RegionTomasz Krzeszewski poprowadzi kadrę Polski w Igrzyskach Europejskich

Tomasz Krzeszewski poprowadzi kadrę Polski w Igrzyskach Europejskich

-

- Reklama -

TENIS STOŁOWY. Dzisiaj w Krakowie rozpoczynają się 3. Igrzyska Europejskie. Ostróda będzie tam miała swojego reprezentanta, to Tomasz Krzeszewski, który poprowadzi męską kadrę pingpongistów.

Ostródzianin Tomasz Krzeszewski (drugi z lewej) poprowadzi reprezentację Polski w 3. Igrzyskach Europejskich / Fot. Archiwum organizatora

Igrzyska Europejskie rozgrywane są w roku przedolimpijskim. W tym roku gospodarzem wydarzenia jest Kraków. Podczas igrzysk rozgrywanych na terenie Małopolski sportowcy ze Starego Kontynentu będą rywalizować w 29 dyscyplinach. Trzynaście będzie równocześnie stanowić o tytule mistrza Europy. To już samo w sobie gwarantuje najwyższy poziom i pasjonującą rywalizację. Ponadto aż w dwudziestu dyscyplinach będziemy świadkami kwalifikacji olimpijskich.

Podczas Igrzysk Europejskich Ostróda będzie miała swojego reprezentant, którym jest trener Tomasz Krzeszewski, szkoleniowiec pingpongowej reprezentacji Polski. – Turniej rozpoczynamy od konkurencji indywidualnych, w turnieju singlistów Polskę będą reprezentować Jakub Dyjas i Miłosz Redzimski – mówi Tomasz Krzeszewski, na co dzień prezes i trener Energa-Morliny Ostróda. – W dalszej kolejności rozpoczniemy rywalizację drużynową.

W drużynie Biało-czerwonych wystąpią: Dyjas, Redzimski, Maciej Kubik i Samuel Kulczycki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze posty

Tyrowo przerwało zwycięską passę Miłakowa, Iskra rozgromiła Pogrom

PIŁKA NOŻNA. Piłkarze naszych drużyn strzelali aż miło na boiskach klasy A i B. Na Estadio Toronto zawodnicy LKS Tyrowo przerwali zwycięską passę MKS Miłakowo. W klasie B aż czternaście goli strzeliła Iskra Smykówko.

Wrócił “Nowik” i dał Sokołowi zwycięstwo, Huragan strzelił cztery gole i przegrał

PIŁKA NOŻNA. Kormoran ambitnie walczy o utrzymanie i w 26. kolejce okręgówki pokonał Drwęcę. O jedną bramkę lepszy od Ossy na własnym stadionie był Sokół. Jeden gol mniej z dziewięciu strzelonych w Rudzienicach przyniósł porażkę Huraganowi.

Ostródzcy strażacy są cenieni w regionie, spotkali się na Dniu Strażaka

OSTRÓDA. W ostatnich latach jest popyt na dowódców z KP PSP Ostróda. Świadczy to o dobrej robocie jaką na co dzień wykonują ostródzcy strażacy. Na placu przed Starostwem Powiatowym w Ostródzie w niedzielę świętowano Dzień Strażaka.

Ostródzianie wysoko przegrali pierwszy mecz barażowy o LOTTO Superligę

TENIS STOŁOWY. Już w pierwszym spotkaniu barażu o awans do LOTTO Superligi zespół Energi-Morliny Ostróda stracił na to szansę. Ostródzianie wysoko przegrali u siebie z Villa Verde KS Olesno.
- Reklama -Portal Informacyjny | Ostróda i okolice - Reklama

Kolorowy peleton w pełnym słońcu “zakręcił” na najwyższą górę Warmii i Mazur

GMINA OSTRÓDA. Miło było popatrzeć jak na długości kilku kilometrów rozciągał się wielki kolorowy wąż kolarski. Było to na drodze z Kajkowa do Wysokiej Wsi. Blisko 600 rowerzystów pojechało w 23. Rodzinnym Rajdzie Rowerowym Dylewska Góra.

Dzieci z miasta i gminy Ostróda rozpoczęły 34. Ostródzkie Biegi Uliczne [FOTO]

BIEGI. Na stadionie lekkoatletyczny przy ul. Wyszyńskiego rozpoczął się dwudniowy festiwali biegania 34. Ostródzkie Biegi Uliczne. W pierwszej części ostródzkiego biegania na tartanie rywalizowali uczniowie szkół podstawowych.

Musisz przeczytać

Tyrowo przerwało zwycięską passę Miłakowa, Iskra rozgromiła Pogrom

PIŁKA NOŻNA. Piłkarze naszych drużyn strzelali aż miło na boiskach klasy A i B. Na Estadio Toronto zawodnicy LKS Tyrowo przerwali zwycięską passę MKS Miłakowo. W klasie B aż czternaście goli strzeliła Iskra Smykówko.

Wrócił “Nowik” i dał Sokołowi zwycięstwo, Huragan strzelił cztery gole i przegrał

PIŁKA NOŻNA. Kormoran ambitnie walczy o utrzymanie i w 26. kolejce okręgówki pokonał Drwęcę. O jedną bramkę lepszy od Ossy na własnym stadionie był Sokół. Jeden gol mniej z dziewięciu strzelonych w Rudzienicach przyniósł porażkę Huraganowi.
- Reklama -

Może Ci się spodobaćPOWIĄZANE
Polecane dla Ciebie