PlebiscytKlimatyzator, sesje tatuażu i weekend w Hotelu Zamek Ryn...

Klimatyzator, sesje tatuażu i weekend w Hotelu Zamek Ryn czekają na głosujących

-

- Reklama -Portal Informacyjny | Ostróda i okolice - Reklama

PLEBISCYT. To ostatnia szansa na oddanie lajków w 25. Plebiscycie na Sportowców Powiatu Ostródzkiego 2022. Jeśli nie wykorzystaliście wszystkich rezerw znajomych w głosowaniu, to jest ostatni gwizdek. 9 lutego o 23.59 kończymy głosowanie.

Podczas 24. Plebiscytu najpopularniejsi byli taekwondocy Gladiusa Ostróda Marcin Dolecki (z lewej) i Jakub Dziliński / Fot. Dawid Foto Studio

Jesteśmy na finiszowych metrach wyścigu na lajki podczas 25. Plebiscytu na Najpopularniejszych Sportowców Powiatu Ostródzkiego 2022. Na tę chwilę (czwartek godz. 14) najwięcej głosów – blisko 600 – wśród wszystkich nominowanych nazbierał piłkarz Dawid Szpejna z A-klasowego Velu Dąbrówno. Jest lepszy od brylujących w głosowaniu na sportowca Filipa Chełchowskiego (grappling/brazylijskie jiu jitsu) i Anny Jabłońskiej (motocross). W głównej kategorii – Najpopularniejszy Sportowiec – jeszcze może się namieszać, bo druga w klasyfikacji lajków Anna Jabłońska traci do Filipa Chełchowskiego 39 lajków. We współzawodnictwie piłkarzy liderujący w tej chwili Dawid Szpejna ma przewagę 119 polubień, to już niezła zaliczka, ale nie niemożliwa do zniwelowania.

Laureatów 25. Plebiscytu poznamy podczas Gali i Balu Sportowca 17 lutego w Hotelu Anders / Fot. Dawid Foto Studio

Na dwoje babka wróżyła też w głosowaniu na najpopularniejszy klub. O godz. 14 prowadziła Akademia Piłkarska Ostróda przed AMK Enduro Grunwald. Jednak przewaga „APki” wynosiła tylko 25 lajków. Były już plebiscyty, w których prowadzący klub w ostatnich minutach głosowania tracił 1. miejsce na rzecz innego. Zatem czekamy do 23.59, wtedy wszystko nam się wyjaśni. Późniejsze polubienia nie będą miały wpływu na wynik głosowania.

CZŁONKOWIE KAPITUŁY ODDALI JUŻ SWOJE GŁOSY

W regulaminie (na dole artykułu) wyjaśniamy zasady punktowania w 25. Plebiscycie na Najpopularniejszych Sportowców Powiatu Ostródzkiego. Drugi raz w historii plebiscyt odbywa się pod patronatem honorowym starosty ostródzkiego Andrzeja Wiczkowskiego. Natomiast pierwszy raz mamy sponsora tytularnego, którym jest spółka Animex-Morliny, reprezentowana przez Zbigniewa Nidzgorskiego, dyrektora zarządzającego. Patron honorowy oraz sponsor tytularny są członkami Kapituły 25. Plebiscytu, która również przyznała swoje punkty.

Głosy oddaje też Kapituła Plebiscytu, pierwszym był Zbigniew Nidzgorski, dyrektor zarządzający Animex-Morliny / Fot. Marcin Tchórz

Pierwszym, który w imieniu kapituły przyznał punkty w kategorii Najpopularniejszy Sportowiec Powiatu Ostródzkiego 2022 był dyrektor zarządzający Animex-Morliny Zbigniew Nidzgorski. Zatem nikogo nie powinno dziwić, że najwięcej punktów na liście dyrektora zarządzającego zakładami w Morlinach otrzymał tenisista stołowy Energa-Morliny Kacper Petaś. – Od wielu lat Morliny są sponsorem ostródzkich pingpongistów, którzy pod naszym szyldem zdobyli dwa historyczne tytuły drużynowych mistrzów Polski – powiedział Zbigniew Nidzgorski. – Dlatego najwięcej punktów i pierwsze miejsce otrzymał pingpongista z Ostródy i wychowanek tego klubu. Poza tym doceniłem ostródzian, którzy zdobywali medale na mistrzostwach świata i stawali na podiach w Polsce.

