SportTrzypunktowa przewaga liderów z Grunwaldu, już prawie wszyscy wygrali...

Trzypunktowa przewaga liderów z Grunwaldu, już prawie wszyscy wygrali mecze

-

- Reklama -

TENIS STOŁOWY. W rywalizacji ALTS o drużynowe mistrzostwo Ostródy klaruje się powoli lista drużyn, które w drugiej części sezonu powalczą w I lidze. Coraz więcej ekip ma już na koncie zdobycze punktowe.

Flesz odniósł pewne zwycięstwo w 7. kolejce spotkań ALTS / Fot. Archiwum organizatora

Podczas 7. kolejki spotkań Amatorskiej Ligi Tenis Stołowego w hali Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji było kilka spotkań, w których zespoły podzieliły się punktami. Tym razem remisowy klimat panował małej sali OCSiR. Tam przyszło grać dwóm drużynom Grunwaldu. Grunwaldzkie dwójka i trójka zagrały na remis w konfrontacjach odpowiednio z Dywitami i Radissonem Ostróda.

Po siedmiu seriach spotkań prawie 17 z 18 uczestniczących ekip miało okazję już radować się ze swoich zwycięskich występów. Na razie smaku zwycięstwa nie zaznali jeszcze juniorzy z Table 4Fun Gwiździny, ale to młodzi chłopcy i w rywalizacji ALTS jeszcze wszystko przed nimi. Podczas 7. kolejki przy stołach nie dane było zagrać pingpongistom EM Ostróda, ponieważ ich mecz z Ośrodkiem Faltyjanki został przełożony.

Wyniki 7. kolejki spotkań ALTS: Geo-Ino Morąg – Polkard 3:7, Table 4Fun Gwiździny I – Budom Orneta 6:4, Table 4Fun Gwiździny Junior – Flesz 0:10, Auto Serwis Iława Team – Szybcy i Wściekli 10:0, Erjot Plandeki – Grunwald I 2:8, Serwo Ostróda – Lucrativus 8:2, Dywity – Grunwald II 5:5, Radisson Ostróda – Grunwald III 5:5; spotkanie z 6. kolejki: Lucrativus – Erjot Plandeki 0:10.
Pingpongiści Grunwaldu II podzielili się punktami w 7. kolejce / Fot. Archiwum organizatora

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze posty

Tyrowo przerwało zwycięską passę Miłakowa, Iskra rozgromiła Pogrom

PIŁKA NOŻNA. Piłkarze naszych drużyn strzelali aż miło na boiskach klasy A i B. Na Estadio Toronto zawodnicy LKS Tyrowo przerwali zwycięską passę MKS Miłakowo. W klasie B aż czternaście goli strzeliła Iskra Smykówko.

Wrócił “Nowik” i dał Sokołowi zwycięstwo, Huragan strzelił cztery gole i przegrał

PIŁKA NOŻNA. Kormoran ambitnie walczy o utrzymanie i w 26. kolejce okręgówki pokonał Drwęcę. O jedną bramkę lepszy od Ossy na własnym stadionie był Sokół. Jeden gol mniej z dziewięciu strzelonych w Rudzienicach przyniósł porażkę Huraganowi.

Ostródzcy strażacy są cenieni w regionie, spotkali się na Dniu Strażaka

OSTRÓDA. W ostatnich latach jest popyt na dowódców z KP PSP Ostróda. Świadczy to o dobrej robocie jaką na co dzień wykonują ostródzcy strażacy. Na placu przed Starostwem Powiatowym w Ostródzie w niedzielę świętowano Dzień Strażaka.

Ostródzianie wysoko przegrali pierwszy mecz barażowy o LOTTO Superligę

TENIS STOŁOWY. Już w pierwszym spotkaniu barażu o awans do LOTTO Superligi zespół Energi-Morliny Ostróda stracił na to szansę. Ostródzianie wysoko przegrali u siebie z Villa Verde KS Olesno.
- Reklama -Portal Informacyjny | Ostróda i okolice - Reklama

Kolorowy peleton w pełnym słońcu “zakręcił” na najwyższą górę Warmii i Mazur

GMINA OSTRÓDA. Miło było popatrzeć jak na długości kilku kilometrów rozciągał się wielki kolorowy wąż kolarski. Było to na drodze z Kajkowa do Wysokiej Wsi. Blisko 600 rowerzystów pojechało w 23. Rodzinnym Rajdzie Rowerowym Dylewska Góra.

Dzieci z miasta i gminy Ostróda rozpoczęły 34. Ostródzkie Biegi Uliczne [FOTO]

BIEGI. Na stadionie lekkoatletyczny przy ul. Wyszyńskiego rozpoczął się dwudniowy festiwali biegania 34. Ostródzkie Biegi Uliczne. W pierwszej części ostródzkiego biegania na tartanie rywalizowali uczniowie szkół podstawowych.

Musisz przeczytać

Tyrowo przerwało zwycięską passę Miłakowa, Iskra rozgromiła Pogrom

PIŁKA NOŻNA. Piłkarze naszych drużyn strzelali aż miło na boiskach klasy A i B. Na Estadio Toronto zawodnicy LKS Tyrowo przerwali zwycięską passę MKS Miłakowo. W klasie B aż czternaście goli strzeliła Iskra Smykówko.

Wrócił “Nowik” i dał Sokołowi zwycięstwo, Huragan strzelił cztery gole i przegrał

PIŁKA NOŻNA. Kormoran ambitnie walczy o utrzymanie i w 26. kolejce okręgówki pokonał Drwęcę. O jedną bramkę lepszy od Ossy na własnym stadionie był Sokół. Jeden gol mniej z dziewięciu strzelonych w Rudzienicach przyniósł porażkę Huraganowi.
- Reklama -

Może Ci się spodobaćPOWIĄZANE
Polecane dla Ciebie