Na sygnalePonad 2 promile miała 69-latka, która w Kajkowie kierowała...

Ponad 2 promile miała 69-latka, która w Kajkowie kierowała samochodem

-

- Reklama -

POWIAT OSTRÓDZKI. Jedną kierującą policjanci skontrolowali w Miłomłynie, a drugą w Kajkowie. Obie łączyło to, że były pod wpływem alkoholu kiedy siedziały za kierownicami swoich samochodów.

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu / Fot. policja.pl

Ostro po bandzie poszła 69-latka, którą ostródzcy policjanci zatrzymali do kontroli drogowej w podostródzkim Kajkowie (gm. Ostróda). Zachowanie kobiety wzbudziło podejrzenia funkcjonariuszy policji. Postanowili zatem sprawdzić 69-latkę na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Czujność policjantów została potwierdzona wynikiem, urządzenie wykazało się, że starsza pani siedziała za kierownicą, mając w organizmie ponad 2 promile alkoholu. 69-letnia kierująca straciła prawo jazdy, a za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem.

W tym samym dniu w Miłomłynie na ulicy Pasłęckiej policjanci referatu ruchu drogowego zatrzymali do kontroli osobowego volkswagena. Autem kierowała 25-letnia kobieta. Funkcjonariusze z patrolu zbadali kierującą na zawartość alkoholu. Wynik był pozytywny, co nie oznaczało nic dobrego dla 25-latki. Okazało się, że młoda kobieta miała w wydychanym powietrzu ponad 0,6 promila alkoholu. – Kobiecie zatrzymano dokument uprawniający do kierowania samochodem – poinformował Michał Przybyłek, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie. – Pojazd przekazano osobie wskazanej, a kobietę po zakończonych czynnościach zwolniono.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze posty

Tyrowo przerwało zwycięską passę Miłakowa, Iskra rozgromiła Pogrom

PIŁKA NOŻNA. Piłkarze naszych drużyn strzelali aż miło na boiskach klasy A i B. Na Estadio Toronto zawodnicy LKS Tyrowo przerwali zwycięską passę MKS Miłakowo. W klasie B aż czternaście goli strzeliła Iskra Smykówko.

Wrócił “Nowik” i dał Sokołowi zwycięstwo, Huragan strzelił cztery gole i przegrał

PIŁKA NOŻNA. Kormoran ambitnie walczy o utrzymanie i w 26. kolejce okręgówki pokonał Drwęcę. O jedną bramkę lepszy od Ossy na własnym stadionie był Sokół. Jeden gol mniej z dziewięciu strzelonych w Rudzienicach przyniósł porażkę Huraganowi.

Ostródzcy strażacy są cenieni w regionie, spotkali się na Dniu Strażaka

OSTRÓDA. W ostatnich latach jest popyt na dowódców z KP PSP Ostróda. Świadczy to o dobrej robocie jaką na co dzień wykonują ostródzcy strażacy. Na placu przed Starostwem Powiatowym w Ostródzie w niedzielę świętowano Dzień Strażaka.

Ostródzianie wysoko przegrali pierwszy mecz barażowy o LOTTO Superligę

TENIS STOŁOWY. Już w pierwszym spotkaniu barażu o awans do LOTTO Superligi zespół Energi-Morliny Ostróda stracił na to szansę. Ostródzianie wysoko przegrali u siebie z Villa Verde KS Olesno.
- Reklama -Portal Informacyjny | Ostróda i okolice - Reklama

Kolorowy peleton w pełnym słońcu “zakręcił” na najwyższą górę Warmii i Mazur

GMINA OSTRÓDA. Miło było popatrzeć jak na długości kilku kilometrów rozciągał się wielki kolorowy wąż kolarski. Było to na drodze z Kajkowa do Wysokiej Wsi. Blisko 600 rowerzystów pojechało w 23. Rodzinnym Rajdzie Rowerowym Dylewska Góra.

Dzieci z miasta i gminy Ostróda rozpoczęły 34. Ostródzkie Biegi Uliczne [FOTO]

BIEGI. Na stadionie lekkoatletyczny przy ul. Wyszyńskiego rozpoczął się dwudniowy festiwali biegania 34. Ostródzkie Biegi Uliczne. W pierwszej części ostródzkiego biegania na tartanie rywalizowali uczniowie szkół podstawowych.

Musisz przeczytać

Tyrowo przerwało zwycięską passę Miłakowa, Iskra rozgromiła Pogrom

PIŁKA NOŻNA. Piłkarze naszych drużyn strzelali aż miło na boiskach klasy A i B. Na Estadio Toronto zawodnicy LKS Tyrowo przerwali zwycięską passę MKS Miłakowo. W klasie B aż czternaście goli strzeliła Iskra Smykówko.

Wrócił “Nowik” i dał Sokołowi zwycięstwo, Huragan strzelił cztery gole i przegrał

PIŁKA NOŻNA. Kormoran ambitnie walczy o utrzymanie i w 26. kolejce okręgówki pokonał Drwęcę. O jedną bramkę lepszy od Ossy na własnym stadionie był Sokół. Jeden gol mniej z dziewięciu strzelonych w Rudzienicach przyniósł porażkę Huraganowi.
- Reklama -

Może Ci się spodobaćPOWIĄZANE
Polecane dla Ciebie