PlebiscytProwadzi młody wojownik przed piłkarzem ręcznym i dziewczyną z...

Prowadzi młody wojownik przed piłkarzem ręcznym i dziewczyną z motocrossu

-

- Reklama -Portal Informacyjny | Ostróda i okolice - Reklama

PLEBISCYT. Dobrze zakręciło się głosowanie na lajki podczas 25. Plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca Powiatu Ostródzkiego. W głównej kategorii liderem jest młody fighter z ostródzkiej Akademii Młodego Wojownika.

Filip Chełchowski (z prawej) ze starostą ostródzkim Andrzejem Wiczkowskim był laureatem ostatniego plebiscytu / Fot. Dawid Foto Studio

Honorowy patronat starosty ostródzkiego Andrzeja Wiczkowskiego, a sponsorem tytularnym jest Animex-Morliny reprezentowany przez dyrektora zarządzającego Zbigniewa Nidzgorskiego. W doborowym towarzystwie docenimy osiągnięcia i pracę sportowców z powiatu ostródzkiego.

W poniedziałek ruszył wyścig na lajki podczas 25. Plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca Powiatu Ostródzkiego. I trzeba przyznać, że sympatycy naszych nominowanych sportowców zrobili robotę. Było to używając szkolnego języka: „z buta wjeżdżam”. Serwer się rozgrzał, ale jest w stanie przyjąć przynajmniej trzykrotnie mocniejsze natężenie. Tak że szanowni kibice, facebookowi fani naszych sportowców, namawiajcie swoich znajomych na oddawanie głosów na waszym sportowych znajomych.

KLIMATYZATOR, TATUAŻE, WEEKEND W HOTELU ZAMEK RYN

Jak widzicie wyżej grono sponsorów mamy zacne i dziękujemy im za zaufanie. Tymczasem nasi dobrodzieje przygotowali dla Was fajne nagrody. Rozdamy je pośród tych, którzy oddadzą głos na nominowanych i polubią nasz profil NOS Portal. Ostródzka firma PREPRIM funduje klimatyzator szwedzkiej produkcji Innova. Studio tatuażu Golden Rose Tattoo przygotowało dwa vouchery na zrobienie sobie dzieła sztuki na ciele. I od Hotelu Anders w Starych Jabłonkach mamy zaproszenie dla dwóch osób na weekend w czterogwiazdkowym Hotelu Zamek Ryn.

Tak że za jednego lajka możecie stać się posiadaczami którejś z tych nagród. Nie ziewajcie, klikajcie i lajkujcie.

GRAPPLING PRZED PIŁKĄ RĘCZNĄ I MOTOCROSSEM

W facebookowym wyścigu na najpopularniejszego sportowca powiatu ostródzkiego po dwóch dniach głosowania najwięcej głosów oddanych zostało na Filipa Chełchowskiego z Akademii Młodego Wojownika Ostróda. Jednak po piętach młodzianowi depcze ulubieniec morąskich kibiców piłki ręcznej, bramkarz drugoligowej Jedynki KODO Morąg Adrian Zalewski. I na razie na trzeci stopień podium na głosach internautów wjechała motocyklistka AMK Drwęca Ostróda Anna Jabłońska.

Aktualne wyniki TUTAJ.

Znając specyfikę głosowań wiemy, że klasyfikacja do 9 lutego do godz. 23.59 może się jeszcze wywrócić do góry nogami. I o to chodzi w naszej zabawie.

Równolegle trwa też głosowanie na Piłkarza Powiatu i w tej trzeba przyznać, że liczba głosów i zasięgi przeszły nasze oczekiwania. Widać jednak, że są rezerwy i możecie jeszcze lepiej. Po dwóch dniach najlepsi na facebookowej murawie NOS Portal są piłkarze z klubów klasy A. Najwięcej kibiców na tę chwilę ma Dawid Szpejna, kapitan i człowiek orkiestra w Velu Dąbrówno. Jednak musi się oglądać za siebie, ponieważ mocno naciskają z tyłu zawodnicy MKS Miłakowo drugi Tomasz Segin i trzeci Piotr Kuper.

