PlebiscytProwadzi młody wojownik przed piłkarzem ręcznym i dziewczyną z...

Prowadzi młody wojownik przed piłkarzem ręcznym i dziewczyną z motocrossu

-

- Reklama -Portal Informacyjny | Ostróda i okolice - Reklama

PLEBISCYT. Dobrze zakręciło się głosowanie na lajki podczas 25. Plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca Powiatu Ostródzkiego. W głównej kategorii liderem jest młody fighter z ostródzkiej Akademii Młodego Wojownika.

Filip Chełchowski (z prawej) ze starostą ostródzkim Andrzejem Wiczkowskim był laureatem ostatniego plebiscytu / Fot. Dawid Foto Studio

Honorowy patronat starosty ostródzkiego Andrzeja Wiczkowskiego, a sponsorem tytularnym jest Animex-Morliny reprezentowany przez dyrektora zarządzającego Zbigniewa Nidzgorskiego. W doborowym towarzystwie docenimy osiągnięcia i pracę sportowców z powiatu ostródzkiego.

W poniedziałek ruszył wyścig na lajki podczas 25. Plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca Powiatu Ostródzkiego. I trzeba przyznać, że sympatycy naszych nominowanych sportowców zrobili robotę. Było to używając szkolnego języka: „z buta wjeżdżam”. Serwer się rozgrzał, ale jest w stanie przyjąć przynajmniej trzykrotnie mocniejsze natężenie. Tak że szanowni kibice, facebookowi fani naszych sportowców, namawiajcie swoich znajomych na oddawanie głosów na waszym sportowych znajomych.

KLIMATYZATOR, TATUAŻE, WEEKEND W HOTELU ZAMEK RYN

Jak widzicie wyżej grono sponsorów mamy zacne i dziękujemy im za zaufanie. Tymczasem nasi dobrodzieje przygotowali dla Was fajne nagrody. Rozdamy je pośród tych, którzy oddadzą głos na nominowanych i polubią nasz profil NOS Portal. Ostródzka firma PREPRIM funduje klimatyzator szwedzkiej produkcji Innova. Studio tatuażu Golden Rose Tattoo przygotowało dwa vouchery na zrobienie sobie dzieła sztuki na ciele. I od Hotelu Anders w Starych Jabłonkach mamy zaproszenie dla dwóch osób na weekend w czterogwiazdkowym Hotelu Zamek Ryn.

Tak że za jednego lajka możecie stać się posiadaczami którejś z tych nagród. Nie ziewajcie, klikajcie i lajkujcie.

GRAPPLING PRZED PIŁKĄ RĘCZNĄ I MOTOCROSSEM

W facebookowym wyścigu na najpopularniejszego sportowca powiatu ostródzkiego po dwóch dniach głosowania najwięcej głosów oddanych zostało na Filipa Chełchowskiego z Akademii Młodego Wojownika Ostróda. Jednak po piętach młodzianowi depcze ulubieniec morąskich kibiców piłki ręcznej, bramkarz drugoligowej Jedynki KODO Morąg Adrian Zalewski. I na razie na trzeci stopień podium na głosach internautów wjechała motocyklistka AMK Drwęca Ostróda Anna Jabłońska.

Aktualne wyniki TUTAJ.

Znając specyfikę głosowań wiemy, że klasyfikacja do 9 lutego do godz. 23.59 może się jeszcze wywrócić do góry nogami. I o to chodzi w naszej zabawie.

Równolegle trwa też głosowanie na Piłkarza Powiatu i w tej trzeba przyznać, że liczba głosów i zasięgi przeszły nasze oczekiwania. Widać jednak, że są rezerwy i możecie jeszcze lepiej. Po dwóch dniach najlepsi na facebookowej murawie NOS Portal są piłkarze z klubów klasy A. Najwięcej kibiców na tę chwilę ma Dawid Szpejna, kapitan i człowiek orkiestra w Velu Dąbrówno. Jednak musi się oglądać za siebie, ponieważ mocno naciskają z tyłu zawodnicy MKS Miłakowo drugi Tomasz Segin i trzeci Piotr Kuper.

