RegionKoledzy i byli rywale trzynasty raz przy stołach uczczą...

Koledzy i byli rywale trzynasty raz przy stołach uczczą pamięć “Kazika”

-

- Reklama -

TENIS STOŁOWY. Kazimierz Sochacki przez niemal całe życie był związany z ostródzkim tenisem stołowym. Od 13 lat nie ma “Kazika” wśród wśród nas. W sobotę w hali OCSiR rozegrany zostanie 13. Memoriał Kazimierza Sochackiego. Zapraszamy.

Henryk Tadejewski dobrze znał się z Kazimierzem Sochackim / Fot. Marcin Tchórz

Hala Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji była ostatnim miejscem pracy Kazimierza Sochackiego. “Kazik” w swoim niedługim życiu pokonał wielu rywali przy pingpongowym stole. Niestety w grudniu 2010 roku przedwcześnie przegrał ten najważniejszy bój o życie. Zmarł po długiej chorobie.

Po jego śmierci przyjaciele, znajomi i rywale postanowili uczcić pamięć popularnego w środowisku “Kazika”. W jego ostatnim miejscu pracy – hali OCSiR – od kilkunastu rozgrywany jest Memoriał Kazimierza Sochackiego. Na 13. edycję zapraszamy już w najbliższą sobotę (9 grudnia). Zmagania pingpongistów rozpoczną się o godz. 10. Rywalizacja odbędzie się w sześciu kategoriach wiekowych.

Najmłodsi podczas tych zawodów dowiedzą się kim był Kazimierz Sochacki, zatem memoriał to zabawa i nauka współzawodnictwa w jednym. Natomiast starsi uczestnicy przy okazji rywalizacji będą mieli powód do wspomnień o “Kaziku”. Zapraszamy w sobotę do hali OCSiR przy ul. Kościuszki. Wstęp wolny.

Fot. Archiwum organizatora

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze posty

Tyrowo przerwało zwycięską passę Miłakowa, Iskra rozgromiła Pogrom

PIŁKA NOŻNA. Piłkarze naszych drużyn strzelali aż miło na boiskach klasy A i B. Na Estadio Toronto zawodnicy LKS Tyrowo przerwali zwycięską passę MKS Miłakowo. W klasie B aż czternaście goli strzeliła Iskra Smykówko.

Wrócił “Nowik” i dał Sokołowi zwycięstwo, Huragan strzelił cztery gole i przegrał

PIŁKA NOŻNA. Kormoran ambitnie walczy o utrzymanie i w 26. kolejce okręgówki pokonał Drwęcę. O jedną bramkę lepszy od Ossy na własnym stadionie był Sokół. Jeden gol mniej z dziewięciu strzelonych w Rudzienicach przyniósł porażkę Huraganowi.

Ostródzcy strażacy są cenieni w regionie, spotkali się na Dniu Strażaka

OSTRÓDA. W ostatnich latach jest popyt na dowódców z KP PSP Ostróda. Świadczy to o dobrej robocie jaką na co dzień wykonują ostródzcy strażacy. Na placu przed Starostwem Powiatowym w Ostródzie w niedzielę świętowano Dzień Strażaka.

Ostródzianie wysoko przegrali pierwszy mecz barażowy o LOTTO Superligę

TENIS STOŁOWY. Już w pierwszym spotkaniu barażu o awans do LOTTO Superligi zespół Energi-Morliny Ostróda stracił na to szansę. Ostródzianie wysoko przegrali u siebie z Villa Verde KS Olesno.
- Reklama -Portal Informacyjny | Ostróda i okolice - Reklama

Kolorowy peleton w pełnym słońcu “zakręcił” na najwyższą górę Warmii i Mazur

GMINA OSTRÓDA. Miło było popatrzeć jak na długości kilku kilometrów rozciągał się wielki kolorowy wąż kolarski. Było to na drodze z Kajkowa do Wysokiej Wsi. Blisko 600 rowerzystów pojechało w 23. Rodzinnym Rajdzie Rowerowym Dylewska Góra.

Dzieci z miasta i gminy Ostróda rozpoczęły 34. Ostródzkie Biegi Uliczne [FOTO]

BIEGI. Na stadionie lekkoatletyczny przy ul. Wyszyńskiego rozpoczął się dwudniowy festiwali biegania 34. Ostródzkie Biegi Uliczne. W pierwszej części ostródzkiego biegania na tartanie rywalizowali uczniowie szkół podstawowych.

Musisz przeczytać

Tyrowo przerwało zwycięską passę Miłakowa, Iskra rozgromiła Pogrom

PIŁKA NOŻNA. Piłkarze naszych drużyn strzelali aż miło na boiskach klasy A i B. Na Estadio Toronto zawodnicy LKS Tyrowo przerwali zwycięską passę MKS Miłakowo. W klasie B aż czternaście goli strzeliła Iskra Smykówko.

Wrócił “Nowik” i dał Sokołowi zwycięstwo, Huragan strzelił cztery gole i przegrał

PIŁKA NOŻNA. Kormoran ambitnie walczy o utrzymanie i w 26. kolejce okręgówki pokonał Drwęcę. O jedną bramkę lepszy od Ossy na własnym stadionie był Sokół. Jeden gol mniej z dziewięciu strzelonych w Rudzienicach przyniósł porażkę Huraganowi.
- Reklama -

Może Ci się spodobaćPOWIĄZANE
Polecane dla Ciebie