NAGRODY ZA GŁOSY I POLUBIENIA NOS PORTAL

Warto jeszcze rzutem na taśmę włączyć się do naszej zabawy. Cenne nagrody czekają na głosujących. Sponsorzy 25. Plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca Powiatu Ostródzkiego 2022 przygotowali kilka atrakcyjnych i cennych niespodzianek. Do jednego z uczestników naszej zabawy trafi klimatyzator produkcji szwedzkiej firmy INNOVA ufundowany przez ostródzką spółkę PREPRIM. Kolejną nagrodą dla naszych internautów będzie wizyta w salonie Golden Rose Tattoo, gdzie będzie można sobie sprawić tatuaż. Takich nagród mamy dwie. Poza tym jednemu ze szczęśliwców podarujemy też weekend dla dwóch osób w czterogwiazdkowym Hotel Zamek Ryn. Fundatorem tej nagrody jest nasz partner Hotel Anders w Starych Jabłonkach.

Trzeba tylko dać lajka klikając na zdjęcie nominowanych osób lub klubu i polubić profil NOS Portal. Spełnienie tych dwóch warunków da Wam szansę, na klimatyzator, tatuaż lub weekend w hotelu. Głosujemy do 9 lutego do godz. 23.59.

LISTY NOMINOWANYCH W KATEGORII SPORTOWIEC, PIŁKARZ, KLUB TUTAJ

Wyniki 25. Plebiscytu ogłoszone zostaną podczas Gali i Balu Sportowca, który odbędzie się 17 lutego w Hotelu Anders w Starych Jabłonkach. Początek wydarzenia o godz. 19.

REGULAMIN

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najnowsze posty

Karolina i Paweł z Ostródy wystąpią w programie u Mateusza Gesslera „Para do gara…”

Dwoje ostródzian w telewizyjnej Czwórce u boku Mateusza Gesslera pokażą jak potrafią, a może i nie potrafią gotować. Jak o gotowaniu mówi Karolina, a jak coś spróbuje ugotować Paweł będzie można zobaczyć w niedzielę o godz. 17.

Ruszyła budowa pracowni rezonansu magnetycznego przy ostródzkim szpitalu

Elbląska firma MR Diagnostic realizuje nową inwestycję przy ostródzkim szpitalu. Rozpoczęła się budowa pracowni rezonansu magnetycznego. Pracownia ma zacząć funkcjonować w pierwszej połowie przyszłego roku.

Jedynka KODO Morąg rewelacyjnie rozpoczęła sezon w rozgrywkach pierwszoligowych

Dwa mecze i dwa zwycięstwa. Pierwszoligowi debiutanci z Jedynki KODO Morąg z przytupem przywitali się z rozgrywkami pierwszoligowymi. W sobotę morążan czekają derby Warmii i Mazur z Jeziorakiem Iława.

Ponad 2 miliony na kościół w Durągu i rozbudowę budynku GCK-B w Samborowie

Tylko 2 procent wartości inwestycji z budżetu gminy Ostróda dołoży samorząd do wartych ponad 2 mln zł prac konserwatorskich kościoła w Durągu i rozbudowy budynku GCK-B w Samborowie.
- Reklama -Portal Informacyjny | Ostróda i okolice - Reklama

W Dzień Chłopaka giełda winyli, kaset i płyt CD w Bibliotece Przystani z Kulturą

"Ale to już było..." - można by o tym napisać. Jednak dobre wydarzenie można powtarzać jak piosenki ze zdartych płyt. W sobotę - w Dniu Chłopaka - warto wybrać się na drugą edycję giełdy winyli, kaset i płyt CD.

Kierowca miał 3 promile, jechał wężykiem po Drwęckiej, zatrzymał go przechodzień

Osobowy peugeot w poniedziałek po południu jechał całą szerokością ulicy Drwęckiej. Zaniepokoiło to jednego z mężczyzn, który zatrzymał nietrzeźwego kierującego, zabrał kluczyki i powiadomił policję.

Musisz przeczytać

Karolina i Paweł z Ostródy wystąpią w programie u Mateusza Gesslera „Para do gara…”

Dwoje ostródzian w telewizyjnej Czwórce u boku Mateusza Gesslera pokażą jak potrafią, a może i nie potrafią gotować. Jak o gotowaniu mówi Karolina, a jak coś spróbuje ugotować Paweł będzie można zobaczyć w niedzielę o godz. 17.

Ruszyła budowa pracowni rezonansu magnetycznego przy ostródzkim szpitalu

Elbląska firma MR Diagnostic realizuje nową inwestycję przy ostródzkim szpitalu. Rozpoczęła się budowa pracowni rezonansu magnetycznego. Pracownia ma zacząć funkcjonować w pierwszej połowie przyszłego roku.
- Reklama -

Może Ci się spodobaćPOWIĄZANE
Polecane dla Ciebie