SportJulka Szarmach wróciła z brązowym medalem z 3. Grand...

Julka Szarmach wróciła z brązowym medalem z 3. Grand Prix Polski młodzików

-

- Reklama -

TENIS STOŁOWY. Dolnośląskie Szczawno Zdrój było szczęśliwe dla pingpongistów Energi-Morliny Ostróda. Podczas rozgrywanego tam turnieju 3. Grand Prix Polski młodzików miejsce na podium wywalczyła Julia Szarmach.

Za dobry występ w Szczawnie Zdroju koledzy klubowi nosili Julkę Szarmach na rękach / Fot. Archiwum klubu

Aż na Dolny Śląsk pojechali młodzicy ostródzkiej Energi-Morliny po punkty klasyfikacyjne do mistrzostw kraju w tej kategorii wiekowej. 3. turniej Grand Prix Polski był ostatnią szansą na zapunktowanie. Doskonale tę okazję wykorzystała Julia Szarmach. Podopieczna taty Bartosza i wujka Karola Szarmachów w Szczawnie Zdroju do pojedynku półfinałowego odprawiała z kwitkiem kolejne turniejowe rywalki. Dopiero w pojedynku o finał musiała uznać wyższość zawodniczki KS AZS Wrocław Julii Zalewskiej. Wrocławianka pokonał pingpongistkę Energi-Morliny 3:1, a później wygrała finałową konfrontację. Julia Szarmach start na Dolnym Śląsku zakończyła z brązowym medalem.

W Szczawnie Zdroju o punkty walczyli też Antoni Szarmach i Kajetan Tyszkowski. Pierwszy z wymienionych ostródzian występy zakończył w przedziale miejsc 25.-32, a drugi został sklasyfikowany na pozycjach 41-48.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze posty

Tyrowo przerwało zwycięską passę Miłakowa, Iskra rozgromiła Pogrom

PIŁKA NOŻNA. Piłkarze naszych drużyn strzelali aż miło na boiskach klasy A i B. Na Estadio Toronto zawodnicy LKS Tyrowo przerwali zwycięską passę MKS Miłakowo. W klasie B aż czternaście goli strzeliła Iskra Smykówko.

Wrócił “Nowik” i dał Sokołowi zwycięstwo, Huragan strzelił cztery gole i przegrał

PIŁKA NOŻNA. Kormoran ambitnie walczy o utrzymanie i w 26. kolejce okręgówki pokonał Drwęcę. O jedną bramkę lepszy od Ossy na własnym stadionie był Sokół. Jeden gol mniej z dziewięciu strzelonych w Rudzienicach przyniósł porażkę Huraganowi.

Ostródzcy strażacy są cenieni w regionie, spotkali się na Dniu Strażaka

OSTRÓDA. W ostatnich latach jest popyt na dowódców z KP PSP Ostróda. Świadczy to o dobrej robocie jaką na co dzień wykonują ostródzcy strażacy. Na placu przed Starostwem Powiatowym w Ostródzie w niedzielę świętowano Dzień Strażaka.

Ostródzianie wysoko przegrali pierwszy mecz barażowy o LOTTO Superligę

TENIS STOŁOWY. Już w pierwszym spotkaniu barażu o awans do LOTTO Superligi zespół Energi-Morliny Ostróda stracił na to szansę. Ostródzianie wysoko przegrali u siebie z Villa Verde KS Olesno.
- Reklama -Portal Informacyjny | Ostróda i okolice - Reklama

Kolorowy peleton w pełnym słońcu “zakręcił” na najwyższą górę Warmii i Mazur

GMINA OSTRÓDA. Miło było popatrzeć jak na długości kilku kilometrów rozciągał się wielki kolorowy wąż kolarski. Było to na drodze z Kajkowa do Wysokiej Wsi. Blisko 600 rowerzystów pojechało w 23. Rodzinnym Rajdzie Rowerowym Dylewska Góra.

Dzieci z miasta i gminy Ostróda rozpoczęły 34. Ostródzkie Biegi Uliczne [FOTO]

BIEGI. Na stadionie lekkoatletyczny przy ul. Wyszyńskiego rozpoczął się dwudniowy festiwali biegania 34. Ostródzkie Biegi Uliczne. W pierwszej części ostródzkiego biegania na tartanie rywalizowali uczniowie szkół podstawowych.

Musisz przeczytać

Tyrowo przerwało zwycięską passę Miłakowa, Iskra rozgromiła Pogrom

PIŁKA NOŻNA. Piłkarze naszych drużyn strzelali aż miło na boiskach klasy A i B. Na Estadio Toronto zawodnicy LKS Tyrowo przerwali zwycięską passę MKS Miłakowo. W klasie B aż czternaście goli strzeliła Iskra Smykówko.

Wrócił “Nowik” i dał Sokołowi zwycięstwo, Huragan strzelił cztery gole i przegrał

PIŁKA NOŻNA. Kormoran ambitnie walczy o utrzymanie i w 26. kolejce okręgówki pokonał Drwęcę. O jedną bramkę lepszy od Ossy na własnym stadionie był Sokół. Jeden gol mniej z dziewięciu strzelonych w Rudzienicach przyniósł porażkę Huraganowi.
- Reklama -

Może Ci się spodobaćPOWIĄZANE
Polecane dla Ciebie