SportMarek Śnieżawski po Miłomłynie postawił na Lubawę, został trener...

Marek Śnieżawski po Miłomłynie postawił na Lubawę, został trener Motoru

-

- Reklama -

PIŁKA NOŻNA. Na termometrach 23 stopnie, a w Lubawie na boisku piłkarskim pojawił się “Śnieg”. Mowa o Marku Śnieżawskim, który właśnie został nowym trenerem czwartoligowego Motoru Lubawa.

Marek Śnieżawski, nowy szkoleniowiec czwartoligowego Motoru Lubawa / Fot. FB Motor Lubawa

Kilka sezonów był piłkarzem zespołu z Lubawy. Trenował zespoły młodzieżowe Motoru. Mówi się, że posiada obywatelstwo Lubawy i jak mało kto opanował język lubawski. Marek Śnieżawski, człowiek posiadający ogromne… poczucie humoru i dużą wiedzę na temat lokalnej piłki nożnej podjął się nowego wyzwania trenerskiego.

Były piłkarz m.in. Sokoła Ostróda i Stomilu Olsztyn od dzisiaj będzie nowym szkoleniowcem czwartoligowego Motoru Lubawa. Lubawianie po 23 kolejkach spotkań z dorobkiem 21 punktów zajmują 13. miejsce. Mieszkający w Ostródzie trener na stanowisku pierwszego szkoleniowca zastąpił Krzysztofa Malinowaskiego. Popularny w Lubawie “Malin” był trenerem od wielu lat, m.in. jednym z jego podopiecznych był jego obecny następca. Decyzja o rozstaniu z dotychczasowym szkoleniowcem lubawskiego zespołu nastąpiła po weekendowej porażce 0:4 w derbach powiatu iławskiego z Jeziorakiem Iława.

Przypomnijmy: Marek Śnieżawski w dotychczasowej pracy trenerskiej w roli pierwszego szkoleniowca przez kilka tygodni pracował w obecnym sezonie w Tęczy Miłomłyn, która walczy o pozostanie w grupie 2 klasy okręgowej. Poza tym pracował i pracuje z grupami młodzieżowymi w Motorze i Sokole.

Zdjęcie czołowe: Fot. Mariusz Gardecki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze posty

Tyrowo przerwało zwycięską passę Miłakowa, Iskra rozgromiła Pogrom

PIŁKA NOŻNA. Piłkarze naszych drużyn strzelali aż miło na boiskach klasy A i B. Na Estadio Toronto zawodnicy LKS Tyrowo przerwali zwycięską passę MKS Miłakowo. W klasie B aż czternaście goli strzeliła Iskra Smykówko.

Wrócił “Nowik” i dał Sokołowi zwycięstwo, Huragan strzelił cztery gole i przegrał

PIŁKA NOŻNA. Kormoran ambitnie walczy o utrzymanie i w 26. kolejce okręgówki pokonał Drwęcę. O jedną bramkę lepszy od Ossy na własnym stadionie był Sokół. Jeden gol mniej z dziewięciu strzelonych w Rudzienicach przyniósł porażkę Huraganowi.

Ostródzcy strażacy są cenieni w regionie, spotkali się na Dniu Strażaka

OSTRÓDA. W ostatnich latach jest popyt na dowódców z KP PSP Ostróda. Świadczy to o dobrej robocie jaką na co dzień wykonują ostródzcy strażacy. Na placu przed Starostwem Powiatowym w Ostródzie w niedzielę świętowano Dzień Strażaka.

Ostródzianie wysoko przegrali pierwszy mecz barażowy o LOTTO Superligę

TENIS STOŁOWY. Już w pierwszym spotkaniu barażu o awans do LOTTO Superligi zespół Energi-Morliny Ostróda stracił na to szansę. Ostródzianie wysoko przegrali u siebie z Villa Verde KS Olesno.
- Reklama -Portal Informacyjny | Ostróda i okolice - Reklama

Kolorowy peleton w pełnym słońcu “zakręcił” na najwyższą górę Warmii i Mazur

GMINA OSTRÓDA. Miło było popatrzeć jak na długości kilku kilometrów rozciągał się wielki kolorowy wąż kolarski. Było to na drodze z Kajkowa do Wysokiej Wsi. Blisko 600 rowerzystów pojechało w 23. Rodzinnym Rajdzie Rowerowym Dylewska Góra.

Dzieci z miasta i gminy Ostróda rozpoczęły 34. Ostródzkie Biegi Uliczne [FOTO]

BIEGI. Na stadionie lekkoatletyczny przy ul. Wyszyńskiego rozpoczął się dwudniowy festiwali biegania 34. Ostródzkie Biegi Uliczne. W pierwszej części ostródzkiego biegania na tartanie rywalizowali uczniowie szkół podstawowych.

Musisz przeczytać

Tyrowo przerwało zwycięską passę Miłakowa, Iskra rozgromiła Pogrom

PIŁKA NOŻNA. Piłkarze naszych drużyn strzelali aż miło na boiskach klasy A i B. Na Estadio Toronto zawodnicy LKS Tyrowo przerwali zwycięską passę MKS Miłakowo. W klasie B aż czternaście goli strzeliła Iskra Smykówko.

Wrócił “Nowik” i dał Sokołowi zwycięstwo, Huragan strzelił cztery gole i przegrał

PIŁKA NOŻNA. Kormoran ambitnie walczy o utrzymanie i w 26. kolejce okręgówki pokonał Drwęcę. O jedną bramkę lepszy od Ossy na własnym stadionie był Sokół. Jeden gol mniej z dziewięciu strzelonych w Rudzienicach przyniósł porażkę Huraganowi.
- Reklama -

Może Ci się spodobaćPOWIĄZANE
Polecane dla Ciebie