Wyniki głosowania na piłkarza TUTAJ.

Trwają też wybory najpopularniejszego Klubu Sportowego Powiatu Ostródzkiego. W tej klasyfikacji od początku prowadzi Akademia Piłkarska Ostróda. Pamiętamy we wcześniejszych plebiscytach, że już też tak bywało i nie udawało się wygrać. Zatem sympatycy ostródzkiej „APki” muszą być czujni jak ważki w locie i do końca trzymać palce w okolicach lajków. Drugie miejsce w tej klasyfikacji na razie zajmuje AMK Enduro Grunwald, a trzeci jest Vel Dąbrówno. Tak że zabawa trwa i kręci się w najlepsze.

Klasyfikacja głosowanie na kluby TUTAJ.

Głosowania we wszystkich kategoriach kończą się 9 lutego o godz. 23.59. Wyniki i 16 laureatów 25. Plebiscytu na Najpopularniejszych Sportowców Ostródy 2022 poznali podczas Gali i Balu Sportowca. Odbędzie się on 17 lutego, początek o godz. 19, w Hotelu Anders w Starych Jabłonkach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze posty

Wybierzcie Radę Osiedla Centrum, na wybory zapraszamy 4 grudnia

W najbliższy poniedziałek (4 grudnia) niektórych ostródzian czekają kolejne wybory. Do urny wyborczej pójdą mieszkańcy Ostródy, którzy wybiorą Radę Osiedla Centrum.

Dzięki niebiesko-zielonym grantom Pietrzwałd zwiększy lokalne zasoby wody

Ponad 50 tys. zł kosztowało utworzenie zbiornika wodnego do retencjonowania wód deszczowych i roztopowych w Pietrzwałdzie. Pomocne były pieniądze z niebiesko-zielonych grantów od marszałka województwa.

Zagłosujcie na sześć nominacji w plebiscycie organizowanym przez WMZPN

Anna Gliszczyńska, Paweł Dawidowicz, Łukasz Goździejwski, Dawid Idzikowski, Grzegorz Sobotka i turniej Ostróda Cup. Namawiamy do zagłosowania na tych sześć naszych nominacji w plebiscycie WMZPN.

Prezes ostródzkiego klubu piłkarskiego zatrzymany przez funkcjonariuszy KAS

Od kilku dni funkcjonariusze KAS wspólnie z policją w kilku województwach zatrzymują osoby powiązane z grupą organizującą nielegalne gry hazardowe. W Ostródzie zatrzymany został m.in. Tomasz H., działacz klubu piłkarskiego.
- Reklama -Portal Informacyjny | Ostróda i okolice - Reklama

W przyszłym roku będzie większość Wojewódzkich Autobusowych Linii Komunikacyjnych

Samorząd Województwa kontynuuje i rozwija rozpoczęty w 2021 roku program Wojewódzkich Autobusowych Linii Komunikacyjnych. Większość połączeń zostanie utrzymanych w 2024 roku.

Ostródzcy karatecy powalczyli na szóstkę w zawodach IKO Warsaw Open

Pojechali na podbój stolicy i jak chcieli tak zrobili. Karatecy z Ostródy aż sześć razy stawali na podium podczas zawodów IKO Warsaw Open. Rosną następcy Natalii Stachowicz i Jakuba Żeguni.

Musisz przeczytać

Wybierzcie Radę Osiedla Centrum, na wybory zapraszamy 4 grudnia

W najbliższy poniedziałek (4 grudnia) niektórych ostródzian czekają kolejne wybory. Do urny wyborczej pójdą mieszkańcy Ostródy, którzy wybiorą Radę Osiedla Centrum.

Dzięki niebiesko-zielonym grantom Pietrzwałd zwiększy lokalne zasoby wody

Ponad 50 tys. zł kosztowało utworzenie zbiornika wodnego do retencjonowania wód deszczowych i roztopowych w Pietrzwałdzie. Pomocne były pieniądze z niebiesko-zielonych grantów od marszałka województwa.
- Reklama -

Może Ci się spodobaćPOWIĄZANE
Polecane dla Ciebie