PlebiscytGrajmy FAIR, głosowanie trwa, a głosy z Azji nie...

Grajmy FAIR, głosowanie trwa, a głosy z Azji nie pomogą, raczej zaszkodzą

-

- Reklama -

PLEBISCYT. Rywalizacja według zasad fair play, to jest najpiękniejsze w uprawianiu sportu i kibicowaniu sportowcom. Niestety niektórzy czasami stosują doping. Temu mówimy NIE! Zakazanego wspomagania nie tolerujemy też w 26. Plebiscycie.

Do miana sportowego wydarzenia roku 2023 kandyduje turniej piłkarski U-12 Ostróda Cup / Fot. Marcin Tchórz

Dosłownie z kopyta ruszył 26. Plebiscyt na Najpopularniejszych Sportowców Powiatu Ostródzkiego 2023. Tegoroczna zabawa odbywa się pod patronatem honorowym Andrzeja Wiczkowskiego, starosty ostródzkiego. Sponsorem głównym 26. Plebiscytu jest firma Animex-Morliny.

Już po dwóch godzinach serwery zanotowały solidne przeciążenie. We wtorek wieczorem momentami były trudności ze sprawdzeniem list głosujących. Na szczęście po wykazaniu się cierpliwością i odczekaniu kilku minut można było wejść i sprawdzić jak przebiega głosowanie.

Niestety okazało się, że nie wszyscy nominowani albo ich sympatycy grają fair. Wiemy, że można kupić lajki z różnych okolic świata, a nawet z Polski. Posiadamy wiedzę na kontynencie azjatyckim są do nabycia najtaniej. Jednak MY TAK SIĘ NIE BAWIMY. Sprawdziliśmy kto skorzystał z takiego wspomagania, zanotowaliśmy, poinformowaliśmy zainteresowanych. I przyznajemy im wirtualną żółtą kartką.

Nie róbcie tego, rywalizujmy na zdrowych zasadach. Na szczęście wszystko zweryfikują jeszcze głosy kapituły i przedstawicieli klubów, które biorą udział w naszej zabawie.

LISTY NOMINOWANYCH ZNAJDZIECIE TUTAJ

GŁOSUJCIE I LAJKUJCIE NOS Portal

Głosowanie nic nie kosztuje, a może zakończyć się zdobyciem fajnych nagród rzeczowych. Wśród oddających głosy – TYCH, KTÓRZY LUBIĄ LUB OBSERWUJĄ NOS Portal – rozdamy m.in. weekendowy pobyt w czterogwiazdkowym hotelu na Warmii i Mazurach ufundowany przez Hotel Anders w Starych Jabłonkach. Mamy też dla Was voucher na wizytę w salonie Golden Rose Tattoo w Ostródzie, gdzie będziecie mogli sobie zrobić tatuaż. To nie koniec nagród, więc zapraszamy do śledzenia i głosowania.

Przypominamy, że w 26. Plebiscycie wybieramy dziesiątkę najpopularniejszych sportowców powiatu ostródzkiego. Głosowanie odbywa się pod patronatem starosty ostródzkiego Andrzeja Wiczkowskiego, a główny sponsor to Animex-Morliny. GŁOSUJEMY TUTAJ.

Firma R-GOL.com, największy internetowy sklep piłkarski w Polsce, to sponsor głosowania na najpopularniejszego piłkarza powiatu ostródzkiego 2023. GŁOSUJEMY TUTAJ.

Trzecią kategorią w tegorocznym głosowaniu podczas 26. Plebiscytu jest sportowe wydarzenie roku 2023. Sponsorem tej kategorii jest firma Katalpa Producent Domów Drewnianych. Tam do wyboru jest siedem eventów sportowych, które odbyły się w ubiegłym roku. GŁOSUJEMY TUTAJ.

Na nominowanych we wszystkich kategoriach będziemy głosować od 15 stycznia do 31 stycznia 2024 r.

Na wynik poszczególnych kandydatów złoży się suma punktów, które będą równolegle i jednocześnie przyznawać trzy grupy:

  1. INTERNAUCI – głosowanie odbywa się na profilu FB NOS Portal.
  2. KLUBY – każdy klub biorący udział w Plebiscycie otrzyma do głosowania jeden formularz
  3. KAPITUŁA – w składzie: patron honorowy, sponsor tytularny, przedstawiciele samorządów wspierających plebiscyt, przedstawiciele organizatora.

