SportŻacy i skrzaty Energi-Morliny w blasku złota wrócili z...

Żacy i skrzaty Energi-Morliny w blasku złota wrócili z mistrzostw województwa

-

- Reklama -

TENIS STOŁOWY. Mistrzostwa województwa skrzatów i żaków zdominowała młodzież Energi-Morliny Ostróda. Podopieczni trenerów Bartosza i Karola Szarmachów mieli rezerwację na złoto, wygrali sześć konkurencji, a zdobyli siedem medali.

Antoni Sadowski i Antoni Szarmach wygrali turniej deblistów w kategorii żaków / Fot. FB Energa-Morliny Ostróda

Rośnie pingpongowy narybek w Ostródzie. Praca trenerów Bartosza i Karola Szarmachów owocuje coraz większą liczbą miejsc na podiach podczas turniejów rozgrywanych na różnych szczeblach rywalizacji. Młodzi ostródzianie zdominowali mistrzostwa województwa warmińsko-mazurskiego skrzatów i żaków rozegranych w Olsztynie. W sumie zawodnicy z Ostródy w stolicy Warmii i Mazur zajęli siedem medalowych miejsc, aż sześć krążków było za zajęcie 1. miejsca.

Poza medalowymi zdobyczami były też kwalifikacje na finałowy turniej mistrzostw Polski w kategorii żaków. Taką przepustkę uzyskała Julia Sawczuk.

MEDALIŚCI ENERGI-MORLINY OSTRÓDA 
Złoto: Mikołaj Kęsik (gra indywidualna, żacy), Mikołaj Kęsik (gra podwójna, skrzaty), Antoni Szarmach (gra indywidualna, żacy), Julia Szamrach/Maria Licznerska (gra podwójna, żaczki), Julia Szarmach/Antoni Szarmach (gra mieszana, żacy), Antoni Szarmach/Antoni Sadowski (gra podwójna, żacy); srebro: Julia Szarmach (singiel, żaczki)
Julia Szarmach i Maria Licznerska na najwyższym stopniu podium deblistek / Fot. FB Energa-Morliny Ostróda

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze posty

Tyrowo przerwało zwycięską passę Miłakowa, Iskra rozgromiła Pogrom

PIŁKA NOŻNA. Piłkarze naszych drużyn strzelali aż miło na boiskach klasy A i B. Na Estadio Toronto zawodnicy LKS Tyrowo przerwali zwycięską passę MKS Miłakowo. W klasie B aż czternaście goli strzeliła Iskra Smykówko.

Wrócił “Nowik” i dał Sokołowi zwycięstwo, Huragan strzelił cztery gole i przegrał

PIŁKA NOŻNA. Kormoran ambitnie walczy o utrzymanie i w 26. kolejce okręgówki pokonał Drwęcę. O jedną bramkę lepszy od Ossy na własnym stadionie był Sokół. Jeden gol mniej z dziewięciu strzelonych w Rudzienicach przyniósł porażkę Huraganowi.

Ostródzcy strażacy są cenieni w regionie, spotkali się na Dniu Strażaka

OSTRÓDA. W ostatnich latach jest popyt na dowódców z KP PSP Ostróda. Świadczy to o dobrej robocie jaką na co dzień wykonują ostródzcy strażacy. Na placu przed Starostwem Powiatowym w Ostródzie w niedzielę świętowano Dzień Strażaka.

Ostródzianie wysoko przegrali pierwszy mecz barażowy o LOTTO Superligę

TENIS STOŁOWY. Już w pierwszym spotkaniu barażu o awans do LOTTO Superligi zespół Energi-Morliny Ostróda stracił na to szansę. Ostródzianie wysoko przegrali u siebie z Villa Verde KS Olesno.
- Reklama -Portal Informacyjny | Ostróda i okolice - Reklama

Kolorowy peleton w pełnym słońcu “zakręcił” na najwyższą górę Warmii i Mazur

GMINA OSTRÓDA. Miło było popatrzeć jak na długości kilku kilometrów rozciągał się wielki kolorowy wąż kolarski. Było to na drodze z Kajkowa do Wysokiej Wsi. Blisko 600 rowerzystów pojechało w 23. Rodzinnym Rajdzie Rowerowym Dylewska Góra.

Dzieci z miasta i gminy Ostróda rozpoczęły 34. Ostródzkie Biegi Uliczne [FOTO]

BIEGI. Na stadionie lekkoatletyczny przy ul. Wyszyńskiego rozpoczął się dwudniowy festiwali biegania 34. Ostródzkie Biegi Uliczne. W pierwszej części ostródzkiego biegania na tartanie rywalizowali uczniowie szkół podstawowych.

Musisz przeczytać

Tyrowo przerwało zwycięską passę Miłakowa, Iskra rozgromiła Pogrom

PIŁKA NOŻNA. Piłkarze naszych drużyn strzelali aż miło na boiskach klasy A i B. Na Estadio Toronto zawodnicy LKS Tyrowo przerwali zwycięską passę MKS Miłakowo. W klasie B aż czternaście goli strzeliła Iskra Smykówko.

Wrócił “Nowik” i dał Sokołowi zwycięstwo, Huragan strzelił cztery gole i przegrał

PIŁKA NOŻNA. Kormoran ambitnie walczy o utrzymanie i w 26. kolejce okręgówki pokonał Drwęcę. O jedną bramkę lepszy od Ossy na własnym stadionie był Sokół. Jeden gol mniej z dziewięciu strzelonych w Rudzienicach przyniósł porażkę Huraganowi.
- Reklama -

Może Ci się spodobaćPOWIĄZANE
Polecane dla Ciebie