RegionMiłosz ma 5 lat i potrzebuje pieniędzy na leczenie,...

Miłosz ma 5 lat i potrzebuje pieniędzy na leczenie, z pomocą ruszyli piłkarze

-

- Reklama -

POMOC. Chłopiec urodził się z rzadką wadą obu nóg. Przeszedł kilka kosztownych operacji. Potrzeba więcej pieniędzy na kontynuację leczenia. 5-latkowi z chcą pomóc piłkarze Torpedy Rożental, w niedzielę zapraszają na turniej charytatywny. Pomóżmy dziecku!

Miłosz ma 5 lat, a w swoim życiu przeszedł już cztery operacje. Urodził się z bardzo rzadką wadą obu nóżek (hipoplazja kości udowych i aplazja kości strzałkowych). W nóżkach nie wykształciły się kości strzałkowe, a kości udowe są krótsze. Przez to Miłosz jest niższy od swoich rówieśników, ma stopy końsko-koślawe, które były operowane już dwukrotnie. Do tego jego lewa nóżka jest obecnie o 3 cm krótsza .

Miłosza czeka jeszcze kilka operacji, wydłużanie lewej nóżki i bardzo długa rehabilitacja.Koszta tego wszystkiego są bardzo duże, dlatego zwracamy się z prośbą o pomoc.

Wszelkie informacje na temat 5-letniego Miłosza i możliwości pomocy chłopcu dostępne są TUTAJ  na portalu pomagam.pl

Z pomocą 5-letniemu Miłoszowi ruszają piłkarze występujące w klasie B Torpedy Rożental. 10 MARCA na rzecz chłopca organizują w hali sportowej w Byszwałdzie charytatywny turniej piłkarski. Cały dochód zebrany podczas piłkarskiej rywalizacji zostanie przekazany rodzicom chłopca. W pomoc zaangażował się znany w lokalnym środowisku piłkarskim Adrian Gęstwicki, były piłkarz m.in. Kormorana Zwierzewo, który teraz działa przy ekipie z Rożentala. – Gra u nas tat Miłosza, jako drużyna i koledzy chcemy pomóc – mówi Adrian Gęstwicki. – Poprosiłem Kacpra Sezonienko o koszulkę Lechii Gdańsk z podpisami, Constract Lubawa też obiecał przekazać coś na licytację, koszulkę obiecał nam też Stomil Olsztyn. Rodziny zawodników Torpedy zdeklarowały się zrobić poczęstunek, OSP Rożental zrobi pokaz pierwszej pomocy. Także chcemy zrobić fajną akcję, żeby pomóc chłopcu i rodzinie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze posty

Tyrowo przerwało zwycięską passę Miłakowa, Iskra rozgromiła Pogrom

PIŁKA NOŻNA. Piłkarze naszych drużyn strzelali aż miło na boiskach klasy A i B. Na Estadio Toronto zawodnicy LKS Tyrowo przerwali zwycięską passę MKS Miłakowo. W klasie B aż czternaście goli strzeliła Iskra Smykówko.

Wrócił “Nowik” i dał Sokołowi zwycięstwo, Huragan strzelił cztery gole i przegrał

PIŁKA NOŻNA. Kormoran ambitnie walczy o utrzymanie i w 26. kolejce okręgówki pokonał Drwęcę. O jedną bramkę lepszy od Ossy na własnym stadionie był Sokół. Jeden gol mniej z dziewięciu strzelonych w Rudzienicach przyniósł porażkę Huraganowi.

Ostródzcy strażacy są cenieni w regionie, spotkali się na Dniu Strażaka

OSTRÓDA. W ostatnich latach jest popyt na dowódców z KP PSP Ostróda. Świadczy to o dobrej robocie jaką na co dzień wykonują ostródzcy strażacy. Na placu przed Starostwem Powiatowym w Ostródzie w niedzielę świętowano Dzień Strażaka.

Ostródzianie wysoko przegrali pierwszy mecz barażowy o LOTTO Superligę

TENIS STOŁOWY. Już w pierwszym spotkaniu barażu o awans do LOTTO Superligi zespół Energi-Morliny Ostróda stracił na to szansę. Ostródzianie wysoko przegrali u siebie z Villa Verde KS Olesno.
- Reklama -Portal Informacyjny | Ostróda i okolice - Reklama

Kolorowy peleton w pełnym słońcu “zakręcił” na najwyższą górę Warmii i Mazur

GMINA OSTRÓDA. Miło było popatrzeć jak na długości kilku kilometrów rozciągał się wielki kolorowy wąż kolarski. Było to na drodze z Kajkowa do Wysokiej Wsi. Blisko 600 rowerzystów pojechało w 23. Rodzinnym Rajdzie Rowerowym Dylewska Góra.

Dzieci z miasta i gminy Ostróda rozpoczęły 34. Ostródzkie Biegi Uliczne [FOTO]

BIEGI. Na stadionie lekkoatletyczny przy ul. Wyszyńskiego rozpoczął się dwudniowy festiwali biegania 34. Ostródzkie Biegi Uliczne. W pierwszej części ostródzkiego biegania na tartanie rywalizowali uczniowie szkół podstawowych.

Musisz przeczytać

Tyrowo przerwało zwycięską passę Miłakowa, Iskra rozgromiła Pogrom

PIŁKA NOŻNA. Piłkarze naszych drużyn strzelali aż miło na boiskach klasy A i B. Na Estadio Toronto zawodnicy LKS Tyrowo przerwali zwycięską passę MKS Miłakowo. W klasie B aż czternaście goli strzeliła Iskra Smykówko.

Wrócił “Nowik” i dał Sokołowi zwycięstwo, Huragan strzelił cztery gole i przegrał

PIŁKA NOŻNA. Kormoran ambitnie walczy o utrzymanie i w 26. kolejce okręgówki pokonał Drwęcę. O jedną bramkę lepszy od Ossy na własnym stadionie był Sokół. Jeden gol mniej z dziewięciu strzelonych w Rudzienicach przyniósł porażkę Huraganowi.
- Reklama -

Może Ci się spodobaćPOWIĄZANE
Polecane dla Ciebie