Wyniki głosowania na piłkarza TUTAJ.

Trwają też wybory najpopularniejszego Klubu Sportowego Powiatu Ostródzkiego. W tej klasyfikacji od początku prowadzi Akademia Piłkarska Ostróda. Pamiętamy we wcześniejszych plebiscytach, że już też tak bywało i nie udawało się wygrać. Zatem sympatycy ostródzkiej „APki” muszą być czujni jak ważki w locie i do końca trzymać palce w okolicach lajków. Drugie miejsce w tej klasyfikacji na razie zajmuje AMK Enduro Grunwald, a trzeci jest Vel Dąbrówno. Tak że zabawa trwa i kręci się w najlepsze.

Klasyfikacja głosowanie na kluby TUTAJ.

Głosowania we wszystkich kategoriach kończą się 9 lutego o godz. 23.59. Wyniki i 16 laureatów 25. Plebiscytu na Najpopularniejszych Sportowców Ostródy 2022 poznali podczas Gali i Balu Sportowca. Odbędzie się on 17 lutego, początek o godz. 19, w Hotelu Anders w Starych Jabłonkach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najnowsze posty

Czwartoligowy Motor Lubawa za mocny dla piłkarzy Kormorana Zwierzewo

Dzięki bramkarzom tylko 0:2 przegrali piłkarze zwierzewskiego Kormorana. Zespół z gminy Ostróda na stadionie przy 3 Maja okazał się za słaby dla czwartoligowców z Motoru Lubawa.

Hat-trick Dawida Kasprzyka i Sokół Ostróda trafił szóstkę ze Spartą Brodnica

Sześć goli, to najniższy wymiar kary jaki dostali w Ostródzie piłkarze czwartoligowej Sparty Brodnica. Trzecioligowcy Sokola odnieśli pewne zwycięstwo.

Śnieg nie pokrzyżował planów, LKS Tyrowo wygrał pierwszy zimowy sparing

Piłkarze A-klasowego LKS Tyrowo zagrali pierwszy mecz kontrolny w tym roku. Na dobry początek na boisku częściowo pokrytym śniegiem tyrowianie wygrali z Żabianką Żabi Róg (klasa B).

Przy 3 Maja będą sparingi cały weekend, zacznie LKS Tyrowo, skończy Tęcza

Kibice piłki kopanej mogą znaczną część weekendu spędzić na stadionie miejskim przy ul. 3 Maja. Tam mecze kontrolne naszych ekip od piątku niedzieli. Zobaczcie kto z kim i kiedy zagra.
- Reklama -Portal Informacyjny | Ostróda i okolice - Reklama

Policjanci jak nauczyciele, uczą seniorów jak nie stać się ofiarą przestępstw

Policjanci uświadamiają seniorom jak ustrzec się przed niebezpieczeństwami w przestrzeni publicznej. W tym celu spotykają się z osobami starszymi i mówią im jak żyć bezpiecznie.

Rozpoczęły się zapisy online na 2. Bieg „W samo południe”, limit 200 miejsc

W ostatnią niedzielę marca w Samborowie 2. edycja Biegu "W samo południe" na dystansie 10 km. Ruszyły zapisy online, liczba startujących limitowana do 200 biegaczy.

Musisz przeczytać

Czwartoligowy Motor Lubawa za mocny dla piłkarzy Kormorana Zwierzewo

Dzięki bramkarzom tylko 0:2 przegrali piłkarze zwierzewskiego Kormorana. Zespół z gminy Ostróda na stadionie przy 3 Maja okazał się za słaby dla czwartoligowców z Motoru Lubawa.

Hat-trick Dawida Kasprzyka i Sokół Ostróda trafił szóstkę ze Spartą Brodnica

Sześć goli, to najniższy wymiar kary jaki dostali w Ostródzie piłkarze czwartoligowej Sparty Brodnica. Trzecioligowcy Sokola odnieśli pewne zwycięstwo.
- Reklama -

Może Ci się spodobaćPOWIĄZANE
Polecane dla Ciebie