RegionDonald "Rudy" Tusk zajechał do Ostródy i miał pełną...

Donald “Rudy” Tusk zajechał do Ostródy i miał pełną widownię w amfiteatrze

-

- Reklama -

OSTRÓDA. Przedwyborczy objazd po Polsce kontynuuje lider Platformy Obywatelskiej Donald Tusk. W czwartek odwiedził Warmię i Mazury, a dzień zakończył w ostródzkim amfiteatrze, gdzie miał nadkomplet publiczności.

W ostródzkim amfiteatrze na spotkaniu z Donaldem Tuskiem pojawiło się ponad 2 tysiące mieszkańców Warmii i Mazur / Fot. Marcin Tchórz

“Rudy przyjechał do Ostródy” – padło z ust lidera PO na przywitanie z ponaddwutysięczną widownią i sympatycy Donalda Tuska. Po takim wejściu “ulubieniec” wszystkich serwisów informacyjnych telewizji publicznej został przywitany gromkimi brawami.

Podczas spotkania sympatycy PO usłyszeli to czego chcieli. Lider Platformy nie pozostawił suchej nitki na partii rządzącej w naszym kraju. W trakcie eventu nad Jeziorem Drwęckim było o możliwości zmiany, nieznanej jeszcze oficjalnie, daty wyborów. Tusk zatrzymał się na moment przy temacie gorącym w ostatnich dniach czyli nielegalnych składowiskach odpadów i przypadkach ich pożarów. Strawestował też napis z jednego baneru PiS = Drożyzna na PiS = Trucizna. To oczywiście w nawiązaniu do tematyki płonących składowisk.

Sympatycy PO usłyszeli co chcieli, obecni też na widowni – cokolwiek ukryci – przeciwnicy polityczni uważnie monitorowali występ “Rudego”. Donald Tusk w Ostródzie wykonał swoje zadanie i pojechał dalej w Polskę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze posty

Tyrowo przerwało zwycięską passę Miłakowa, Iskra rozgromiła Pogrom

PIŁKA NOŻNA. Piłkarze naszych drużyn strzelali aż miło na boiskach klasy A i B. Na Estadio Toronto zawodnicy LKS Tyrowo przerwali zwycięską passę MKS Miłakowo. W klasie B aż czternaście goli strzeliła Iskra Smykówko.

Wrócił “Nowik” i dał Sokołowi zwycięstwo, Huragan strzelił cztery gole i przegrał

PIŁKA NOŻNA. Kormoran ambitnie walczy o utrzymanie i w 26. kolejce okręgówki pokonał Drwęcę. O jedną bramkę lepszy od Ossy na własnym stadionie był Sokół. Jeden gol mniej z dziewięciu strzelonych w Rudzienicach przyniósł porażkę Huraganowi.

Ostródzcy strażacy są cenieni w regionie, spotkali się na Dniu Strażaka

OSTRÓDA. W ostatnich latach jest popyt na dowódców z KP PSP Ostróda. Świadczy to o dobrej robocie jaką na co dzień wykonują ostródzcy strażacy. Na placu przed Starostwem Powiatowym w Ostródzie w niedzielę świętowano Dzień Strażaka.

Ostródzianie wysoko przegrali pierwszy mecz barażowy o LOTTO Superligę

TENIS STOŁOWY. Już w pierwszym spotkaniu barażu o awans do LOTTO Superligi zespół Energi-Morliny Ostróda stracił na to szansę. Ostródzianie wysoko przegrali u siebie z Villa Verde KS Olesno.
- Reklama -Portal Informacyjny | Ostróda i okolice - Reklama

Kolorowy peleton w pełnym słońcu “zakręcił” na najwyższą górę Warmii i Mazur

GMINA OSTRÓDA. Miło było popatrzeć jak na długości kilku kilometrów rozciągał się wielki kolorowy wąż kolarski. Było to na drodze z Kajkowa do Wysokiej Wsi. Blisko 600 rowerzystów pojechało w 23. Rodzinnym Rajdzie Rowerowym Dylewska Góra.

Dzieci z miasta i gminy Ostróda rozpoczęły 34. Ostródzkie Biegi Uliczne [FOTO]

BIEGI. Na stadionie lekkoatletyczny przy ul. Wyszyńskiego rozpoczął się dwudniowy festiwali biegania 34. Ostródzkie Biegi Uliczne. W pierwszej części ostródzkiego biegania na tartanie rywalizowali uczniowie szkół podstawowych.

Musisz przeczytać

Tyrowo przerwało zwycięską passę Miłakowa, Iskra rozgromiła Pogrom

PIŁKA NOŻNA. Piłkarze naszych drużyn strzelali aż miło na boiskach klasy A i B. Na Estadio Toronto zawodnicy LKS Tyrowo przerwali zwycięską passę MKS Miłakowo. W klasie B aż czternaście goli strzeliła Iskra Smykówko.

Wrócił “Nowik” i dał Sokołowi zwycięstwo, Huragan strzelił cztery gole i przegrał

PIŁKA NOŻNA. Kormoran ambitnie walczy o utrzymanie i w 26. kolejce okręgówki pokonał Drwęcę. O jedną bramkę lepszy od Ossy na własnym stadionie był Sokół. Jeden gol mniej z dziewięciu strzelonych w Rudzienicach przyniósł porażkę Huraganowi.
- Reklama -

Może Ci się spodobaćPOWIĄZANE
Polecane dla Ciebie