PlebiscytKlimatyzator, sesje tatuażu i weekend w Hotelu Zamek Ryn...

Klimatyzator, sesje tatuażu i weekend w Hotelu Zamek Ryn czekają na głosujących

-

- Reklama -Portal Informacyjny | Ostróda i okolice - Reklama

PLEBISCYT. To ostatnia szansa na oddanie lajków w 25. Plebiscycie na Sportowców Powiatu Ostródzkiego 2022. Jeśli nie wykorzystaliście wszystkich rezerw znajomych w głosowaniu, to jest ostatni gwizdek. 9 lutego o 23.59 kończymy głosowanie.

Podczas 24. Plebiscytu najpopularniejsi byli taekwondocy Gladiusa Ostróda Marcin Dolecki (z lewej) i Jakub Dziliński / Fot. Dawid Foto Studio

Jesteśmy na finiszowych metrach wyścigu na lajki podczas 25. Plebiscytu na Najpopularniejszych Sportowców Powiatu Ostródzkiego 2022. Na tę chwilę (czwartek godz. 14) najwięcej głosów – blisko 600 – wśród wszystkich nominowanych nazbierał piłkarz Dawid Szpejna z A-klasowego Velu Dąbrówno. Jest lepszy od brylujących w głosowaniu na sportowca Filipa Chełchowskiego (grappling/brazylijskie jiu jitsu) i Anny Jabłońskiej (motocross). W głównej kategorii – Najpopularniejszy Sportowiec – jeszcze może się namieszać, bo druga w klasyfikacji lajków Anna Jabłońska traci do Filipa Chełchowskiego 39 lajków. We współzawodnictwie piłkarzy liderujący w tej chwili Dawid Szpejna ma przewagę 119 polubień, to już niezła zaliczka, ale nie niemożliwa do zniwelowania.

Laureatów 25. Plebiscytu poznamy podczas Gali i Balu Sportowca 17 lutego w Hotelu Anders / Fot. Dawid Foto Studio

Na dwoje babka wróżyła też w głosowaniu na najpopularniejszy klub. O godz. 14 prowadziła Akademia Piłkarska Ostróda przed AMK Enduro Grunwald. Jednak przewaga „APki” wynosiła tylko 25 lajków. Były już plebiscyty, w których prowadzący klub w ostatnich minutach głosowania tracił 1. miejsce na rzecz innego. Zatem czekamy do 23.59, wtedy wszystko nam się wyjaśni. Późniejsze polubienia nie będą miały wpływu na wynik głosowania.

CZŁONKOWIE KAPITUŁY ODDALI JUŻ SWOJE GŁOSY

W regulaminie (na dole artykułu) wyjaśniamy zasady punktowania w 25. Plebiscycie na Najpopularniejszych Sportowców Powiatu Ostródzkiego. Drugi raz w historii plebiscyt odbywa się pod patronatem honorowym starosty ostródzkiego Andrzeja Wiczkowskiego. Natomiast pierwszy raz mamy sponsora tytularnego, którym jest spółka Animex-Morliny, reprezentowana przez Zbigniewa Nidzgorskiego, dyrektora zarządzającego. Patron honorowy oraz sponsor tytularny są członkami Kapituły 25. Plebiscytu, która również przyznała swoje punkty.

Głosy oddaje też Kapituła Plebiscytu, pierwszym był Zbigniew Nidzgorski, dyrektor zarządzający Animex-Morliny / Fot. Marcin Tchórz

Pierwszym, który w imieniu kapituły przyznał punkty w kategorii Najpopularniejszy Sportowiec Powiatu Ostródzkiego 2022 był dyrektor zarządzający Animex-Morliny Zbigniew Nidzgorski. Zatem nikogo nie powinno dziwić, że najwięcej punktów na liście dyrektora zarządzającego zakładami w Morlinach otrzymał tenisista stołowy Energa-Morliny Kacper Petaś. – Od wielu lat Morliny są sponsorem ostródzkich pingpongistów, którzy pod naszym szyldem zdobyli dwa historyczne tytuły drużynowych mistrzów Polski – powiedział Zbigniew Nidzgorski. – Dlatego najwięcej punktów i pierwsze miejsce otrzymał pingpongista z Ostródy i wychowanek tego klubu. Poza tym doceniłem ostródzian, którzy zdobywali medale na mistrzostwach świata i stawali na podiach w Polsce.

