SportNie dokończyli hitu kolejki ALTS, tuż za półmetkiem meczu...

Nie dokończyli hitu kolejki ALTS, tuż za półmetkiem meczu prowadzi Polkard [FOTO]

-

- Reklama -

TENIS STOŁOWY. Takie rzeczy tylko w rywalizacji o drużynowe mistrzostwo Ostródy amatorów. Tuż za połową przerwany został mecz na szczycie ALTS między Faltyjankami a Polkardem. Na prowadzeniu jest ten drugi zespół.

Szlagierowy pojedynek Polkardu i Faltyjanek dokończony zostanie 8 maja / Fot. Marcin Tchórz

Drugi tydzień z kolei pingpongistom Polkardu przyszło wystąpić w hicie kolejki Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego. W środę wieczorem na Dariusza Sikorę, Grzegorza Gumińskiego i Zdzisława Paliwodę czekali m.in. zastępcy najsłabszego burmistrza w historii Ostródy czyli Ośrodek Faltyjanki. Stawką szlagierowego starcia drużynowe mistrzostwo ALTS. Niestety nie udało się wyłonić triumfatora tej konfrontacji, ponieważ została ona przerwana przy wyniku 4:2 dla Polkardu. Mecz zostanie dokończony 8 maja.

Na szczęście w I lidze rozstrzygnięcia zapadły w innych pojedynkach rozgrywanych w hali Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji. Na topie ALTS spotkały się też ekipy Grunwaldu I i Auto Serwis Iława Team. Nie było spodziewanych emocji, po dość jednostronnym meczu wysoko wygrali pingpongowi rycerze spod Grunwaldu.

O awans cały czas walczą Budom, Grunwald II i Gruwnald III. Te zespoły wygrywają mecz za meczem. Przełamał się Lucrativus, ale wielkie brawa należą się juniorom z Gwiździn, którzy byli bliscy remisu.

Wyniki, I liga: Dywity - Erjot 4:6, GKS Grunwald I - Auto Serwis 8:2, Geo-Info Morąg - Radisson Ostróda 3:7, Faltyjanki - Polkard 2:4 (do dokończenia); II liga: Lucrativus - Table 4Fun Gwiździny Junior 6:4, Flesz Ostróda - Grunwald II  0:10, Szybcy i wściekli - Grunwald III 4:6, Budom Orneta - Table 4Fun Gwiździny I 7:3.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze posty

Tyrowo przerwało zwycięską passę Miłakowa, Iskra rozgromiła Pogrom

PIŁKA NOŻNA. Piłkarze naszych drużyn strzelali aż miło na boiskach klasy A i B. Na Estadio Toronto zawodnicy LKS Tyrowo przerwali zwycięską passę MKS Miłakowo. W klasie B aż czternaście goli strzeliła Iskra Smykówko.

Wrócił “Nowik” i dał Sokołowi zwycięstwo, Huragan strzelił cztery gole i przegrał

PIŁKA NOŻNA. Kormoran ambitnie walczy o utrzymanie i w 26. kolejce okręgówki pokonał Drwęcę. O jedną bramkę lepszy od Ossy na własnym stadionie był Sokół. Jeden gol mniej z dziewięciu strzelonych w Rudzienicach przyniósł porażkę Huraganowi.

Ostródzcy strażacy są cenieni w regionie, spotkali się na Dniu Strażaka

OSTRÓDA. W ostatnich latach jest popyt na dowódców z KP PSP Ostróda. Świadczy to o dobrej robocie jaką na co dzień wykonują ostródzcy strażacy. Na placu przed Starostwem Powiatowym w Ostródzie w niedzielę świętowano Dzień Strażaka.

Ostródzianie wysoko przegrali pierwszy mecz barażowy o LOTTO Superligę

TENIS STOŁOWY. Już w pierwszym spotkaniu barażu o awans do LOTTO Superligi zespół Energi-Morliny Ostróda stracił na to szansę. Ostródzianie wysoko przegrali u siebie z Villa Verde KS Olesno.
- Reklama -Portal Informacyjny | Ostróda i okolice - Reklama

Kolorowy peleton w pełnym słońcu “zakręcił” na najwyższą górę Warmii i Mazur

GMINA OSTRÓDA. Miło było popatrzeć jak na długości kilku kilometrów rozciągał się wielki kolorowy wąż kolarski. Było to na drodze z Kajkowa do Wysokiej Wsi. Blisko 600 rowerzystów pojechało w 23. Rodzinnym Rajdzie Rowerowym Dylewska Góra.

Dzieci z miasta i gminy Ostróda rozpoczęły 34. Ostródzkie Biegi Uliczne [FOTO]

BIEGI. Na stadionie lekkoatletyczny przy ul. Wyszyńskiego rozpoczął się dwudniowy festiwali biegania 34. Ostródzkie Biegi Uliczne. W pierwszej części ostródzkiego biegania na tartanie rywalizowali uczniowie szkół podstawowych.

Musisz przeczytać

Tyrowo przerwało zwycięską passę Miłakowa, Iskra rozgromiła Pogrom

PIŁKA NOŻNA. Piłkarze naszych drużyn strzelali aż miło na boiskach klasy A i B. Na Estadio Toronto zawodnicy LKS Tyrowo przerwali zwycięską passę MKS Miłakowo. W klasie B aż czternaście goli strzeliła Iskra Smykówko.

Wrócił “Nowik” i dał Sokołowi zwycięstwo, Huragan strzelił cztery gole i przegrał

PIŁKA NOŻNA. Kormoran ambitnie walczy o utrzymanie i w 26. kolejce okręgówki pokonał Drwęcę. O jedną bramkę lepszy od Ossy na własnym stadionie był Sokół. Jeden gol mniej z dziewięciu strzelonych w Rudzienicach przyniósł porażkę Huraganowi.
- Reklama -

Może Ci się spodobaćPOWIĄZANE
Polecane dla Ciebie