W kategorii Najpopularniejszy Sportowiec Powiatu Ostródzkiego nominowany z najwyższą liczbą głosów otrzyma 10 pkt., a kolejni 9 pkt., 8 pkt., 7 pkt., 6 pkt., 5 pkt., 4 pkt., 3 pkt., 2 pkt., 1 pkt. Zwycięży nominowany, który po zakończeniu głosowania i zsumowaniu głosów trzech grup otrzyma najwięcej punktów. W przypadku remisu wygrywa nominowany, który otrzymał najwięcej punktów od INTERNAUTÓW.

W kategorii Piłkarz Powiatu Ostródzkiego nominowany z najwyższą liczbą głosów otrzyma 6 pkt., a kolejni 4 pkt., 3 pkt., 2 pkt., 1 pkt. Zwycięży nominowany, który po zakończeniu głosowania i zsumowaniu głosów trzech grup otrzyma najwięcej punktów. W przypadku remisu wygrywa nominowany, który otrzymał najwięcej punktów od INTERNAUTÓW.

REGULAMIN 26. PLEBISCYTU NOS PORTAL

Fot. czołowe: Artur Sułowski

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze posty

Citroen wypadł z drogi w Szelągu i bez kierowcy został w lesie

GMINA ŁUKTA. Policjanci poszukują kierowcy osobowego citroena, który w sobotę po południu wypadł z drogi w okolicach miejscowości Szeląg. Rozbite auto bez kierowcy stojące w lesie zabezpieczyli strażacy.

Piłkarze Sokoła zagrali na trawie, strzelili siedem goli i wygrali z Agatem

PIŁKA NOŻNA. Efektownym zwycięstwem zespół Sokoła zakończył serię zimowych meczów kontrolnych. Ostatni sparing zagrali na naturalnej trawie w Idzbarku i wysoko wygrali z A-klasowym Agatem Jegłownik.

Koła gospodyń wiejskich to centra wsi, wójt podziękował lokalnym społecznikom

GMINA OSTRÓDA. Forum Kultury i Tradycji odbyło się w Sajmino Family House w Kajkowie. Gminni włodarze podziękowali przedstawicielom kół gospodyń wiejskich za ich działalność na rzecz gminy i lokalnych społeczności.

Ostatni sparing Sokoła w sobotę z Agatem na naturalnej nawierzchni w Idzbarku

PIŁKA NOŻNA. Tydzień przed inauguracją rundy rewanżowej w grupie 2 klasy okręgowej piłkarze Sokoła Ostróda zagrają na boisku trawiastym. W sobotę o godz. 13 wiceliderzy okręgówki zmierzą się z Agatem Jegłownik.
- Reklama -Portal Informacyjny | Ostróda i okolice - Reklama

Kolejna czwórka w grupie mistrzów, czterech kandydatów ma po 21 punktów

TENIS STOŁOWY. Erjot Plandeki, Radosson, EM Ostróda i Geo-Info Morąg to kolejne zespoły, które w rundzie rewanżowej ALTS powalczą o drużynowe mistrzostwo Ostródy. Do ostatniego wolnego miejsca jest czterech kandydatów.

Najlepszych zbijających mają w SP Szyldak, która wygrała turniej “Zbijak Cup”

SPORT SZKOLNY. Trafiając piłką wyeliminować wszystkich rywali, a w swoim zespole zachować jak najwięcej zawodników. Tak w skrócie można wygrać w zbijaka. W gminnym turnieju "Zbijak Cup' w hali OCSiR wygrała SP Szyldak.

Musisz przeczytać

Citroen wypadł z drogi w Szelągu i bez kierowcy został w lesie

GMINA ŁUKTA. Policjanci poszukują kierowcy osobowego citroena, który w sobotę po południu wypadł z drogi w okolicach miejscowości Szeląg. Rozbite auto bez kierowcy stojące w lesie zabezpieczyli strażacy.

Piłkarze Sokoła zagrali na trawie, strzelili siedem goli i wygrali z Agatem

PIŁKA NOŻNA. Efektownym zwycięstwem zespół Sokoła zakończył serię zimowych meczów kontrolnych. Ostatni sparing zagrali na naturalnej trawie w Idzbarku i wysoko wygrali z A-klasowym Agatem Jegłownik.
- Reklama -

Może Ci się spodobaćPOWIĄZANE
Polecane dla Ciebie