NAGRODY ZA GŁOSY I POLUBIENIA NOS PORTAL

Warto jeszcze rzutem na taśmę włączyć się do naszej zabawy. Cenne nagrody czekają na głosujących. Sponsorzy 25. Plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca Powiatu Ostródzkiego 2022 przygotowali kilka atrakcyjnych i cennych niespodzianek. Do jednego z uczestników naszej zabawy trafi klimatyzator produkcji szwedzkiej firmy INNOVA ufundowany przez ostródzką spółkę PREPRIM. Kolejną nagrodą dla naszych internautów będzie wizyta w salonie Golden Rose Tattoo, gdzie będzie można sobie sprawić tatuaż. Takich nagród mamy dwie. Poza tym jednemu ze szczęśliwców podarujemy też weekend dla dwóch osób w czterogwiazdkowym Hotel Zamek Ryn. Fundatorem tej nagrody jest nasz partner Hotel Anders w Starych Jabłonkach.

Trzeba tylko dać lajka klikając na zdjęcie nominowanych osób lub klubu i polubić profil NOS Portal. Spełnienie tych dwóch warunków da Wam szansę, na klimatyzator, tatuaż lub weekend w hotelu. Głosujemy do 9 lutego do godz. 23.59.

LISTY NOMINOWANYCH W KATEGORII SPORTOWIEC, PIŁKARZ, KLUB TUTAJ

Wyniki 25. Plebiscytu ogłoszone zostaną podczas Gali i Balu Sportowca, który odbędzie się 17 lutego w Hotelu Anders w Starych Jabłonkach. Początek wydarzenia o godz. 19.

REGULAMIN

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najnowsze posty

Wiedza pożarnicza przechodzi z rodziców na dzieci, za nami turniej miejski

Szkoła Podstawowa nr 2 była gospodarzem miejskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej. W trzech kategoriach dużą wiedzą wykazały się m.in. dzieci naszych strażaków, które zajęły czołowe miejsca.

Piłkarska sobota w regionie na wszystkich boiskach startuje o godzinie 16

W Ostródzie, Zwierzewie, Turznicy i Miłomłynie w sobotę o tej samej porze wybrzmią pierwsze gwizdki podczas meczów ligowych na boiskach od III ligi do klasy A. Co obejrzeć? Ten wybór pozostawiamy kibicom.

Siatkarze SMS Ostróda w smrodzie powalczą o półfinał mistrzostw Polski młodzików

Wielkie siatkarskie emocje szykują się w weekend na parkiecie śmierdzącej hali OCSiR przy ul. Piłsudskiego. Młodzicy SMS Ostróda i trzy inne zespoły będą tam walczyć o awans do półfinału mistrzostw Polski.

Komitet Monitorujący będzie czuwał nad sprawną transformacją regionu

Komitet Monitorujący program regionalny Fundusze Europejskie dla Warmii i Mazur 2021-2027 został powołany 27 lutego 2023 roku uchwałą zarządu województwa. To niezależny organ pełniący funkcje doradczo-opiniodawcze.
- Reklama -Portal Informacyjny | Ostróda i okolice - Reklama

Wiózł robotników do pracy i w Miłomłynie stracił prawo jazdy na Pasłęckiej

Środowy poranek źle będzie wspominał kierowca z gminy Iława. Jechał busem przez Miłomłyn i na ulicy Pasłęckiej o ponad 50 km/h przekroczył dozwoloną prędkość. Kierowca stracił prawo jazdy.

Ostróda odwołała Jarmark Wielkanocny, zapraszamy do Morąga, Iławy i Olsztynka

Odwołany został planowany na najbliższy weekend Jarmark Wielkanocny promowany przez władze miejskie Ostródy. Przyczyny są bliżej nieznane. Ale można wybrać się na jarmarki do Iławy, Morąga albo Olsztynka.

Musisz przeczytać

Wiedza pożarnicza przechodzi z rodziców na dzieci, za nami turniej miejski

Szkoła Podstawowa nr 2 była gospodarzem miejskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej. W trzech kategoriach dużą wiedzą wykazały się m.in. dzieci naszych strażaków, które zajęły czołowe miejsca.

Piłkarska sobota w regionie na wszystkich boiskach startuje o godzinie 16

W Ostródzie, Zwierzewie, Turznicy i Miłomłynie w sobotę o tej samej porze wybrzmią pierwsze gwizdki podczas meczów ligowych na boiskach od III ligi do klasy A. Co obejrzeć? Ten wybór pozostawiamy kibicom.
- Reklama -

Może Ci się spodobaćPOWIĄZANE
Polecane dla Ciebie