Na sygnaleLudzkie szczątki znalezione na Widoku to może być poszukiwany...

Ludzkie szczątki znalezione na Widoku to może być poszukiwany od lutego 38-latek

-

- Reklama -

GMINA OSTRÓDA. Części garderoby i klucze od mieszkania znalezione przy ludzkich szczątkach w Kajkowie mogą wskazywać, że denat to może być 38-letni mężczyzna poszukiwany od 4 lutego. To niepotwierdzone informacje.

Na razie nie wiadomo czyje szczątki zostały znalezione na Widoku / Fot. Marcin Tchórz

Makabrycznego odkrycia na podostródzkim osiedlu Widok w niedzielę dokonał spacerowicz. Ludzkie szczątki znajdowały w pobliżu prowadzonych właśnie wykopów. Pozostałości po ludzkim ciele były w stanie rozkładu. Praktycznie był to ludzki szkielet, który nie pozwalał na identyfikację czy należał do kobiety albo mężczyzny. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że ludzie zwłoki zostały rozszarpane przez dzikie zwierzęta.

Podczas prowadzonych przez policjantów czynności pod nadzorem prokuratura zabezpieczone zostały przedmioty i fragmenty odzieży znajdujące się przy szkielecie. Według nieoficjalnych informacji dowiedzieliśmy się, iż znajdowały się tam m.in. klucze do mieszkania. Prawdopodobnie mogły one należeć do 38-letniego mężczyzny, który zaginął 4 lutego i policja prowadziła jego poszukiwania.

Czy ludzkie szczątki znalezione na Widoku to poszukiwany 38-latek? W odpowiedzi na to pytanie mają pomóc badania DNA.

Makabrycznego odkrycia dokonano niedaleko od zabudowań / Fit. Marcin Tchórz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze posty

Tyrowo przerwało zwycięską passę Miłakowa, Iskra rozgromiła Pogrom

PIŁKA NOŻNA. Piłkarze naszych drużyn strzelali aż miło na boiskach klasy A i B. Na Estadio Toronto zawodnicy LKS Tyrowo przerwali zwycięską passę MKS Miłakowo. W klasie B aż czternaście goli strzeliła Iskra Smykówko.

Wrócił “Nowik” i dał Sokołowi zwycięstwo, Huragan strzelił cztery gole i przegrał

PIŁKA NOŻNA. Kormoran ambitnie walczy o utrzymanie i w 26. kolejce okręgówki pokonał Drwęcę. O jedną bramkę lepszy od Ossy na własnym stadionie był Sokół. Jeden gol mniej z dziewięciu strzelonych w Rudzienicach przyniósł porażkę Huraganowi.

Ostródzcy strażacy są cenieni w regionie, spotkali się na Dniu Strażaka

OSTRÓDA. W ostatnich latach jest popyt na dowódców z KP PSP Ostróda. Świadczy to o dobrej robocie jaką na co dzień wykonują ostródzcy strażacy. Na placu przed Starostwem Powiatowym w Ostródzie w niedzielę świętowano Dzień Strażaka.

Ostródzianie wysoko przegrali pierwszy mecz barażowy o LOTTO Superligę

TENIS STOŁOWY. Już w pierwszym spotkaniu barażu o awans do LOTTO Superligi zespół Energi-Morliny Ostróda stracił na to szansę. Ostródzianie wysoko przegrali u siebie z Villa Verde KS Olesno.
- Reklama -Portal Informacyjny | Ostróda i okolice - Reklama

Kolorowy peleton w pełnym słońcu “zakręcił” na najwyższą górę Warmii i Mazur

GMINA OSTRÓDA. Miło było popatrzeć jak na długości kilku kilometrów rozciągał się wielki kolorowy wąż kolarski. Było to na drodze z Kajkowa do Wysokiej Wsi. Blisko 600 rowerzystów pojechało w 23. Rodzinnym Rajdzie Rowerowym Dylewska Góra.

Dzieci z miasta i gminy Ostróda rozpoczęły 34. Ostródzkie Biegi Uliczne [FOTO]

BIEGI. Na stadionie lekkoatletyczny przy ul. Wyszyńskiego rozpoczął się dwudniowy festiwali biegania 34. Ostródzkie Biegi Uliczne. W pierwszej części ostródzkiego biegania na tartanie rywalizowali uczniowie szkół podstawowych.

Musisz przeczytać

Tyrowo przerwało zwycięską passę Miłakowa, Iskra rozgromiła Pogrom

PIŁKA NOŻNA. Piłkarze naszych drużyn strzelali aż miło na boiskach klasy A i B. Na Estadio Toronto zawodnicy LKS Tyrowo przerwali zwycięską passę MKS Miłakowo. W klasie B aż czternaście goli strzeliła Iskra Smykówko.

Wrócił “Nowik” i dał Sokołowi zwycięstwo, Huragan strzelił cztery gole i przegrał

PIŁKA NOŻNA. Kormoran ambitnie walczy o utrzymanie i w 26. kolejce okręgówki pokonał Drwęcę. O jedną bramkę lepszy od Ossy na własnym stadionie był Sokół. Jeden gol mniej z dziewięciu strzelonych w Rudzienicach przyniósł porażkę Huraganowi.
- Reklama -

Może Ci się spodobaćPOWIĄZANE
Polecane dla Ciebie