Na sygnale28-latek kierował pijany i pod Marwałdem uderzył oplem w...

28-latek kierował pijany i pod Marwałdem uderzył oplem w drzewo

-

- Reklama -

GMINA DĄBRÓWNO. Trzy pozbawienia wolności, wysoka grzywna, a może zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów. Takie kary grożą 28-letniemu kierowcy, który pod Marwałdem po pijaku spowodował kolizję drogową.

Opel na drodze pod Marwałdem odbił się od drzewa i zatrzymał na boku / Fot. OSP Marwałd

Był czwartkowy wieczór. Drogą powiatową po gminie Dąbrówno za kierownicą opla jechał 28-letni mężczyzna. W okolicach wsi Marwałd kierujący nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze. Kierowany przez niego opel wpadł w poślizg, odbił się od przydrożnego drzewa i obok zatrzymał się na boku. Na pomoc poszkodowanemu 28-latkowi ruszyły trzy zastępy strażackie. Zanim pomoc dotarła na miejsce kierowca o własnych siłach wydostał się z uszkodzonego samochodu. Jego życiu i zdrowiu nie zagrażało niebezpieczeństwo. Następni kierowcą zajęli się ostródzcy policjanci, którzy pojawili się na miejscu zdarzenia.

– Przeprowadzone badanie na zawartość alkoholu w organizmie sprawcy zdarzenia wykazało ponad 1,2 promila alkoholu – poinformował oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie. – Policjanci zatrzymali kierującemu prawo jazdy i został ukarany mandatem karnym w wysokości 2500 złotych.

Za jazdę w stanie nietrzeźwości 28-letniemu kierowcy opla grozi do 3 lat pozbawienia wolności, wysoka grzywna i zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze posty

Tyrowo przerwało zwycięską passę Miłakowa, Iskra rozgromiła Pogrom

PIŁKA NOŻNA. Piłkarze naszych drużyn strzelali aż miło na boiskach klasy A i B. Na Estadio Toronto zawodnicy LKS Tyrowo przerwali zwycięską passę MKS Miłakowo. W klasie B aż czternaście goli strzeliła Iskra Smykówko.

Wrócił “Nowik” i dał Sokołowi zwycięstwo, Huragan strzelił cztery gole i przegrał

PIŁKA NOŻNA. Kormoran ambitnie walczy o utrzymanie i w 26. kolejce okręgówki pokonał Drwęcę. O jedną bramkę lepszy od Ossy na własnym stadionie był Sokół. Jeden gol mniej z dziewięciu strzelonych w Rudzienicach przyniósł porażkę Huraganowi.

Ostródzcy strażacy są cenieni w regionie, spotkali się na Dniu Strażaka

OSTRÓDA. W ostatnich latach jest popyt na dowódców z KP PSP Ostróda. Świadczy to o dobrej robocie jaką na co dzień wykonują ostródzcy strażacy. Na placu przed Starostwem Powiatowym w Ostródzie w niedzielę świętowano Dzień Strażaka.

Ostródzianie wysoko przegrali pierwszy mecz barażowy o LOTTO Superligę

TENIS STOŁOWY. Już w pierwszym spotkaniu barażu o awans do LOTTO Superligi zespół Energi-Morliny Ostróda stracił na to szansę. Ostródzianie wysoko przegrali u siebie z Villa Verde KS Olesno.
- Reklama -Portal Informacyjny | Ostróda i okolice - Reklama

Kolorowy peleton w pełnym słońcu “zakręcił” na najwyższą górę Warmii i Mazur

GMINA OSTRÓDA. Miło było popatrzeć jak na długości kilku kilometrów rozciągał się wielki kolorowy wąż kolarski. Było to na drodze z Kajkowa do Wysokiej Wsi. Blisko 600 rowerzystów pojechało w 23. Rodzinnym Rajdzie Rowerowym Dylewska Góra.

Dzieci z miasta i gminy Ostróda rozpoczęły 34. Ostródzkie Biegi Uliczne [FOTO]

BIEGI. Na stadionie lekkoatletyczny przy ul. Wyszyńskiego rozpoczął się dwudniowy festiwali biegania 34. Ostródzkie Biegi Uliczne. W pierwszej części ostródzkiego biegania na tartanie rywalizowali uczniowie szkół podstawowych.

Musisz przeczytać

Tyrowo przerwało zwycięską passę Miłakowa, Iskra rozgromiła Pogrom

PIŁKA NOŻNA. Piłkarze naszych drużyn strzelali aż miło na boiskach klasy A i B. Na Estadio Toronto zawodnicy LKS Tyrowo przerwali zwycięską passę MKS Miłakowo. W klasie B aż czternaście goli strzeliła Iskra Smykówko.

Wrócił “Nowik” i dał Sokołowi zwycięstwo, Huragan strzelił cztery gole i przegrał

PIŁKA NOŻNA. Kormoran ambitnie walczy o utrzymanie i w 26. kolejce okręgówki pokonał Drwęcę. O jedną bramkę lepszy od Ossy na własnym stadionie był Sokół. Jeden gol mniej z dziewięciu strzelonych w Rudzienicach przyniósł porażkę Huraganowi.
- Reklama -

Może Ci się spodobaćPOWIĄZANE
Polecane dla Ciebie