RegionSiedmiu kandydatów na burmistrza Ostródy zgodziło się na udział...

Siedmiu kandydatów na burmistrza Ostródy zgodziło się na udział w debacie

-

- Reklama -

OSTRÓDA. Siedmiu z ośmiu kandydatów na urząd burmistrza Ostródy weźmie udział w debacie organizowanej przez NOS Portal. Transmisja pierwszej w historii miasta debaty odbędzie się 3 kwietnia o godz. 19 na profilu FB NOS Portal.

Siódemka kandydatów z tego grona wyraziło zainteresowanie udziałem w naszej debacie / Fot. Archiwum organizatora

Tadeusz Bera, Włodzimierz Brodiuk, Rafał Dąbrowski, Ryszard Kowalski, Stanisław Orzechowski, Krystyna Siemieńska i Kinga Wiśniewska. Siedmioro kandydatów na burmistrza Ostródy zgodziło się na udział w debacie, na którą zapraszamy w najbliższą środę (3 kwietnia). Z naszego zaproszenia nie chce skorzystać jeden z ośmiorga kandydatów.

Szykuje się wydarzenia jakiego jeszcze nie byliśmy świadkami w ponadtrzydziestoletniej historii samorządowej Ostródy. Nie z bilbordów reklamowych, nie ze słupów ogłoszeniowych, nie z internetowych publikacji w mediach społecznościowych, ale z ust kandydatów usłyszymy jaki mają pomysł na pięcioletnie zarządzanie naszym miastem.

Chcemy nam wszystkim ułatwić wybór, żeby nasze miasto z okresu zwijania się, wróciło do epoki rozwoju. Jeśli zależy Wam na dobru Ostródy zapraszamy do obejrzenia środowej debaty.

W środę (3 kwietnia) o godz. 19 na profilu FB NOS Portal porozmawiamy o przyszłości Ostródy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze posty

Piłkarski weekend: Sokół u siebie z Unią, niepokonany wiosną Huragan zagra z Płomieniem

PIŁKA NOŻNA. O siedemnaste ligowe zwycięstwo w tym sezonie powalczą piłkarze Sokoła Ostróda. W klasie okręgowej zwycięską passę wiosna będą chcieli podtrzymać piłkarze z Morąga. Zobaczcie kto z kim zagra w ten weekend w okręgówce, klasach A i B.

Uczniowie z SP Szyldak wiedzą najwięcej o parkach krajobrazowych Polski

GMINA OSTRÓDA. W Krutyniu, tam gdzie jest siedziba Mazurskiego Parku Krajobrazowego rozegrany został dwudniowy finał wojewódzki konkursu "Poznajmy Parki Krajobrazowe Polski". Najlepsi byli uczniowie z SP Szyldak, wygrali drużynowo i indywidualnie.

W niedzielę będzie Flaszka do zrobienia na Wzgórzach Dylewskich, początek o 13

GMINA OSTRÓDA. Stowarzyszenie Miłośników Wzgórz Dylewskich w niedzielne popołudnie zaprasza na Flaszkę. Tak nazwali wiosenne sprzątanie okolicy, gdzie wśród zebranych odpadów dominują butelki po różnych trunkach.

Uczniowie z gminnych szkół mają dużą wiedzę o szlaku i meandrującej Drwęcy

GMINA OSTRÓDA. Rzeka Drwęca u swoich źródeł zawija się i meandruje otaczając urokliwe okolice gminy Ostróda. Uczniowie z gminnych szkół mieli okazję wykazać się wiedzą podczas konkursu "Szlakiem Drwęcy".
- Reklama -Portal Informacyjny | Ostróda i okolice - Reklama

Wirginia Ezeobi z SP Szyldak finalistką konkursu Akademii Wiedzy o Prawie

GMINA OSTRÓDA. W Warszawie odbył się finał krajowy ogólnopolskiego konkursu - Akademia Wiedzy o Prawie. Jedną z finalistek była uczennica Szkoły Podstawowej w Szyldaku Wirginia Ezeobi.

Nowoczesna księgarnia ubogaci wnętrze Muzeum Bitwy pod Grunwaldem

GMINA GRUNWALD. W Muzeum Bitwy pod Grunwaldem niezagospodarowana dotąd przestrzeń zostanie przekształcona w nowoczesną księgarnię. Będzie to miejsce spotkań miłośników historii, literatury i kultury.

Musisz przeczytać

Piłkarski weekend: Sokół u siebie z Unią, niepokonany wiosną Huragan zagra z Płomieniem

PIŁKA NOŻNA. O siedemnaste ligowe zwycięstwo w tym sezonie powalczą piłkarze Sokoła Ostróda. W klasie okręgowej zwycięską passę wiosna będą chcieli podtrzymać piłkarze z Morąga. Zobaczcie kto z kim zagra w ten weekend w okręgówce, klasach A i B.

Uczniowie z SP Szyldak wiedzą najwięcej o parkach krajobrazowych Polski

GMINA OSTRÓDA. W Krutyniu, tam gdzie jest siedziba Mazurskiego Parku Krajobrazowego rozegrany został dwudniowy finał wojewódzki konkursu "Poznajmy Parki Krajobrazowe Polski". Najlepsi byli uczniowie z SP Szyldak, wygrali drużynowo i indywidualnie.
- Reklama -

Może Ci się spodobaćPOWIĄZANE
Polecane dla Ciebie