PlebiscytWójt gminy Ostróda głosuje na Wiśniewskich, kapituła już oddaje...

Wójt gminy Ostróda głosuje na Wiśniewskich, kapituła już oddaje swoje głosy

-

- Reklama -

PLEBISCYT. Głosy internautów, punkty przyznane przez kluby biorące udział w głosowaniu oraz punktacja kapituły. W ten sposób wyłonieni zostaną laureaci 26. Plebiscytu na Najpopularniejszych Sportowców Powiatu Ostródzkiego 2023.

Bogusław Fijas, wójt gminy Ostróda jako członek kapituły plebiscytowej zagłosował m.in. na Wiśniewskich / Fot. Marcin Tchórz

Starosta ostródzki Andrzej Wiczkowski, miłośnik m.in. tenisa ziemnego, objął patronat honorowy nad 26. Plebiscytem na Najpopularniejszych Sportowców Powiatu Ostródzkiego 2023. To jeden z członków kapituły plebiscytowej, który również odda swoje głosy na sportowców oraz piłkarzy. Drugim członkiem kapituły jest przedstawiciel sponsora głównego firmy Animex-Morliny.

Tymczasem trzecim z członków kapituły plebiscytowej jest Bogusław Fijas, wójt gminy Ostróda. Gospodarz najbardziej sportowego samorządu w powiecie ostródzki, stawiający na sport, sam aktywnie morsujący oraz trenujący w siłowni bez mrugnięcia wytypował swoją dziesiątkę sportowców oraz wypisał piątkę, jego zdaniem, zawodników zasługujących na tytuł piłkarza roku. Wśród nominowanych przez wójta Fijasa na czele znaleźli się zawodnicy mieszkający na terenie gminy Ostróda, reprezentujący gminny samorząd lub objęci kontraktami stypendialnymi.

– W głosowaniu na sportowców postawiłem na Wiśniewskich, na najsilniejszego mieszkańca gminy Ostróda Artura i naszą stypendystkę Paulinę – mówi Bogusław Fijas. – Wśród piłkarzy inaczej być nie mogło, punkty przyznałem chłopakom z naszych gminnych klubów.

Uchyliliśmy rąbek tajemnicy głosowania pana wójta. Ale przypominamy, że do 31 stycznia do godz. 23.59 trwa głosowanie internetowe na profilu FB NOS Portal. Tam na razie widać przyczajenie, ale zalecamy czujność, bo ostatnie godziny będą decydujące. Tak było przed rokiem. Wiemy też, że nominowani w kategorii Sportowe Wydarzenie Roku szykują się na ostatnią dobę głosowania. Zatem smartfony, tablety, myszki w dłonie i dajemy łapkę w górę przy swoim sportowcu.

PIŁKARZE HURAGANU LEPSI OD ZAWODNIKÓW SOKOŁA

W 26. Plebiscycie organizowanym przez NOS Portal głosy internautów są tylko jedną ze składowych. Punkty uzyskane przez sportowców zsumujemy z tymi, które przyznają przedstawiciele klubów i punktacją od kapituły plebiscytowej.Podczas głosowania internetowego na profilu FB NOS Portal oddajecie też głosy na Piłkarza Powiatu Ostródzkiego 2023. Na tę chwilę lider klasyfikacji nazbierał ponad 700 głosów. Jest to piłkarze Huraganu Morąg czyli na razie – podobnie jak jesienią w lidze – morążanie są lepsi od zawodników ze stolicy powiatu ostródzkiego. Jednak w tej kategorii również głosy internautów zostaną zsumowane razem z wyborem przedstawicieli klubów sportowych biorących udział w 26. Plebiscycie i głosami kapituły plebiscytowej (szczegółowe informacje i regulamin na dole artykułu). Sponsorem kategorii piłkarskiej jest R-GOL.com.

Natomiast sponsorem trzeciej kategorii – sportowe wydarzenie roku 2023 – jest firma Katalpa Producent Domów Drewnianych, a nominowanych zostało siedem wydarzeń. Sponsor kategorii przygotował nagrodę niespodziankę dla zwycięzcy i tutaj pod uwagę bierzemy tylko wyniki głosowania internetowego.

Laureatów 26. Plebiscytu poznamy na Gali i Balu Sportowca, który odbędzie się 9 lutego w Sali Kongresowej Hotelu Anders w Starych Jabłonkach. Tam laureaci odbiorą statuetki zaprojektowane i przygotowane przez firmę Szkłomal. Na laureatów będą też czekać nagrody ufundowane przez: R-GOL.com, Animex-Morliny, Gold-Tom, PRE PRIM Ostróda, Hotel Anders, sklep TREKSPORT, salon Golden Rose Tattoo.

TUTAJ GŁOSUJESZ NA SPORTOWCA POWIATU OSTRÓDZKIEGO
TUTAJ ZAGŁOSUJESZ W KATEGORII PIŁKARZ POWIATU
TUTAJ ZAGŁOSUJESZ W KATEGORII SPORTOWE WYDARZENIE ROKU 2023

Na nominowanych we wszystkich kategoriach głosujemy do 31 stycznia 2024 r. do godz. 23.59.

