SportDobry występ żaków Energa-Morliny na turnieju Grand Prix Polski...

Dobry występ żaków Energa-Morliny na turnieju Grand Prix Polski w Świdwinie

-

- Reklama -

TENIS STOŁOWY. Ośmioro zawodników w turnieju głównym, troje w najlepszej szesnastce i jedno miejsce na podium. Dobrze podczas 2. Grand Prix Polski żaków zaprezentowali się zawodnicy ostródzkiego klubu.

Antoni Szarmach w turnieju GP Polski żaków w Świdwinie zawody zakończył na miejscach 5.-8. / Fot Archiwum

Województwo zachodniopomorskie gościło najlepszych żaków z całego kraju na zawodach 2. GP Polski. Liczną grupą do Świdwina wybrali się zawodnicy Energa-Morliny Ostróda, których aż ośmioro uzyskało prawo gry w turnieju głównym. Po sobotnich zmaganiach przez turniejowe sito do dalszej fazy czyli najlepszej szesnastki przebili się Julia Szarmach oraz dwóch Antonich Sadowski i Szarmach.

W TOP 16 najlepiej w rywalizacji dziewcząt poradziła sobie Julia Szarmach. Zawodniczka Energa-Morliny dotarła do finału i dopiero w finałowej konfrontacji musiała uznać wyższość swojej rywalki. Julka Szarmach turniej GP Polski żaków w Świdwinie zakończyła na 2. miejscu.

Jednego zwycięstwa do zajęcia miejsca na podium zabrakło bratu Julii. Antek Szarmach turniej chłopców skończył w przedziale miejsc 5-8. Drugi z ostródzkich Antonich Sadowski na turnieju w Świdwinie został sklasyfikowany na pozycjach 13.-16.

Dzień wcześniej ostródzki klub w turnieju głównym reprezentowali: Julia Sawczuk, Maria Licznerska, Maria Czokajło, Michał Orłowski i Szymon Iwanicki.

Podopieczni trenerów Bartosza i Karola Szarmachów na turnieju w Świdwinie / Fot. Archiwum

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze posty

Tyrowo przerwało zwycięską passę Miłakowa, Iskra rozgromiła Pogrom

PIŁKA NOŻNA. Piłkarze naszych drużyn strzelali aż miło na boiskach klasy A i B. Na Estadio Toronto zawodnicy LKS Tyrowo przerwali zwycięską passę MKS Miłakowo. W klasie B aż czternaście goli strzeliła Iskra Smykówko.

Wrócił “Nowik” i dał Sokołowi zwycięstwo, Huragan strzelił cztery gole i przegrał

PIŁKA NOŻNA. Kormoran ambitnie walczy o utrzymanie i w 26. kolejce okręgówki pokonał Drwęcę. O jedną bramkę lepszy od Ossy na własnym stadionie był Sokół. Jeden gol mniej z dziewięciu strzelonych w Rudzienicach przyniósł porażkę Huraganowi.

Ostródzcy strażacy są cenieni w regionie, spotkali się na Dniu Strażaka

OSTRÓDA. W ostatnich latach jest popyt na dowódców z KP PSP Ostróda. Świadczy to o dobrej robocie jaką na co dzień wykonują ostródzcy strażacy. Na placu przed Starostwem Powiatowym w Ostródzie w niedzielę świętowano Dzień Strażaka.

Ostródzianie wysoko przegrali pierwszy mecz barażowy o LOTTO Superligę

TENIS STOŁOWY. Już w pierwszym spotkaniu barażu o awans do LOTTO Superligi zespół Energi-Morliny Ostróda stracił na to szansę. Ostródzianie wysoko przegrali u siebie z Villa Verde KS Olesno.
- Reklama -Portal Informacyjny | Ostróda i okolice - Reklama

Kolorowy peleton w pełnym słońcu “zakręcił” na najwyższą górę Warmii i Mazur

GMINA OSTRÓDA. Miło było popatrzeć jak na długości kilku kilometrów rozciągał się wielki kolorowy wąż kolarski. Było to na drodze z Kajkowa do Wysokiej Wsi. Blisko 600 rowerzystów pojechało w 23. Rodzinnym Rajdzie Rowerowym Dylewska Góra.

Dzieci z miasta i gminy Ostróda rozpoczęły 34. Ostródzkie Biegi Uliczne [FOTO]

BIEGI. Na stadionie lekkoatletyczny przy ul. Wyszyńskiego rozpoczął się dwudniowy festiwali biegania 34. Ostródzkie Biegi Uliczne. W pierwszej części ostródzkiego biegania na tartanie rywalizowali uczniowie szkół podstawowych.

Musisz przeczytać

Tyrowo przerwało zwycięską passę Miłakowa, Iskra rozgromiła Pogrom

PIŁKA NOŻNA. Piłkarze naszych drużyn strzelali aż miło na boiskach klasy A i B. Na Estadio Toronto zawodnicy LKS Tyrowo przerwali zwycięską passę MKS Miłakowo. W klasie B aż czternaście goli strzeliła Iskra Smykówko.

Wrócił “Nowik” i dał Sokołowi zwycięstwo, Huragan strzelił cztery gole i przegrał

PIŁKA NOŻNA. Kormoran ambitnie walczy o utrzymanie i w 26. kolejce okręgówki pokonał Drwęcę. O jedną bramkę lepszy od Ossy na własnym stadionie był Sokół. Jeden gol mniej z dziewięciu strzelonych w Rudzienicach przyniósł porażkę Huraganowi.
- Reklama -

Może Ci się spodobaćPOWIĄZANE
Polecane dla Ciebie