Na sygnaleNa drogach była ślizgawka, ale weekend był bez wypadków...

Na drogach była ślizgawka, ale weekend był bez wypadków drogowych

-

- Reklama -

POWIAT OSTRÓDZKI. Dwóch nietrzeźwych kierujących, sześć kolizji i bez wypadków. Taki był weekend na lokalnych drogach, mimo że większość jezdni była pokryta lodem. Według policyjnych danych na drogach było bezpiecznie.

W weekend policjanci z naszego powiatu przeprowadzili 261 kontroli trzeźwości / Fot. Marcin Tchórz

Pijani kierowcy jeździli po Ostródzie. W sobotę przed północą na ul. Olsztyńskiej w Ostródzie, policjanci ostródzkiej drogówki zatrzymali do kontroli kierującego mazdą. Przeprowadzili badanie stanu trzeźwości, które wykazało, że 67-latek kierował w stanie nietrzeźwości. Wynik badania wskazał aż promil alkoholu w jego organizmie. Prawo jazdy kierowcy zostało zatrzymane, a pojazd został przekazany osobie wskazanej.

Drugą osobę nietrzeźwą za kierownicą policjanci zatrzymali do kontroli w niedzielę około godz. 14. Badanie stanu trzeźwości 39-latka wykazało obecność prawie 2 promili alkoholu w jego organizmie. Policjanci sporządzili dokumentację procesową celem przekazania sprawy do sądu.

Tymczasem w piątek policjanci na terenie gminy Morąg zatrzymali do kontroli kierowcę volkswagena. Po sprawdzeniu komputerowych baz danych policyjnych okazało się, że 53-letni mężczyzna posiada aktywny zakaz kierowania wszelkimi pojazdami mechanicznymi. Pojazd przekazano sobie wskazanej. Policjanci sporządzili dokumentacje procesową celem skierowania sprawy do sądu.

Przez cały weekend skontrolowali łącznie ponad 140 uczestników ruchu drogowego. Za popełnione wykroczenia nałożyli łącznie 60 mandatów karnych oraz pouczyli 44 uczestników ruchu drogowego. Przeprowadzili aż 261 kontroli trzeźwości.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze posty

Tyrowo przerwało zwycięską passę Miłakowa, Iskra rozgromiła Pogrom

PIŁKA NOŻNA. Piłkarze naszych drużyn strzelali aż miło na boiskach klasy A i B. Na Estadio Toronto zawodnicy LKS Tyrowo przerwali zwycięską passę MKS Miłakowo. W klasie B aż czternaście goli strzeliła Iskra Smykówko.

Wrócił “Nowik” i dał Sokołowi zwycięstwo, Huragan strzelił cztery gole i przegrał

PIŁKA NOŻNA. Kormoran ambitnie walczy o utrzymanie i w 26. kolejce okręgówki pokonał Drwęcę. O jedną bramkę lepszy od Ossy na własnym stadionie był Sokół. Jeden gol mniej z dziewięciu strzelonych w Rudzienicach przyniósł porażkę Huraganowi.

Ostródzcy strażacy są cenieni w regionie, spotkali się na Dniu Strażaka

OSTRÓDA. W ostatnich latach jest popyt na dowódców z KP PSP Ostróda. Świadczy to o dobrej robocie jaką na co dzień wykonują ostródzcy strażacy. Na placu przed Starostwem Powiatowym w Ostródzie w niedzielę świętowano Dzień Strażaka.

Ostródzianie wysoko przegrali pierwszy mecz barażowy o LOTTO Superligę

TENIS STOŁOWY. Już w pierwszym spotkaniu barażu o awans do LOTTO Superligi zespół Energi-Morliny Ostróda stracił na to szansę. Ostródzianie wysoko przegrali u siebie z Villa Verde KS Olesno.
- Reklama -Portal Informacyjny | Ostróda i okolice - Reklama

Kolorowy peleton w pełnym słońcu “zakręcił” na najwyższą górę Warmii i Mazur

GMINA OSTRÓDA. Miło było popatrzeć jak na długości kilku kilometrów rozciągał się wielki kolorowy wąż kolarski. Było to na drodze z Kajkowa do Wysokiej Wsi. Blisko 600 rowerzystów pojechało w 23. Rodzinnym Rajdzie Rowerowym Dylewska Góra.

Dzieci z miasta i gminy Ostróda rozpoczęły 34. Ostródzkie Biegi Uliczne [FOTO]

BIEGI. Na stadionie lekkoatletyczny przy ul. Wyszyńskiego rozpoczął się dwudniowy festiwali biegania 34. Ostródzkie Biegi Uliczne. W pierwszej części ostródzkiego biegania na tartanie rywalizowali uczniowie szkół podstawowych.

Musisz przeczytać

Tyrowo przerwało zwycięską passę Miłakowa, Iskra rozgromiła Pogrom

PIŁKA NOŻNA. Piłkarze naszych drużyn strzelali aż miło na boiskach klasy A i B. Na Estadio Toronto zawodnicy LKS Tyrowo przerwali zwycięską passę MKS Miłakowo. W klasie B aż czternaście goli strzeliła Iskra Smykówko.

Wrócił “Nowik” i dał Sokołowi zwycięstwo, Huragan strzelił cztery gole i przegrał

PIŁKA NOŻNA. Kormoran ambitnie walczy o utrzymanie i w 26. kolejce okręgówki pokonał Drwęcę. O jedną bramkę lepszy od Ossy na własnym stadionie był Sokół. Jeden gol mniej z dziewięciu strzelonych w Rudzienicach przyniósł porażkę Huraganowi.
- Reklama -

Może Ci się spodobaćPOWIĄZANE
Polecane dla Ciebie