- Reklama -

Plebiscyt

Tego jeszcze nie było, trzeci raz Paulina Wiśniewska wygrała Plebiscyt NOS Portal

POWIAT OSTRÓDZKI. Zawodniczka MMA Team Ostróda, sportowa twarz Perły Mazur – Paulina Wiśniewska przeszła do historii. Jako pierwsza trzeci raz z kolei wygrała w Plebiscycie na Najpopularniejszych Sportowców Powiatu Ostródzkiego 2025.

Wieczorem w Hotelu Anders wszystko będzie jasne, poznamy sportowca roku

PLEBISCYT. Wieczorem zapraszamy na transmisję na profilu facebookowym NOS Portal z Gali i Balu Sportowca. Od godz. 19.30 będziemy prezentowali kolejnych laureatów 28. Plebiscytu na Najpopularniejszych Sportowców Powiatu Ostródzkiego 2025.

Na gali w Hotelu Anders poznamy najpopularniejszych sportowców powiatu

PLEBISCYT. W piątkowy wieczór podczas Gali i Balu Sportowca ogłosimy wyniki 28. Plebiscytu na Najpopularniejszych Sportowców Powiatu Ostródzkiego 2025 roku. Zapraszamy na transmisję z tego wydarzenia na profilu FB NOS Portal.

Tegoroczne grono laureatów może zaskoczyć oczekiwania wielu kibiców

PLEBISCYT. Dzisiaj do wieczora, najpóźniej w piątek do południa zaproszenia na Galę i Bal Sportowca w Hotelu Anders trafią do laureatów. Tam za tydzień z okładem poznamy laureatów 28. Plebiscytu na Najpopularniejszych Sportowców Powiatu Ostródzkiego 2025.

Znamy głosy kapituły, wyniki i medale sportowców docenione przez głosujących

PLEBISCYT. Mamy to i nie zawahamy się tego użyć! Mowa oczywiście o głosach kapituły plebiscytowej. Samorządowcy po części kierowali się patriotyzmem lokalnym. Byli jednak znawcy, którzy postawili na wyniki sportowe i ich głosy trochę wywrócą klasyfikację.

Koniec głosowania internautów, oddaliście blisko osiem tysięcy głosów

POWIAT OSTRÓDZKI. O północy zakończył się wyścig na głosy w 28.Plebiscycie na Najpopularniejszych Sportowców Powiatu Ostródzkiego 2025. Internauci zaszaleli i "wycisnęli" blisko osiem tysięcy emotek żeby zagłosować na swoich kandydatów.

Wyścig na głosy wjechał na finiszową prostą, głosujemy dzisiaj do północy

POWIAT OSTRÓDZKI. Jesteśmy na ostatniej prostej 28. Plebiscytu na Najpopularniejszych Sportowców Powiatu Ostródzkiego 2025. To moment, gdy palec sam wędruje w stronę odpowiedniej "emotki", a sportowe emocje mieszają się z lekką presją czasu.

Starosta od lat patronuje plebiscytowej zabawie, to przedostatni dzień głosowania

POWIAT OSTRÓDZKI. Przedstawiciele 18 dyscyplin sportowych, 24 to medaliści mistrzostw Polski, w sumie 47 nominowanych. Coraz bliższe finiszu jest głosowanie internautów podczas 28. Plebiscytu na Najpopularniejszych Sportowców Powiatu Ostródzkiego 2025.

Najnowsze

Paweł Tadejewski po mistrzowsku zorientował się na sprincie w Toruniu

BIEGI NA ORIENTACJĘ. Ostródzianin Paweł Tadejewski po kontuzji z przytupem wrócił do rywalizacji na trasy biegu na orientację. Podczas rozegranych w Toruniu mistrzostw Polski w sprincie biegacz z Ostródy pobiegł po złoty medal.
- Reklama -

Huragan zdmuchnął Czarnych, MKS Miłakowo traci punkt, Małdyty i Vel z awansem

PIŁKA NOŻNA. Niektórzy od kilku tygodni są jakby na wakacjach, a inni walczą o byt w okręgówce. W regionalnej Serii A o wejście do klasy okręgowej walczy MKS Miłakowo. Dwóch B-klasowiczów - GKS Małdyty i Vel Dąbrówno - zapewniły sobie awans, przed szansą jest Góra Idzbark.

Druhowie z OSP Kalnik zdetronizowali strażaków ochotników z OSP Jurki

GMINA MORĄG. Druhny i druhowie z 13 jednostek OSP w gminie Morąg aktywnie spędzili Gminny Dzień Strażaka. Na stadionie miejskim w Morągu najpierw odebrali medale i podziękowania, a później wystartowali w Gminnych Zawodach Sportowo-Pożarniczych.

Musisz przeczytać

Paweł Tadejewski po mistrzowsku zorientował się na sprincie w Toruniu

BIEGI NA ORIENTACJĘ. Ostródzianin Paweł Tadejewski po kontuzji z przytupem wrócił do rywalizacji na trasy biegu na orientację. Podczas rozegranych w Toruniu mistrzostw Polski w sprincie biegacz z Ostródy pobiegł po złoty medal.

Huragan zdmuchnął Czarnych, MKS Miłakowo traci punkt, Małdyty i Vel z awansem

PIŁKA NOŻNA. Niektórzy od kilku tygodni są jakby na wakacjach, a inni walczą o byt w okręgówce. W regionalnej Serii A o wejście do klasy okręgowej walczy MKS Miłakowo. Dwóch B-klasowiczów - GKS Małdyty i Vel Dąbrówno - zapewniły sobie awans, przed szansą jest Góra Idzbark.

Może Ci się spodobaćPOWIĄZANE
Polecane dla Ciebie

Płomień zgarnął trzy punkty, mimo że było sporo błędów i niedokładności

Dziewiąty z rzędu ligowy mecz bez porażki mają za sobą piłkarze Płomienia Turznica. Piłkarską wiosnę w grupie 2 okręgówki ekipa z gminy Ostróda zaczęła trzema punktami w Nidzicy.

Plastiki w ogniu na złomowisku przy 11 Listopada, w akcji było 11 zastępów

OSTRÓDA. Być może podpalenie. Póki co nieznane są przyczyny nocnego pożaru na złomowisku przy ul. 11 Listopada. Z ogniem walczyło 11 zastępów strażackich. Najważniejsze, że w zdarzeniu nie było osób poszkodowanych.

Kajakarze ostródzkiej Pumy wpłynęli do finału mistrzostw Polski młodzików

Na torze regatowym Malta w Poznaniu rozgrywane są mistrzostwa Polski młodzików i juniorów młodszych. Bardzo dobrze radzi sobie dwójka Pumy Ostróda, która awansowała do finału.