Na wynik poszczególnych kandydatów złoży się suma punktów, które będą równolegle i jednocześnie przyznawać trzy grupy:

  1. INTERNAUCI – głosowanie odbywa się na profilu FB NOS Portal.
  2. KLUBY – każdy klub biorący udział w Plebiscycie otrzyma do głosowania jeden formularz
  3. KAPITUŁA – w składzie: patron honorowy, sponsor tytularny, przedstawiciele samorządów wspierających plebiscyt, przedstawiciele organizatora.

W kategorii Najpopularniejszy Sportowiec Powiatu Ostródzkiego nominowany z najwyższą liczbą głosów otrzyma 10 pkt., a kolejni 9 pkt., 8 pkt., 7 pkt., 6 pkt., 5 pkt., 4 pkt., 3 pkt., 2 pkt., 1 pkt. Zwycięży nominowany, który po zakończeniu głosowania i zsumowaniu głosów trzech grup otrzyma najwięcej punktów. W przypadku remisu wygrywa nominowany, który otrzymał najwięcej punktów od INTERNAUTÓW.

W kategorii Piłkarz Powiatu Ostródzkiego nominowany z najwyższą liczbą głosów otrzyma 6 pkt., a kolejni 4 pkt., 3 pkt., 2 pkt., 1 pkt. Zwycięży nominowany, który po zakończeniu głosowania i zsumowaniu głosów trzech grup otrzyma najwięcej punktów. W przypadku remisu wygrywa nominowany, który otrzymał najwięcej punktów od INTERNAUTÓW.

REGULAMIN 26. PLEBISCYTU NOS PORTAL

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze posty

Citroen wypadł z drogi w Szelągu i bez kierowcy został w lesie

GMINA ŁUKTA. Policjanci poszukują kierowcy osobowego citroena, który w sobotę po południu wypadł z drogi w okolicach miejscowości Szeląg. Rozbite auto bez kierowcy stojące w lesie zabezpieczyli strażacy.

Piłkarze Sokoła zagrali na trawie, strzelili siedem goli i wygrali z Agatem

PIŁKA NOŻNA. Efektownym zwycięstwem zespół Sokoła zakończył serię zimowych meczów kontrolnych. Ostatni sparing zagrali na naturalnej trawie w Idzbarku i wysoko wygrali z A-klasowym Agatem Jegłownik.

Koła gospodyń wiejskich to centra wsi, wójt podziękował lokalnym społecznikom

GMINA OSTRÓDA. Forum Kultury i Tradycji odbyło się w Sajmino Family House w Kajkowie. Gminni włodarze podziękowali przedstawicielom kół gospodyń wiejskich za ich działalność na rzecz gminy i lokalnych społeczności.

Ostatni sparing Sokoła w sobotę z Agatem na naturalnej nawierzchni w Idzbarku

PIŁKA NOŻNA. Tydzień przed inauguracją rundy rewanżowej w grupie 2 klasy okręgowej piłkarze Sokoła Ostróda zagrają na boisku trawiastym. W sobotę o godz. 13 wiceliderzy okręgówki zmierzą się z Agatem Jegłownik.
- Reklama -Portal Informacyjny | Ostróda i okolice - Reklama

Kolejna czwórka w grupie mistrzów, czterech kandydatów ma po 21 punktów

TENIS STOŁOWY. Erjot Plandeki, Radosson, EM Ostróda i Geo-Info Morąg to kolejne zespoły, które w rundzie rewanżowej ALTS powalczą o drużynowe mistrzostwo Ostródy. Do ostatniego wolnego miejsca jest czterech kandydatów.

Najlepszych zbijających mają w SP Szyldak, która wygrała turniej “Zbijak Cup”

SPORT SZKOLNY. Trafiając piłką wyeliminować wszystkich rywali, a w swoim zespole zachować jak najwięcej zawodników. Tak w skrócie można wygrać w zbijaka. W gminnym turnieju "Zbijak Cup' w hali OCSiR wygrała SP Szyldak.

Musisz przeczytać

Citroen wypadł z drogi w Szelągu i bez kierowcy został w lesie

GMINA ŁUKTA. Policjanci poszukują kierowcy osobowego citroena, który w sobotę po południu wypadł z drogi w okolicach miejscowości Szeląg. Rozbite auto bez kierowcy stojące w lesie zabezpieczyli strażacy.

Piłkarze Sokoła zagrali na trawie, strzelili siedem goli i wygrali z Agatem

PIŁKA NOŻNA. Efektownym zwycięstwem zespół Sokoła zakończył serię zimowych meczów kontrolnych. Ostatni sparing zagrali na naturalnej trawie w Idzbarku i wysoko wygrali z A-klasowym Agatem Jegłownik.
- Reklama -

Może Ci się spodobaćPOWIĄZANE
Polecane dla Ciebie