SportPierwszoligowcy Energa-Morliny pozdrawiają ze zgrupowania w Drzonkowie

Pierwszoligowcy Energa-Morliny pozdrawiają ze zgrupowania w Drzonkowie

-

- Reklama -

TENIS STOŁOWY. Tygodniowy obóz w Drzonkowie jest ostatnim wyjazdowym etapem przygotowań pingpongistów Energa-Morliny Ostróda. Nowy sezon rozgrywek I ligi ostródzianie zainaugurują 9 września.

Ostródzcy pingpongiści pozdrawiają ze zgrupowania w Drzonkowie / Fot. Archiwum

Niewiele ponad trzy tygodnie zostały do rozpoczęcia rozgrywek pierwszoligowych w sezonie 2023/24. Jednym z faworytów nadchodzącej rywalizacji może być zespół Energa-Morliny Ostróda. Ostródzianie – Kacper Petaś, Łukasz Sokołowski, Kuba Kwapiś, Michał Małachowski, Aleksander Majchrzak – z trenerem Tomaszem Sposobem od kilku dni trenują w ośrodku przygotowań w Drzonkowie. Tygodniowy pobyt w Lubuskiem jest ostatnim wyjazdowym etapem przygotowań do pierwszoligowych rozgrywek.

– Pobyt w Drzonkowie to przede wszystkim możliwość trenowania z wieloma sparingpartnerami – mówi Tomasz Sposób, szkoleniowiec Energa-Morliny. – Trenujemy na szesnastu stołach, mamy okazję treningu z reprezentantami Kazachstanu, którzy przebywają w Drzonkowie. Budujemy formę przed zbliżającymi się rozgrywkami.

Pierwsze spotkanie ligowe ostródzianie zagrają 9 września. W hali Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji sezon rozpoczną konfrontacją z Griffin’s-Spin Szczecin.

W drzonkowskim ośrodku przygotowań ostródzianie trenują na 16 stołach / Fot. Archiwum

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze posty

Tyrowo przerwało zwycięską passę Miłakowa, Iskra rozgromiła Pogrom

PIŁKA NOŻNA. Piłkarze naszych drużyn strzelali aż miło na boiskach klasy A i B. Na Estadio Toronto zawodnicy LKS Tyrowo przerwali zwycięską passę MKS Miłakowo. W klasie B aż czternaście goli strzeliła Iskra Smykówko.

Wrócił “Nowik” i dał Sokołowi zwycięstwo, Huragan strzelił cztery gole i przegrał

PIŁKA NOŻNA. Kormoran ambitnie walczy o utrzymanie i w 26. kolejce okręgówki pokonał Drwęcę. O jedną bramkę lepszy od Ossy na własnym stadionie był Sokół. Jeden gol mniej z dziewięciu strzelonych w Rudzienicach przyniósł porażkę Huraganowi.

Ostródzcy strażacy są cenieni w regionie, spotkali się na Dniu Strażaka

OSTRÓDA. W ostatnich latach jest popyt na dowódców z KP PSP Ostróda. Świadczy to o dobrej robocie jaką na co dzień wykonują ostródzcy strażacy. Na placu przed Starostwem Powiatowym w Ostródzie w niedzielę świętowano Dzień Strażaka.

Ostródzianie wysoko przegrali pierwszy mecz barażowy o LOTTO Superligę

TENIS STOŁOWY. Już w pierwszym spotkaniu barażu o awans do LOTTO Superligi zespół Energi-Morliny Ostróda stracił na to szansę. Ostródzianie wysoko przegrali u siebie z Villa Verde KS Olesno.
- Reklama -Portal Informacyjny | Ostróda i okolice - Reklama

Kolorowy peleton w pełnym słońcu “zakręcił” na najwyższą górę Warmii i Mazur

GMINA OSTRÓDA. Miło było popatrzeć jak na długości kilku kilometrów rozciągał się wielki kolorowy wąż kolarski. Było to na drodze z Kajkowa do Wysokiej Wsi. Blisko 600 rowerzystów pojechało w 23. Rodzinnym Rajdzie Rowerowym Dylewska Góra.

Dzieci z miasta i gminy Ostróda rozpoczęły 34. Ostródzkie Biegi Uliczne [FOTO]

BIEGI. Na stadionie lekkoatletyczny przy ul. Wyszyńskiego rozpoczął się dwudniowy festiwali biegania 34. Ostródzkie Biegi Uliczne. W pierwszej części ostródzkiego biegania na tartanie rywalizowali uczniowie szkół podstawowych.

Musisz przeczytać

Tyrowo przerwało zwycięską passę Miłakowa, Iskra rozgromiła Pogrom

PIŁKA NOŻNA. Piłkarze naszych drużyn strzelali aż miło na boiskach klasy A i B. Na Estadio Toronto zawodnicy LKS Tyrowo przerwali zwycięską passę MKS Miłakowo. W klasie B aż czternaście goli strzeliła Iskra Smykówko.

Wrócił “Nowik” i dał Sokołowi zwycięstwo, Huragan strzelił cztery gole i przegrał

PIŁKA NOŻNA. Kormoran ambitnie walczy o utrzymanie i w 26. kolejce okręgówki pokonał Drwęcę. O jedną bramkę lepszy od Ossy na własnym stadionie był Sokół. Jeden gol mniej z dziewięciu strzelonych w Rudzienicach przyniósł porażkę Huraganowi.
- Reklama -

Może Ci się spodobaćPOWIĄZANE
Polecane dla Ciebie