SportOstródzianie z przytupem zaczęli rundę rewanżową, w Szczecinie wygrali...

Ostródzianie z przytupem zaczęli rundę rewanżową, w Szczecinie wygrali do zera

-

- Reklama -

TENIS STOŁOWY. Niewiele ponad dwie godziny, tylko cztery stracone sety i mecz wygrany bez straty punktu. Mocnym akcentem zespół Energa-Morliny Ostróda rozpoczął rundę rewanżową rozgrywek I ligi.

Łukasz Sokołowski (z lewej) i Michał Małachowski w Szczecinie zdobyli komplet punktów / Fot. Marcin Tchórz

Pewnym zwycięstwem pingpongiści Energa-Morliny rozpoczęli rundę rewanżową sezonu 2023/24 i walkę o awans do LOTTO Superligi. Na dobry początek czwórka z Ostródy – Kacper Petaś, Kuba Kwapiś, Michał Małąchowski i Łukasz Sokołowski – z trenerem Tomaszem Sposobem wybrali się do Szczecina. W stolicy województwa zachodniopomorskiego ostródzianie zmierzyli się z ostatnim w pierwszoligowej klasyfikacji Griffin’s Spin. Szczecinianie do tej pory nie zdobyli punktu i po sobotnim spotkaniu nic w tej kwestii się nie zmieniło.

Wiceliderzy z Ostródy pojechali po ósme w tym sezonie zwycięstwo i z szacunkiem należnym rywalowi zrealizowali plan. Ostródzianie w Szczecinie przy stołach dominowali od pierwszej do ostatniej akcji meczu i zrobili zwycięski krok w kierunku wyznaczonego celu, jakim w rundzie rewanżowej jest miejsce gwarantujące udział w barażach o awans do LOTTO Superligi.

– Naszym planem na mecz w Szczecinie było zwycięstwo, chłopaki zrobili swoje, wykonali zadanie, stracili zaledwie cztery sety, spotkanie od początku do końca kontrolowane przez nas, regulaminowe ponad dwie godziny przy stołach i można szykujemy się do następnego ligowego pojedynku – skomentował Tomasz Sposób, trener Energa-Morliny Ostróda.

Kolejny mecz ostródzianie zagrają w hali OCSiR, w sobotę (20 stycznia) o godz. 16 podejmą UKS Top Solec Kujawski.

Griffin's Spin Szczecin - Energa-Morliny Ostróda 0:10 
Punkty dla Energa-Morliny: Petaś 2,5; Małachowski 2,5; Kwapiś 2,5; Sokołowski 2,5

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze posty

Tyrowo przerwało zwycięską passę Miłakowa, Iskra rozgromiła Pogrom

PIŁKA NOŻNA. Piłkarze naszych drużyn strzelali aż miło na boiskach klasy A i B. Na Estadio Toronto zawodnicy LKS Tyrowo przerwali zwycięską passę MKS Miłakowo. W klasie B aż czternaście goli strzeliła Iskra Smykówko.

Wrócił “Nowik” i dał Sokołowi zwycięstwo, Huragan strzelił cztery gole i przegrał

PIŁKA NOŻNA. Kormoran ambitnie walczy o utrzymanie i w 26. kolejce okręgówki pokonał Drwęcę. O jedną bramkę lepszy od Ossy na własnym stadionie był Sokół. Jeden gol mniej z dziewięciu strzelonych w Rudzienicach przyniósł porażkę Huraganowi.

Ostródzcy strażacy są cenieni w regionie, spotkali się na Dniu Strażaka

OSTRÓDA. W ostatnich latach jest popyt na dowódców z KP PSP Ostróda. Świadczy to o dobrej robocie jaką na co dzień wykonują ostródzcy strażacy. Na placu przed Starostwem Powiatowym w Ostródzie w niedzielę świętowano Dzień Strażaka.

Ostródzianie wysoko przegrali pierwszy mecz barażowy o LOTTO Superligę

TENIS STOŁOWY. Już w pierwszym spotkaniu barażu o awans do LOTTO Superligi zespół Energi-Morliny Ostróda stracił na to szansę. Ostródzianie wysoko przegrali u siebie z Villa Verde KS Olesno.
- Reklama -Portal Informacyjny | Ostróda i okolice - Reklama

Kolorowy peleton w pełnym słońcu “zakręcił” na najwyższą górę Warmii i Mazur

GMINA OSTRÓDA. Miło było popatrzeć jak na długości kilku kilometrów rozciągał się wielki kolorowy wąż kolarski. Było to na drodze z Kajkowa do Wysokiej Wsi. Blisko 600 rowerzystów pojechało w 23. Rodzinnym Rajdzie Rowerowym Dylewska Góra.

Dzieci z miasta i gminy Ostróda rozpoczęły 34. Ostródzkie Biegi Uliczne [FOTO]

BIEGI. Na stadionie lekkoatletyczny przy ul. Wyszyńskiego rozpoczął się dwudniowy festiwali biegania 34. Ostródzkie Biegi Uliczne. W pierwszej części ostródzkiego biegania na tartanie rywalizowali uczniowie szkół podstawowych.

Musisz przeczytać

Tyrowo przerwało zwycięską passę Miłakowa, Iskra rozgromiła Pogrom

PIŁKA NOŻNA. Piłkarze naszych drużyn strzelali aż miło na boiskach klasy A i B. Na Estadio Toronto zawodnicy LKS Tyrowo przerwali zwycięską passę MKS Miłakowo. W klasie B aż czternaście goli strzeliła Iskra Smykówko.

Wrócił “Nowik” i dał Sokołowi zwycięstwo, Huragan strzelił cztery gole i przegrał

PIŁKA NOŻNA. Kormoran ambitnie walczy o utrzymanie i w 26. kolejce okręgówki pokonał Drwęcę. O jedną bramkę lepszy od Ossy na własnym stadionie był Sokół. Jeden gol mniej z dziewięciu strzelonych w Rudzienicach przyniósł porażkę Huraganowi.
- Reklama -

Może Ci się spodobaćPOWIĄZANE
Polecane dla Ciebie