SportLKS Tyrowo strzelił setkę, zremisował z Jastrzębiem, Warmiak zmiażdżony

LKS Tyrowo strzelił setkę, zremisował z Jastrzębiem, Warmiak zmiażdżony

-

- Reklama -

PIŁKA NOŻNA. Sto bramek w 20 kolejkach klasy A strzelili w tym sezonie piłkarze LKS Tyrowo. Setnego gola zdobyli w remisowych derbach powiatu z Jastrzębiem Ględy. Skompromitował się Warmiak Łukta, przegrał 0:23!

Derby powiatu ostródzkiego na Estadio Toronto zakończyły się remisem 1:1 / Fot. Marcin Tchórz

Piłkarzom LKS Tyrowo oddala się perspektywa rywalizacji o awans do klasy okręgowej. W meczu 20. kolejki grupy 2 tyrowianie w derbach powiatu ostródzkiego na Estadio Toronto podejmowali Jastrzębia Ględy. Gospodarze już w 2. min mogli, a raczej powinni objąć prowadzenie, ale w sytuacji sam na sam górą był bramkarz zespołu z Ględ Axel Lipton. Nie minął kwadrans rywalizacji, a zespół z Tyrowa poniósł pierwszą stratę. Kontuzji pleców nabawił się grający trener Łukasz Goździejewski, który musiał opuścić boisko. Mimo tego tyrowianie byli stroną przeważającą podczas pierwszych 45 minut rywalizacji i przez dłuższy czas gry boiskowe wydarzenia miały miejsce na połowie zespołu z gminy Łukta. Rzuty rożne, wolne, dalekie wrzuty z autu czy akcje wykreowane z gry nie skutecznie rozbijali goście. W końcu w 45. min wywalczyli rzut wolny przy linii bocznej. Piłkę dochodzącą do bramki lewą nogą dośrodkował Szymon Sobota, na bliższym słupku obrońców ubiegł Jakub Sobota i z bliska głową trafił na 0:1.

Goście skutecznie bronili się w Tyrowie, a po rzucie wolnym zdobyli gola do szatni / Fot. Marcin Tchórz

Po zmianie stron gospodarze długo starali się doprowadzić do wyrównania i przekroczenia bariery stu bramek strzelonych w jednym sezonie. Udało się to w 73. min, kiedy w zamieszaniu podbramkowym Marcin Rejman wyrównał na 1:1, zdobywając gola numer 100. Więcej bramek kibice na Estadio Toronto nie obejrzeli i derby powiatu zakończyły się podziałem punktów.

LKS Tyrowo - Jastrząb Ględy 1:1 
Bramki: 0:1 - Jakub Sobota (45), 1:1 - Marcin Rejman (73)

Masakra piłkarska piłką nożną odbyła się na stadionie w Ornecie. Tam z zajmującymi 1. miejsce Błękitnymi zmierzyli się ostatni w tabeli Warmiak Łukta. Wracający do klasy okręgowej piłkarze z Ornety dobrze zabawili się z A-klasowym outsiderem z Łukty. Gole w tym spotkaniu padały średnio co cztery minuty, wszystkie były autorstwa gospodarzy, którzy odnieśli rekordowe zwycięstwo 23:0 i po LKS Tyrowo są drugim zespołem, który w tym sezonie zdobył 100 bramek.

Błękitni Orneta - Warmiak Łukta 23:0

W grupie 3 klasy A zajmujący przedostatnie miejsce Grunwald Gierzwałd na wyjeździe zremisował 1:1 z Fortuną Gągławki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze posty

Tyrowo przerwało zwycięską passę Miłakowa, Iskra rozgromiła Pogrom

PIŁKA NOŻNA. Piłkarze naszych drużyn strzelali aż miło na boiskach klasy A i B. Na Estadio Toronto zawodnicy LKS Tyrowo przerwali zwycięską passę MKS Miłakowo. W klasie B aż czternaście goli strzeliła Iskra Smykówko.

Wrócił “Nowik” i dał Sokołowi zwycięstwo, Huragan strzelił cztery gole i przegrał

PIŁKA NOŻNA. Kormoran ambitnie walczy o utrzymanie i w 26. kolejce okręgówki pokonał Drwęcę. O jedną bramkę lepszy od Ossy na własnym stadionie był Sokół. Jeden gol mniej z dziewięciu strzelonych w Rudzienicach przyniósł porażkę Huraganowi.

Ostródzcy strażacy są cenieni w regionie, spotkali się na Dniu Strażaka

OSTRÓDA. W ostatnich latach jest popyt na dowódców z KP PSP Ostróda. Świadczy to o dobrej robocie jaką na co dzień wykonują ostródzcy strażacy. Na placu przed Starostwem Powiatowym w Ostródzie w niedzielę świętowano Dzień Strażaka.

Ostródzianie wysoko przegrali pierwszy mecz barażowy o LOTTO Superligę

TENIS STOŁOWY. Już w pierwszym spotkaniu barażu o awans do LOTTO Superligi zespół Energi-Morliny Ostróda stracił na to szansę. Ostródzianie wysoko przegrali u siebie z Villa Verde KS Olesno.
- Reklama -Portal Informacyjny | Ostróda i okolice - Reklama

Kolorowy peleton w pełnym słońcu “zakręcił” na najwyższą górę Warmii i Mazur

GMINA OSTRÓDA. Miło było popatrzeć jak na długości kilku kilometrów rozciągał się wielki kolorowy wąż kolarski. Było to na drodze z Kajkowa do Wysokiej Wsi. Blisko 600 rowerzystów pojechało w 23. Rodzinnym Rajdzie Rowerowym Dylewska Góra.

Dzieci z miasta i gminy Ostróda rozpoczęły 34. Ostródzkie Biegi Uliczne [FOTO]

BIEGI. Na stadionie lekkoatletyczny przy ul. Wyszyńskiego rozpoczął się dwudniowy festiwali biegania 34. Ostródzkie Biegi Uliczne. W pierwszej części ostródzkiego biegania na tartanie rywalizowali uczniowie szkół podstawowych.

Musisz przeczytać

Tyrowo przerwało zwycięską passę Miłakowa, Iskra rozgromiła Pogrom

PIŁKA NOŻNA. Piłkarze naszych drużyn strzelali aż miło na boiskach klasy A i B. Na Estadio Toronto zawodnicy LKS Tyrowo przerwali zwycięską passę MKS Miłakowo. W klasie B aż czternaście goli strzeliła Iskra Smykówko.

Wrócił “Nowik” i dał Sokołowi zwycięstwo, Huragan strzelił cztery gole i przegrał

PIŁKA NOŻNA. Kormoran ambitnie walczy o utrzymanie i w 26. kolejce okręgówki pokonał Drwęcę. O jedną bramkę lepszy od Ossy na własnym stadionie był Sokół. Jeden gol mniej z dziewięciu strzelonych w Rudzienicach przyniósł porażkę Huraganowi.
- Reklama -

Może Ci się spodobaćPOWIĄZANE
Polecane dla Ciebie