bo prace na całej ulicy Sportowej ciągną się już bardzo długo i utrudniają życie lokalnej społeczności. Sporo po miłomłyńskich uliczkach nakręcili się też fani nowomiejskiej Drwęcy, których wielu dopiero po kwadransie dotarło na stadion gminny w Miłomłynie. Objazd i zjazd za śluzą, umożliwiające dotarcie na boisko przy ul. Pasłęckiej, były średnio widoczne.

Zatem jest już jedno wyzwanie przed nową panią burmistrz, żeby wpłynąć na intensyfikację prac przy Sportowej. Obcokrajowcy tam pracujący niespecjalnie się tam uwijają, bo czy się stoi, czy się leży…

Na długi majowy weekend ul. Sportowa częściowo była zamknięta / Fot. Marcin Tchórz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze posty

Tyrowo przerwało zwycięską passę Miłakowa, Iskra rozgromiła Pogrom

PIŁKA NOŻNA. Piłkarze naszych drużyn strzelali aż miło na boiskach klasy A i B. Na Estadio Toronto zawodnicy LKS Tyrowo przerwali zwycięską passę MKS Miłakowo. W klasie B aż czternaście goli strzeliła Iskra Smykówko.

Wrócił “Nowik” i dał Sokołowi zwycięstwo, Huragan strzelił cztery gole i przegrał

PIŁKA NOŻNA. Kormoran ambitnie walczy o utrzymanie i w 26. kolejce okręgówki pokonał Drwęcę. O jedną bramkę lepszy od Ossy na własnym stadionie był Sokół. Jeden gol mniej z dziewięciu strzelonych w Rudzienicach przyniósł porażkę Huraganowi.

Ostródzcy strażacy są cenieni w regionie, spotkali się na Dniu Strażaka

OSTRÓDA. W ostatnich latach jest popyt na dowódców z KP PSP Ostróda. Świadczy to o dobrej robocie jaką na co dzień wykonują ostródzcy strażacy. Na placu przed Starostwem Powiatowym w Ostródzie w niedzielę świętowano Dzień Strażaka.

Ostródzianie wysoko przegrali pierwszy mecz barażowy o LOTTO Superligę

TENIS STOŁOWY. Już w pierwszym spotkaniu barażu o awans do LOTTO Superligi zespół Energi-Morliny Ostróda stracił na to szansę. Ostródzianie wysoko przegrali u siebie z Villa Verde KS Olesno.
- Reklama -Portal Informacyjny | Ostróda i okolice - Reklama

Kolorowy peleton w pełnym słońcu “zakręcił” na najwyższą górę Warmii i Mazur

GMINA OSTRÓDA. Miło było popatrzeć jak na długości kilku kilometrów rozciągał się wielki kolorowy wąż kolarski. Było to na drodze z Kajkowa do Wysokiej Wsi. Blisko 600 rowerzystów pojechało w 23. Rodzinnym Rajdzie Rowerowym Dylewska Góra.

Dzieci z miasta i gminy Ostróda rozpoczęły 34. Ostródzkie Biegi Uliczne [FOTO]

BIEGI. Na stadionie lekkoatletyczny przy ul. Wyszyńskiego rozpoczął się dwudniowy festiwali biegania 34. Ostródzkie Biegi Uliczne. W pierwszej części ostródzkiego biegania na tartanie rywalizowali uczniowie szkół podstawowych.

Musisz przeczytać

Tyrowo przerwało zwycięską passę Miłakowa, Iskra rozgromiła Pogrom

PIŁKA NOŻNA. Piłkarze naszych drużyn strzelali aż miło na boiskach klasy A i B. Na Estadio Toronto zawodnicy LKS Tyrowo przerwali zwycięską passę MKS Miłakowo. W klasie B aż czternaście goli strzeliła Iskra Smykówko.

Wrócił “Nowik” i dał Sokołowi zwycięstwo, Huragan strzelił cztery gole i przegrał

PIŁKA NOŻNA. Kormoran ambitnie walczy o utrzymanie i w 26. kolejce okręgówki pokonał Drwęcę. O jedną bramkę lepszy od Ossy na własnym stadionie był Sokół. Jeden gol mniej z dziewięciu strzelonych w Rudzienicach przyniósł porażkę Huraganowi.
- Reklama -

Może Ci się spodobaćPOWIĄZANE
Polecane dla Ciebie