Na sygnaleUważajcie na rowerzystów! Jeden został w piątek potrącony na...

Uważajcie na rowerzystów! Jeden został w piątek potrącony na skrzyżowaniu

-

- Reklama -

OSTRÓDA. Rowerzysta został dzisiaj po południu potrącony na skrzyżowaniu ulic Olsztyńskiej i Plebiscytowej. Cyklista został poszkodowany, jednoślad uszkodzony, a auto pod które wjechał ma pogięte blachy.

Rowerzysta został potrącony przez auto na skrzyżowaniu ulic Olsztyńskiej i Plebiscytowej / Fot. Marcin Tchórz

W piątkowe popołudnie około godz. 14 solidnie został zablokowany ruch drogowy na ulicach Olsztyńskiej i Plebiscytowej. Na skrzyżowaniu wspomnianych ulic rowerzysta został potrącony przez samochód osobowy. Oba pojazdy znalazły się na poboczu: samochód osobowy na tablicach rejestracyjnych z powiatu iławskiego z uszkodzoną maską i błotnikiem oraz reflektorem, a obok leżał rower górski z wygiętymi od impetu uderzenia kołami. Na miejscu szybko interweniowały służby ratunkowe. Mimo tego ruch w okolicy szybko się zakorkował w obu kierunkach. Ratownicy medyczni udzielili pomocy poszkodowanemu rowerzyście.

Okoliczności zdarzenia wyjaśni policyjne postępowanie, a sprawca zdarzenia zostanie ukarany mandatem i punktami karnymi.

Kierowcom samochodów przypominamy, jeśli tego jeszcze nie spostrzegli, że jest wiosna i z każdym dniem rowerzystów na ulicach jest coraz więcej. Zwracajmy na nich uwagę, bo czasami naprawdę trudno ich zauważyć, a w konfrontacji z autami mają małe szanse.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze posty

Tyrowo przerwało zwycięską passę Miłakowa, Iskra rozgromiła Pogrom

PIŁKA NOŻNA. Piłkarze naszych drużyn strzelali aż miło na boiskach klasy A i B. Na Estadio Toronto zawodnicy LKS Tyrowo przerwali zwycięską passę MKS Miłakowo. W klasie B aż czternaście goli strzeliła Iskra Smykówko.

Wrócił “Nowik” i dał Sokołowi zwycięstwo, Huragan strzelił cztery gole i przegrał

PIŁKA NOŻNA. Kormoran ambitnie walczy o utrzymanie i w 26. kolejce okręgówki pokonał Drwęcę. O jedną bramkę lepszy od Ossy na własnym stadionie był Sokół. Jeden gol mniej z dziewięciu strzelonych w Rudzienicach przyniósł porażkę Huraganowi.

Ostródzcy strażacy są cenieni w regionie, spotkali się na Dniu Strażaka

OSTRÓDA. W ostatnich latach jest popyt na dowódców z KP PSP Ostróda. Świadczy to o dobrej robocie jaką na co dzień wykonują ostródzcy strażacy. Na placu przed Starostwem Powiatowym w Ostródzie w niedzielę świętowano Dzień Strażaka.

Ostródzianie wysoko przegrali pierwszy mecz barażowy o LOTTO Superligę

TENIS STOŁOWY. Już w pierwszym spotkaniu barażu o awans do LOTTO Superligi zespół Energi-Morliny Ostróda stracił na to szansę. Ostródzianie wysoko przegrali u siebie z Villa Verde KS Olesno.
- Reklama -Portal Informacyjny | Ostróda i okolice - Reklama

Kolorowy peleton w pełnym słońcu “zakręcił” na najwyższą górę Warmii i Mazur

GMINA OSTRÓDA. Miło było popatrzeć jak na długości kilku kilometrów rozciągał się wielki kolorowy wąż kolarski. Było to na drodze z Kajkowa do Wysokiej Wsi. Blisko 600 rowerzystów pojechało w 23. Rodzinnym Rajdzie Rowerowym Dylewska Góra.

Dzieci z miasta i gminy Ostróda rozpoczęły 34. Ostródzkie Biegi Uliczne [FOTO]

BIEGI. Na stadionie lekkoatletyczny przy ul. Wyszyńskiego rozpoczął się dwudniowy festiwali biegania 34. Ostródzkie Biegi Uliczne. W pierwszej części ostródzkiego biegania na tartanie rywalizowali uczniowie szkół podstawowych.

Musisz przeczytać

Tyrowo przerwało zwycięską passę Miłakowa, Iskra rozgromiła Pogrom

PIŁKA NOŻNA. Piłkarze naszych drużyn strzelali aż miło na boiskach klasy A i B. Na Estadio Toronto zawodnicy LKS Tyrowo przerwali zwycięską passę MKS Miłakowo. W klasie B aż czternaście goli strzeliła Iskra Smykówko.

Wrócił “Nowik” i dał Sokołowi zwycięstwo, Huragan strzelił cztery gole i przegrał

PIŁKA NOŻNA. Kormoran ambitnie walczy o utrzymanie i w 26. kolejce okręgówki pokonał Drwęcę. O jedną bramkę lepszy od Ossy na własnym stadionie był Sokół. Jeden gol mniej z dziewięciu strzelonych w Rudzienicach przyniósł porażkę Huraganowi.
- Reklama -

Może Ci się spodobaćPOWIĄZANE
Polecane dla Ciebie