SportMKS Miłakowo nie pokonał u siebie drugiego lidera, Zagłada...

MKS Miłakowo nie pokonał u siebie drugiego lidera, Zagłada dopadła Iskrę

-

- Reklama -Portal Informacyjny | Ostróda i okolice - Reklama

PIŁKA NOŻNA. Sześć porażek to niedzielny dorobek naszych drużyn z klasy A i B. Na własnym boisku z liderem przegrał MKS Miłakowo. Z trzeciego zwycięstwa w tym sezonie radowali się B-klasowicze GKS Małdyty.

MKS Miłakowo w niedzielę uległ na własnym stadionie Błękitnym Orneta / Fot. Mariusz Gardecki

Przed dwoma tygodniami MKS Miłakowo był pierwszym zespołem, który pokonał w tym sezonie ówczesnego lidera grupy 2 klasy A LKS Tyrowo. W niedzielę na boisku opodal rzeki Miłakówki wystąpił kolejny lider. Tym razem byli to Błękitni Orneta. Piłkarze z Miłakowa powinni prowadzić już po 20 minutach rywalizacji, ale nie wykorzystali rzutu karnego, po którym piłka poszybowała nad poprzeczką. Za to liderzy okazali się do bólu skuteczni. Dobrą szansę wypracowali sobie po rzucie rożnym z 45. min i na raty – najpierw obrońca wybił piłkę z linii bramkowej, ale już dobitka była skuteczna – zdobyli gila na 0:1.

Wydawało się, że druga część spotkania dobrze ułożyła się dla gospodarzy. Od 50. min Błękitni grali w osłabieniu, ponieważ jeden z piłkarzy gości obejrzał drugą żółta kartkę i konsekwencji czerwoną. Jednak w przewadze jednego zawodnika miłakowianie nie poradzili sobie z zespołem z Ornety. W 58. min goście podwyższyli wynik spotkania na 0:2. I nie było to ostatnie słowo liderów, bo w doliczonym czasie gry strzelili trzecią bramkę.

MKS Miłakowo – Błękitni Orneta 0:3 (0:1)

Na boiskach klasy B z trzeciej w sezonie wygranej cieszyli się piłkarze GKS Małdyty. Zespół prowadzony przez trenera Marcina Zmiarowskiego na własnym boisku pokonali Granicę Zagaje. Nie poradził sobie niedawny lider grupy 2 Iskra Smykówko. Zespół z gminy Ostróda na własnym boisku strzelił dwa gole – Amadeusz Witt i Tomasz Makowski – ale przegrał z Zagładą Lisów 2:4.

Wyniki niedzielnych meczów naszych drużyn w klasie A i B: Grunwald Gierzwałd - Omulew Wielbark 1:1, Warmiak Łukta - Polonia Markusy 1:7, Kormoran Bynowo - Agat Jegłownik 2:3. Mewa Smykowo - Barkas II Tolkmicko 4:4, GKS Małdyty - Granica Zagaje 2:1, Zamek Szymbark - Góra Idzbark 2:0, Zamek Kurzętnik - Grunwald II Gierzwałd 6:0.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze posty

Punkty Wojtka Chrząszcza nie wystarczyły na pokonanie nowych liderów z Elbląga

Pingpongiści Budom Orneta przegrali trzecie w tym sezonie spotkanie w rozgrywkach warmińsko-mazurskiej III ligi. Tym razem lepsi okazali się zawodnicy Oldboys Mlexer Elbląg, którzy wysoko pokonali ornecian.

W Miłomłynie 32-latek zaatakował i okradł starszego od siebie mężczyznę

Policjanci zatrzymali 32-latka, który w Miłomłynie uderzył i okradł 69-letniego mężczyznę. Napastnik ukradł pieniądze w kwocie 600 złotych. Za popełnione przestępstwo grozi mu nawet do 5 lat więzienia.

Po 20 minutach derbów Warmia-Energa pokazała moc i odjechała Jedynce KODO

Drugiej z kolei porażki we własnej hali doznali szczypiorniści Jedynki KODO Morąg. W "kotle Jedynki" gospodarze do przerwy toczyli wyrównany bój. Ale w drugiej połowie Energa-Warmia Olsztyn była lepsza i skuteczniejsza.

Szóste zwycięstwo ekipy Energa-Morliny i awans na fotel wicelidera

Dobiega końca pierwsza runda rozgrywek I ligi w grupie północnej. W 8. kolejce spotkań pingpongiści Energa-Morliny Ostróda pewnie wygrali w Gdańsku i awansowali na 2. miejsce w ligowej klasyfikacji.
- Reklama -Portal Informacyjny | Ostróda i okolice - Reklama

Głosujcie na zdjęcie, piłkarzy, trenera i wydarzenie w plebiscycie WMZPN

Siedem nominacji mamy w dorocznym plebiscycie organizowanym przez WMZPN. Siódma to fotka Jakuba Stepnowskiego zgłoszona w kategorii "Piłkarskie zdjęcie roku 2023". Głosowanie kończy się 5 grudnia.

Dwa nowe mercedesy sprintery zasiliły flotę karetek ostródzkiego szpitala

Na parking pod ostródzkim szpitalem zajechały dwa nowe mercedesy sprintery. To ostatni zakup spółki, dofinansowany ze środków rządowych. Nowe karetki kosztowały ponad 1,2 miliona złotych.

Musisz przeczytać

Punkty Wojtka Chrząszcza nie wystarczyły na pokonanie nowych liderów z Elbląga

Pingpongiści Budom Orneta przegrali trzecie w tym sezonie spotkanie w rozgrywkach warmińsko-mazurskiej III ligi. Tym razem lepsi okazali się zawodnicy Oldboys Mlexer Elbląg, którzy wysoko pokonali ornecian.

W Miłomłynie 32-latek zaatakował i okradł starszego od siebie mężczyznę

Policjanci zatrzymali 32-latka, który w Miłomłynie uderzył i okradł 69-letniego mężczyznę. Napastnik ukradł pieniądze w kwocie 600 złotych. Za popełnione przestępstwo grozi mu nawet do 5 lat więzienia.
- Reklama -

Może Ci się spodobaćPOWIĄZANE
Polecane dla Ciebie