RegionW Dzień Strażaka młodzież z MDP przy OSP Dąbrówno...

W Dzień Strażaka młodzież z MDP przy OSP Dąbrówno dostała proporzec

-

- Reklama -

GMINA DĄBRÓWNO. Dzień Strażaka 2024 na długo zostanie w pamięci młodzieży z MDP przy OSP Dąbrówno. Strażacka młodzież na okoliczność dnia św. Floriana otrzymała proporzec ufundowany mieszkańców gminy.

Strażacka młodzież z Dąbrówno z dumą zaprezentowała swój proporzec / Fot. Marcin Tchórz

Druhowie z wszystkich jednostek OSP na terenie gminy Dąbrówno są ważnym elementem ochrony przeciwpożarowej w powiecie ostródzkim. To właśnie od ich mobilności i zdolności do akcji zależy bezpieczeństwo mieszkańców gminy. Zanim na miejsce pożarów i miejscowych zagrożeń w gminie Dąbrówno dojadą strażacy zawodowcy (średnio zajmuje to około 30 minut) pierwsi do akcji przystępują druhowie. W strażackie święto na rynku w Dąbrównie wspomniał o tym Łukasz Zaniewski, zastępca komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Ostródzie.

Podczas tegorocznego święta rycerzy św. Floriana w Dąbrównie głównym punktem wydarzenia było przekazanie proporca dla jednej z najliczniejszych w powiecie ostródzkiej Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej przy OSP w Dąbrównie.

Wszystkim druhom tym z gminy Dąbrówno oraz jednostek OSP w powiecie ostródzkim z okazji Waszego święta życzymy tylu powrotów ilu wyjazdów na akcje. Dzięki, że jesteście i pomagacie naszej społeczności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze posty

Tyrowo przerwało zwycięską passę Miłakowa, Iskra rozgromiła Pogrom

PIŁKA NOŻNA. Piłkarze naszych drużyn strzelali aż miło na boiskach klasy A i B. Na Estadio Toronto zawodnicy LKS Tyrowo przerwali zwycięską passę MKS Miłakowo. W klasie B aż czternaście goli strzeliła Iskra Smykówko.

Wrócił “Nowik” i dał Sokołowi zwycięstwo, Huragan strzelił cztery gole i przegrał

PIŁKA NOŻNA. Kormoran ambitnie walczy o utrzymanie i w 26. kolejce okręgówki pokonał Drwęcę. O jedną bramkę lepszy od Ossy na własnym stadionie był Sokół. Jeden gol mniej z dziewięciu strzelonych w Rudzienicach przyniósł porażkę Huraganowi.

Ostródzcy strażacy są cenieni w regionie, spotkali się na Dniu Strażaka

OSTRÓDA. W ostatnich latach jest popyt na dowódców z KP PSP Ostróda. Świadczy to o dobrej robocie jaką na co dzień wykonują ostródzcy strażacy. Na placu przed Starostwem Powiatowym w Ostródzie w niedzielę świętowano Dzień Strażaka.

Ostródzianie wysoko przegrali pierwszy mecz barażowy o LOTTO Superligę

TENIS STOŁOWY. Już w pierwszym spotkaniu barażu o awans do LOTTO Superligi zespół Energi-Morliny Ostróda stracił na to szansę. Ostródzianie wysoko przegrali u siebie z Villa Verde KS Olesno.
- Reklama -Portal Informacyjny | Ostróda i okolice - Reklama

Kolorowy peleton w pełnym słońcu “zakręcił” na najwyższą górę Warmii i Mazur

GMINA OSTRÓDA. Miło było popatrzeć jak na długości kilku kilometrów rozciągał się wielki kolorowy wąż kolarski. Było to na drodze z Kajkowa do Wysokiej Wsi. Blisko 600 rowerzystów pojechało w 23. Rodzinnym Rajdzie Rowerowym Dylewska Góra.

Dzieci z miasta i gminy Ostróda rozpoczęły 34. Ostródzkie Biegi Uliczne [FOTO]

BIEGI. Na stadionie lekkoatletyczny przy ul. Wyszyńskiego rozpoczął się dwudniowy festiwali biegania 34. Ostródzkie Biegi Uliczne. W pierwszej części ostródzkiego biegania na tartanie rywalizowali uczniowie szkół podstawowych.

Musisz przeczytać

Tyrowo przerwało zwycięską passę Miłakowa, Iskra rozgromiła Pogrom

PIŁKA NOŻNA. Piłkarze naszych drużyn strzelali aż miło na boiskach klasy A i B. Na Estadio Toronto zawodnicy LKS Tyrowo przerwali zwycięską passę MKS Miłakowo. W klasie B aż czternaście goli strzeliła Iskra Smykówko.

Wrócił “Nowik” i dał Sokołowi zwycięstwo, Huragan strzelił cztery gole i przegrał

PIŁKA NOŻNA. Kormoran ambitnie walczy o utrzymanie i w 26. kolejce okręgówki pokonał Drwęcę. O jedną bramkę lepszy od Ossy na własnym stadionie był Sokół. Jeden gol mniej z dziewięciu strzelonych w Rudzienicach przyniósł porażkę Huraganowi.
- Reklama -

Może Ci się spodobaćPOWIĄZANE
Polecane dla Ciebie