SportMKS Miłakowo nie pokonał u siebie drugiego lidera, Zagłada...

MKS Miłakowo nie pokonał u siebie drugiego lidera, Zagłada dopadła Iskrę

-

- Reklama -

PIŁKA NOŻNA. Sześć porażek to niedzielny dorobek naszych drużyn z klasy A i B. Na własnym boisku z liderem przegrał MKS Miłakowo. Z trzeciego zwycięstwa w tym sezonie radowali się B-klasowicze GKS Małdyty.

MKS Miłakowo w niedzielę uległ na własnym stadionie Błękitnym Orneta / Fot. Mariusz Gardecki

Przed dwoma tygodniami MKS Miłakowo był pierwszym zespołem, który pokonał w tym sezonie ówczesnego lidera grupy 2 klasy A LKS Tyrowo. W niedzielę na boisku opodal rzeki Miłakówki wystąpił kolejny lider. Tym razem byli to Błękitni Orneta. Piłkarze z Miłakowa powinni prowadzić już po 20 minutach rywalizacji, ale nie wykorzystali rzutu karnego, po którym piłka poszybowała nad poprzeczką. Za to liderzy okazali się do bólu skuteczni. Dobrą szansę wypracowali sobie po rzucie rożnym z 45. min i na raty – najpierw obrońca wybił piłkę z linii bramkowej, ale już dobitka była skuteczna – zdobyli gila na 0:1.

Wydawało się, że druga część spotkania dobrze ułożyła się dla gospodarzy. Od 50. min Błękitni grali w osłabieniu, ponieważ jeden z piłkarzy gości obejrzał drugą żółta kartkę i konsekwencji czerwoną. Jednak w przewadze jednego zawodnika miłakowianie nie poradzili sobie z zespołem z Ornety. W 58. min goście podwyższyli wynik spotkania na 0:2. I nie było to ostatnie słowo liderów, bo w doliczonym czasie gry strzelili trzecią bramkę.

MKS Miłakowo – Błękitni Orneta 0:3 (0:1)

Na boiskach klasy B z trzeciej w sezonie wygranej cieszyli się piłkarze GKS Małdyty. Zespół prowadzony przez trenera Marcina Zmiarowskiego na własnym boisku pokonali Granicę Zagaje. Nie poradził sobie niedawny lider grupy 2 Iskra Smykówko. Zespół z gminy Ostróda na własnym boisku strzelił dwa gole – Amadeusz Witt i Tomasz Makowski – ale przegrał z Zagładą Lisów 2:4.

Wyniki niedzielnych meczów naszych drużyn w klasie A i B: Grunwald Gierzwałd - Omulew Wielbark 1:1, Warmiak Łukta - Polonia Markusy 1:7, Kormoran Bynowo - Agat Jegłownik 2:3. Mewa Smykowo - Barkas II Tolkmicko 4:4, GKS Małdyty - Granica Zagaje 2:1, Zamek Szymbark - Góra Idzbark 2:0, Zamek Kurzętnik - Grunwald II Gierzwałd 6:0.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze posty

W niedzielę będzie Flaszka do zrobienia na Wzgórzach Dylewskich, początek o 13

GMINA OSTRÓDA. Stowarzyszenie Miłośników Wzgórz Dylewskich w niedzielne popołudnie zaprasza na Flaszkę. Tak nazwali wiosenne sprzątanie okolicy, gdzie wśród zebranych odpadów dominują butelki po różnych trunkach.

Uczniowie z gminnych szkół mają dużą wiedzę o szlaku i meandrującej Drwęcy

GMINA OSTRÓDA. Rzeka Drwęca u swoich źródeł zawija się i meandruje otaczając urokliwe okolice gminy Ostróda. Uczniowie z gminnych szkół mieli okazję wykazać się wiedzą podczas konkursu "Szlakiem Drwęcy".

Wirginia Ezeobi z SP Szyldak finalistką konkursu Akademii Wiedzy o Prawie

GMINA OSTRÓDA. W Warszawie odbył się finał krajowy ogólnopolskiego konkursu - Akademia Wiedzy o Prawie. Jedną z finalistek była uczennica Szkoły Podstawowej w Szyldaku Wirginia Ezeobi.

Nowoczesna księgarnia ubogaci wnętrze Muzeum Bitwy pod Grunwaldem

GMINA GRUNWALD. W Muzeum Bitwy pod Grunwaldem niezagospodarowana dotąd przestrzeń zostanie przekształcona w nowoczesną księgarnię. Będzie to miejsce spotkań miłośników historii, literatury i kultury.
- Reklama -Portal Informacyjny | Ostróda i okolice - Reklama

Kandydat z trybun dopingował kolegów z drużyny w meczu z Grunwaldem [FOTO]

TENIS STOŁOWY. Pojedynek Polkardu z Grunwaldem był wydarzeniem 23. kolejki spotkań ALTS w hali OCSiR. Zwycięzca mógł zrobić duży krok w kierunku drużynowego mistrzostwa Ostródy. Zrobili to pingpongiści Polkardu.

Młodzież nie wstydzi się pomagać, w gminnych szkołach wolontariusze są na TAK

GMINA OSTRÓDA. Do Szkoły Podstawowej w Lipowie przyjechali czołowi przedstawiciele wolontariatu. Tam wyłonieni zostali laureaci tegorocznej edycji Samorządowego Konkursu Nastolatków "Ośmiu Wspaniałych".

Musisz przeczytać

W niedzielę będzie Flaszka do zrobienia na Wzgórzach Dylewskich, początek o 13

GMINA OSTRÓDA. Stowarzyszenie Miłośników Wzgórz Dylewskich w niedzielne popołudnie zaprasza na Flaszkę. Tak nazwali wiosenne sprzątanie okolicy, gdzie wśród zebranych odpadów dominują butelki po różnych trunkach.

Uczniowie z gminnych szkół mają dużą wiedzę o szlaku i meandrującej Drwęcy

GMINA OSTRÓDA. Rzeka Drwęca u swoich źródeł zawija się i meandruje otaczając urokliwe okolice gminy Ostróda. Uczniowie z gminnych szkół mieli okazję wykazać się wiedzą podczas konkursu "Szlakiem Drwęcy".
- Reklama -

Może Ci się spodobaćPOWIĄZANE
Polecane dla Ciebie